PDA

Zobrazit normální verzi : Stale NEMAM UNBAN a uz som nahnevany



Scooby Doo
30-07-13, 09:35
VY STALE NECHAPETE ZE TEN HACKER TU BOL NAPOSLEDY PRED 2 MESIACMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

DAJTE MI TEWN UNB AN VSAK ON UZ ANI NEVIE CI TO ESTE BUDEM HRAT.... KURVQA DAJTE MI UNBAN... A NEBUDEM VAM UZ PISAT Z KONZOLE... PRETOZE SOM VAM UZ PISAL (Scooby Doo) A UZ SOM NASRATY... PRETOZE SOM TEN UNBAN CHCEL ASI PRED TYZDNOM A STALE HO NEMAM........DAJTE MI PREC UNBAAAAAAAAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! JA SOM NIC NEUROBIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

J3ZUsSs*
30-07-13, 09:39
UB nebude !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LOCK

Scooby Doo
30-07-13, 09:48
preco ne?????????????????????? jha som nehackoval

Scooby Doo
30-07-13, 09:50
nebudte husty kedze ste afdmini.... tak mam jednu vec..... ak bude len jeden jediny hack cez moj ucat... tak ho mozete bannut...... ak mi nedate unban.... tak neviem co ale dajte mi ho robi vam to problem????, vazne vas tym nicim? tym ze mi date (NORMALNEMU HRACOVY KTORY NEHACKUJE) BAN??????? ste fakt ubohy tymto......jaj prepac... vy ste admini... vy uz nemusite ziadat o unban... vy uz ste najvacsi kingovia... vy uz mozete len ublizovat lebo ste nad nimi... lebo ste nieco viacej ako oni..... SPAMETAJTE SA!!!!!!!!!!!!!!

3necky
30-07-13, 09:51
Unban nedostaneš, tak už to pochop je konec. Co ti tady na tomhle http://csko.cz/forum/showthread.php?18975-Dostal-Som-ban-a-neviem-preco!!!! nebylo jasné?

ZEUS
30-07-13, 09:57
Dementy z nás dělat nebudeš. Unban nebude. Jestli založíš ještě jednou podobný nový thread, tak ti dám osobně na forum.

Lock.