PDA

Zobrazit normální verzi : "BLUEsmile" / megapub2 / wh



le0heisback
30-07-13, 14:35
"BLUEsmile" 602 VALVE_0:0:1332580369

Dnes 30.7.2013
Priblizne 14:20
WH

Vzhledem k tomu ze se zde jedna pravdepodobne jen o WH nepokladam za dulezite zde uploadovat POV demo.
Navic mam pomalejsi iNET nez si dokazete predstavit tkz samotny upload by trval strasne dlouho.

3necky
30-07-13, 14:43
Snad minimálně po třetí toto. Jestli budeš psát hlášení bez důkazů (nahraného dema nebo odkazu na hltv), bude se ti to rovnou lockovat! V době, kdy si napsal stížnost, nebylo ani nahrané hltv.


30/07/2013 14:45 <le0heisback> Meli by jste byt radi ze tu jsou hraci kteri nahlasuji cheatery a ne se chovat jak arogantni ******
30/07/2013 14:44 <le0heisback> 3necky proc bych mel davat odkaz na HLTV??? Vzdyt si ho kazdy muze lehce dohledat.... Prestan se chovat jak nervak

Nervák vypadá trochu jinak, a jsem ten poslední kdo by měl být arogantní. My jsme rádi, že hráči nám pomáhájí a postují nahrané cheatry, ale ty mezi ně nepatříš, protože nejsi schopný pochopit toto http://csko.cz/forum/showthread.php?5755-Jak-spr%C3%A1vn%C4%9B-napsat-nahl%C3%A1%C5%A1en%C3%AD-st%C3%AD%C5%BEnost.
Konkrétně toto hlášení si napsal úplně zbytečně, protože jednak jsem mu dal ban ingame a ty si to hlavně napsal dřív než se vůbec dohrála mapa a HLTV uložilo. A z tvé strany to je trochu zvláštní přístup vzhledem k tomu, že se HLTV někdy neuloží. Připadá mi to jako "tady vám házím cheatra a doprdele udělejte si s tím co chcete". Dokaž mi, že se pletu ve tvém příštím hlášení.