PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o UNBAN - s.iima - mirous



s.iima
30-07-13, 23:44
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 61383)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): s.iima
[AMXBANS] Tvuj nick: Crazy Dexter
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:469872024
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:469872024
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.101.126.254
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.101.126.254
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Mirous
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

Ahoj, chtěl bych poprosit o UNBAN. Nejspíše admin Mirous neuznal mé bláznívé vraždy, ale to se stává prý pořád a všude možně. Ono když slyšíte přes sluchátka krásně, kde kdo dupe, tak to jde pak pro starého hráče samo na de_dust2.
Demo sem nikde bohužel nenašel. :sad:

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=61383

ZEUS
31-07-13, 09:38
Ahoj, proč píšeš po čtyrech měsících o unban ? Je hodně pravděpodobné, že Mirous demo mít nebude.
Každopádně sis měl požádát ihned po udělení banu

Mr.Hol
31-07-13, 10:05
Ze by dalsi pripad zazracnych "pres zed vidicih" sluchatek?

mirous
31-07-13, 10:37
Opravdu si nepamatuji, co bylo někdy v Březnu. Dema si nechávám cca dva měsíce, takže pochybuji, že Tvoje najdu. Doma se mrknu. Měl sis zažádat hned. Spíš si ale myslím, že admin Mirous neuznal Tvé bláznivé střílení přes zeď :).

s.iima
31-07-13, 11:05
Ahoj, proč píšeš po čtirech měsících o unban ? Je hodně pravděpodobné, že Mirous demo mít nebude.
Každopádně sis měl požádát ihned po udělení banu
Byl jsem totiž rozlobený jako Kájínek, tak si užívám VIP na jiných portélech. Když Vás ale tahá kamarád třeba na JUMP mapy na tyto portály, kde lítají prý bany neprávem pořád, tak to pak tady musím psát, když mám trvalého bana a presunce neviny je i v Bibli, ale hrom uhodí a já se nepřipojím na jumpy, kde určitě vyskáču sluchátkami za sekundu. :taunt:

napíše Zeus a Mr.Hol a hned 5 v anketě dolů a to neviděli ani demo, které v HD je úplně iné, než tyto naše kecičky. :twisted:

s.iima
31-07-13, 11:07
Opravdu si nepamatuji, co bylo někdy v Březnu. Dema si nechávám cca dva měsíce, takže pochybuji, že Tvoje najdu. Doma se mrknu. Měl sis zažádat hned. Spíš si ale myslím, že admin Mirous neuznal Tvé bláznivé střílení přes zeď :).
Pokud jsi hrál někdy na serverech, kde ti díky VIP ukazuje damage, který dostane nepřítel, tak pak se krásně děruje podle slechu. To snad neumíte bo co? :taunt:

mirous
31-07-13, 11:25
Já myslím, že celá Tvá anketa je úplně k ničemu :). A nemel tady něco o presunci neviny. Měl sis zažádat hned a ne po čtvrt roce. Bany tu rozhodně neprávem nepadají. Ono po bitvě je každý generál a samozřejmě admini jsou špatní a zlí, protože banují nevinné. Jenže ono je jednodušší napsat kamarádovi ,,ten admin je debil, zabanoval mě neprávem" než ,,já jsem vůl a zapnul jsem". A historky o rentgenových sluchátkách jsou taky už profláklé :). Ještě si počkej do večera do 19hod. Zkusím se mrknout, jestli demo nemám, ale cca před měsícem sem promazával, takže na 99% ne. Ale jednu šanci máš, kup si origoš hru. Tím diskusi končím do posledního verdiktu. Soud se odročuje na 19:00 HOD.

s.iima
31-07-13, 11:53
zbytečnost kupovat 1.6, když ofenzív vypadá už docela lákavěji, nemyslíš? :taunt:

mirous
31-07-13, 12:43
Nevím, ostatními verzemi jsem nepolíben a asi to tak ještě nějaký čas zůstane :). Já jsem moc velká konzerva.

Hajjas
31-07-13, 17:46
Ze by dalsi pripad zazracnych "pres zed vidicih" sluchatek?
možno mal/a požičané tie vojtove
-----
prečo si teda žiadaš o UB, keď 1.6ku už ani nechceš hrať?

mirous
31-07-13, 18:02
Tak máš smůlu. Takhle stará dema už nemám.

Britny
31-07-13, 18:38
Tak si hraj ofenzíva, kterej stejně za pár let dopadne jako source a nepiš, že chceš UB. Tvé mínus, že sis nenapsal hned :))

s.iima
31-07-13, 22:34
Tak to pak napište pls aj do návodu k unban, protože se tu zbytečno nervujem a půl roka ban za nic je dost tvrdé. Dema ukládejte na server, bude to pak jednoduší. :happy:
Ofenzíva kupovat nebudu, teraz spíše elektronku, aby se mi to kouřilo jináč u 1.6ky :twisted:

Nebo mohu poprosit o unban aspon na JUMP servery? Protože dost kámošů sem tam naučil skákat za roh a také se mi tam páčí nastavené příkazy na uložení lokací, aspoň není třeba bindovat v konzoli. :new_russian: - čo je to za smajlíka? :D

No a kdybych šel na CW s clanem, tak to mě to taky nepůjde co, tam pak je demo automatické natáčet za sebe :D

Lallinka
31-07-13, 22:53
na cem jedes? :O

hofy
31-07-13, 23:04
Ofenzíva kupovat nebudu, teraz spíše elektronku, aby se mi to kouřilo jináč u 1.6ky :twisted:

Nebo mohu poprosit o unban aspon na JUMP servery? Protože dost kámošů sem tam naučil skákat za roh a také se mi tam páčí nastavené příkazy na uložení lokací, aspoň není třeba bindovat v konzoli. :new_russian: - čo je to za smajlíka? :D

No a kdybych šel na CW s clanem, tak to mě to taky nepůjde co, tam pak je demo automatické natáčet za sebe :D

Na CW/TG serverech banlist není, tam by ses tedy měl připojit. Na všech herních serverech je společný banlist, takže není možné vyčlenit servery, kam by ses mohl připojit a kam ne.


Btw. jo, elektronická je dobrá, tu ti můžu doporučit :D

mirous
01-08-13, 09:00
Bany nedávám pro nic za nic. Místo půl roku nervování sis mohl zažádat o UB ihned. Měj se. LOCK

ZEUS
01-08-13, 09:17
zbytečnost kupovat 1.6, když ofenzív vypadá už docela lákavěji, nemyslíš? :taunt:

Zbytečně dávat unban, nemyslíš ? :taunt: