PDA

Zobrazit normální verzi : Hvd



Kašpi
31-07-13, 16:58
Ahoj chtěl bych se zeptat a jestli by nešlo udělat když je HVD tak si seberou T zbrane co sou venku a pka když střelí do CT tak sou hned hledaný a mě to přijde trochu blbý

když je samotný VD tak to chapu ze je cervenej ale kdyz je HVD tak je to blby ne ?? teda mě to přijde ;)


dík za názory

_AnGeL_
31-07-13, 22:54
Je to tu od toho, aby CT vedel, že ten dotyčný má/mal gun/HE/alebo ho iba sekol. Potom by sa CT neubránili skoro žiadne HVD.

Môj názor. H8 me.

Sometypes
31-07-13, 23:28
Jak říká Angel--> i teď CT mají problém přežít HVD, kdyby ještě nevěděli po kom střílet, neměli by šanci.

ZeMi7
31-07-13, 23:35
Jak pise kapsi, tak to bylo drive...kvvuli Angelovemu duvodu se to hodilo do nynejsi podoby, takze myslim, ze zbytecne to hazet zpet, kdyz se to z tohoto duvodu menilo... (snad ste pochopili, jak sem to myslel :D )

Fhacker
01-08-13, 11:25
Keď je HVD tak väzni by sa mali zabávať, skúšať atrakcie ktoré nevedia a nie stáť pred zbrojkou a sekať do CT. Preto sú teraz hľadaný pri HVD. Lebo pred tým sa ti pred zbrojku narvalo asi 15 TT a sekali hádzali héčka a pod. A keď náhodou dakoho CT zabilo tak hneď začal revať že dostal FK. Teraz aspoň vedia kto mal gun ako povedal angel. A aj už väčšina téčiek sa pri HVD hrá, a skúša atrakcie a nie ako pred tým.

ImGustak
01-08-13, 12:01
Myslím si že můžete Lock. Není na tom co řešit. Prostě Tčka si mají hrát při HVD jak už tu zmínily ostatní.

Kašpi
08-08-13, 18:02
mate pravdu CT maji malou šanci přežít HVD

mužete Lock dík

vikernes
08-08-13, 18:10
Ahoj chtěl bych se zeptat a jestli by nešlo udělat když je HVD tak si seberou T zbrane co sou venku a pka když střelí do CT tak sou hned hledaný a mě to přijde trochu blbý

když je samotný VD tak to chapu ze je cervenej ale kdyz je HVD tak je to blby ne ?? teda mě to přijde ;)


dík za názory

Ne tohle není blbý když T boxne do CT tak ad je hledaný a zabijí ho takhle si T mohou celou dobu házet granáty a libovolně si střílet do CT potom nemají šanci.Také je to dobré v tom že kdyby ty T zůstaly zelení a nějaké CT které ani neumí mířit tak zabije minimálně 3 kolem takhle aspoň rozezná toho hledaného od nehledaného.