PDA

Zobrazit normální verzi : Small Screen !!!



Dzeus
31-07-13, 19:44
Ahojte stale ked dam Svoj screen na dokaz alebo na nieco druhe je velmi mali.. neviemi mi niekto poradit ako ten screen dam vetcsi ? Predom Vam dakujem.

Eust.
31-07-13, 22:59
Podle mě je to steamem. Když to screenuju na steamu tak mi to dělá také malé screeny. Screenuj to snapshotem co je v csku(default na F5).

DarwiN
01-08-13, 00:12
Určite nie , len potom podĽa stranky /alebo na stranke kde ten IMAGE updatneš tak tam zvoĽ Veľkosť . TU (http://csko.cz/dema/upload/dir/whatclassic.dem) ked budeš dávať ten obrázok tak , tam sa dá zmeniť veľkosť . Alebo ak si stímer tak len si pozri online knižnicu a skopíruješ LING na IMAGE a hodíš ho sem :D /som gramalama/

E: Ked ich nájdeš tie obrázky v zložke csstrike , tak sú male ale stačí otvoriť priečinok pri tých malých obrázkoch a tam máš hned normal velkost :D
E: Cesta k normal obrzkom : najdeš si zložku kde máš nainštalovaný steam , tam nájdeš usersdata/123121908/760/remote/10/screenshots ..Ja mám takú cestu k tomu .

Dzeus
01-08-13, 00:24
Dakujem Eustrallene :] pomohlo to Dik !

MarcelloR
01-08-13, 00:40
Podle mě je to steamem. Když to screenuju na steamu tak mi to dělá také malé screeny. Screenuj to snapshotem co je v csku(default na F5).

Ak fotíš cez steam, tak potom nájdeš v zložke nie len ten screen v maličkom rozlíšení, ale aj v normálnom len treba lepšie pozrieť.

Dzeus
01-08-13, 02:56
Dakujem vam Vstci ste mi pomohli. :] Dakujem este raz