PDA

Zobrazit normální verzi : Fps,lagy



Le[G]enda
01-08-13, 11:57
Ahojte, mám takýto problém..kupil som si steam a ked hrajem zombie na kotelni tak mám ping 15, fps 20 a strašne lagy..ja neviem čo stým mám robit, nedá sa hrat. Mám aj slabší pc ale nedá sa to nejako urobit? Ďakujem za odpoveď. :)

3necky
01-08-13, 13:55
Lagy nemáš, když píšeš, že máš 15 ping (ledaže bys měl nestabilní net s wifi např. a ping by ti skákal). S fps 20 se nedá hrát a jestli píšeš, že máš starý PC, tak to je pravděpodobně tím (zaprášený, přehlcený zbytečnými programy, procesy, které ti ubírají CPU atd.)
Na non steamu si měl kolik fps?

Le[G]enda
02-08-13, 21:56
nevím proč mi to laguje a mám 15 ping..mám 100 fps nekdy a zrazu spadne na 20 fps na 5s .. ja tomu nechápu..Na nonsteamu sem mel tak isto..ale tak není starý jen nevím skusím neco odinstalovat.. nebo povypínat.

neXouske
03-08-13, 20:24
Mě se toto stává u vysoce výkoné sestavy, kterou využívám pro střih a render videí atp. Ať udělám s CFG cokoliv je to tak furt. 100FPS stable a najednou to padne třeba na 30, za chvilku opět v pohodě. Procesy v pohodě, HW v pohodě, cfg jakékoliv. A problém stále. A na JB mám 25FPS stable. :D Ale to vše se mě stává vždy na steamu, na NS se to stane málokdy.. proto radši hraji tam.