PDA

Zobrazit normální verzi : W3 Ultimate



Otaznik
01-08-13, 16:41
Zdravím,
sorry že otravuji, ale jen menší dotaz. Kolik máte adminů na W3 Ultimate? Né, že bych chtěl být adminem, to přenechám rád někomu, kdo je mladší a má čas, ale už 3 hodinky hraje na serveru hráč s Wh a očividně poštělovaným AIm. Opovažte se tu někdo mě osočovat s tím, proč jsem ho nenatočil a nenahlásil(jednou jsem to udělal a stejně to bylo k ničemu) a navíc od toho tu já nejsem ;-)

PS: docela bych uvítal pár jmen na Steam, kterým bych mohl dát echo, že jim tam pobíhá, nějaké děcko s božím viděním a chuckeho muškou

Otaznik
01-08-13, 16:47
aa koukám, že dotaz nejspíš zbytečný :D ted tu čtu něco o "!", jen přijít na to jak to asi funguje :think:

_AnGeL_
01-08-13, 17:03
Natoč demo a hoď ho na fórum.

Toy
01-08-13, 17:11
Ahoj, funguje to jednouduše, lehké jak facka, pokud máš na někoho podezření, že nehraje zrovna 2 krát ferově tak napišeš klasickou zprávu do chatu, která musí vždy začínat " ! " . . dám příklad : " ! jméno hráče, valve ID, reason nahlášení " pokud bude mít nějáký admin čas a nebude zrovna točit na jiném serveru a má práva na daný server tak určitě příjde. Jen bych dodal, že je vždy lepší se jako první hodit do spectu, natočit demo a zkopírovat si ID a IP daného hrače, mnohokrát se totiž stane to, že to hráč leftne předtím, než stihne nějáký ten admin dojít na hlašení. Pak je dobré upnout demo na forum a vložit celý příspěvěk do sekce hlašení cheaterů, vím, že to není tvoje povinnost, ale myslím, že budeme rádi, když bude o jednoho cheatera na serverech méně.

Otaznik
01-08-13, 17:34
No s tím "!" je to opravdu jednoduché dokonce to vysvětlení běhá i na serveru :D. Jinak AnGel si mě rozsekal, jako kdybych, to nevěděl, že to někomu nedá a nenapsal to tam, ať se někdo opováží (pracuješ na nějakém bobříku o hodně příspěvcích?) :D Jinak je mi líto, ale s tím demem to nevidím moc nadějně, tak max že někoho na něj upozorním a pokud by mě hodně rozčiloval, raději pudu na jiný server ;-) ( natočil a zabanoval jsem přes 400 hráčů, na poslední pozici admina, já už ani na to točení nemám energii nikam to nevede :D)