PDA

Zobrazit normální verzi : Zrušení Cs_assault_lol



P4inKill3r
02-08-13, 16:36
Ahoj, myslím si, že nejsem jediný, kdo na mega pubech nerad hraje cs mapy. Italy se ještě dala snést, tu mám dokonce radši než ten upravenej assault. Tam si ofenzivní hráč nezahraje, protože za T vyběhnout je skoro jistá sebevražda a za CT vlézt dovnitř na začátku mapy taky, a proto navrhuji tuto podle mě hroznou mapu zrušit. Pokud to tu někde už je, tak pardon.

'Seiter
02-08-13, 21:35
Já bych jí tam nechal, je 100x lepší než neupravená. Jo, je to kemp mapa, ale CT maj min. 5 vstupů do baráku, takže myslim, ze se tam vzdycky nejak dostat dá.

GeW_DaX
04-08-13, 14:18
Taky myslím...... Tato mapa je hodně o kempení CT stačí jeden či dva AWP a T jsou v řiti....

P4inKill3r
04-08-13, 15:41
Já tu mapu nemam rád, jak původní na DM, tak novou na PUB. Prostě nemam rád někde čekat zalezlej než mi CT přijdou do rány. Jsem rusher. Když jsem tam CT tak si jdu většinou hned po začátku na ten most, skočim dolu, vylezu nahoru nad hostage spadnu k nim a zabijou mě z šachty. Tam je taky každý kolo někdo zakempenej. Jsem teda jedinej komu ta mapa vadí?

Eidam
05-08-13, 11:00
Assault je moje oblíbená mapa, takže jsem PROTI.

Acid
05-08-13, 14:33
Já bych jí tam nechal. Stejnej princip mapy má snad ještě cs_estate (ano, já vím je to OS mapa) a víc se tu nehaje tušim.

Tms
08-08-13, 16:43
estate se na OS hraje a assault_lol bych tu nechal jednou zacas mi to nevadi je rozhodně lepší než assault_1337

Neznamy123
09-08-13, 14:23
Ja mám tu mapu veľmi rád. Dá sa tam podla mňa pohode hrať aj za T a aj za CT .... som určite PROTI aby sa tá mapa zrušila :)

Joseph
09-08-13, 14:33
Takú dobrú mapku chceš zrušit ? a nieje to len o kempení slušne sa tam dá aj rushovat ako aj za T aj CT... Skoda že ju zrušil. s COD:MW serveru.

Toreto
09-08-13, 14:46
Takú dobrú mapku chceš zrušit ? a nieje to len o kempení slušne sa tam dá aj rushovat ako aj za T aj CT... Skoda že ju zrušil. s COD:MW serveru.
S Kotlom som o tom pisal...mal ju v plane pridať spať na COD,ale asi nato zabudol.

Dzeus
12-08-13, 02:02
Tak to by bolo dore, mat asault na COD.. bolo by to via fun ..

Ponozka
12-08-13, 10:12
Když je Ct team alespoň trochu schopný se domluvit na rush.. Tak si myslím že to není až takový over pro T.. Jak už tady psal abseiter,Ct mají alespoň 5 vchodů do baráku.. Jsem pro zanechání mapy :)

kashpi
17-08-13, 16:29
I 2 rozumny CT dokazou odvest hotage. Asi je to urovni hracu na serveru, ale ja a DrV s tim nemame moc problem :-D

Ing. ustredneho kurenia
20-08-13, 20:46
Skuste zrusit assault ved to je jedna z naj map nielen same bombove som PROTI

V E J C E
09-09-13, 00:06
Na tej mape Tčka len cupia a pozerajú na otvory kade sa dá vojsť

Tix_Tax
09-09-13, 01:32
Stačí si to za CT pěkne rushnout, v ničem jinym to neni.. To že většina z Vás tejden nakupuje, pak další tejden vymýšlí kudy půjde, pak u jednoho východu vidí padnout HE, tak se radši otočí a zase utečou.. to je o hovně..Vve dvou slušných hráčích, kteří vědí co dělaj se to dá hezky uhrát :) thats all...)

noobiq
20-09-13, 07:52
rikas ze ve dvou slusnych hracich se to da uhrat .. ale vsichni dobry hraci ked vidi assault odchazi ... :)

Tix_Tax
20-09-13, 11:14
rikas ze ve dvou slusnych hracich se to da uhrat .. ale vsichni dobry hraci ked vidi assault odchazi ... :)

To si nemyslim) ale to je fuk..

Bujoon.
08-10-13, 15:35
Tiež som za zrušenie tej mapy. Neznášam ju a stále ju ľudia votujú. Najhoršie je keď sa hrá naraz aj na pube aj na pub dvojke. To ma vie úplne vytočiť.

elMagico
12-10-13, 15:14
Som PROTI zrušeniu. Je to fajn mapa :] Taká oddychovka od máp kde pokladáš bombu. :]

Hraju nahej
14-11-13, 14:41
Jsem proti zrušení. Za ct je tahle mapa sranda. Pokud jsou tam mapy jako Sultan dust nebo kabul, tak nevidim tuhle v nějakém horším světle.

Xeeee
27-01-14, 17:40
Máš síce pravdu , ale potom by musela zmyznut aj assalut a to by naštvalo veľa ľudí . Assalut je uz taka klasika . Možna by sa niekto našiel kto by spravil nieco na principe assalut (budova atd.) ale bolo by tam veľa chodbičiek takze by sa dalo pekne obyst celu mapu v podzemí . Tým by sa akotak urovnala miera medzi T a CT . Nemusi sa hned vymazavat :idea:

Newbik
27-01-14, 18:27
Já si myslím, že se tam má nechat ... Pokud si Rusher tak to překousneš a vlezeš někam po cca 20 sec.... a máš vstup:) s kempem... no ono se občas do té šachty chce podívat, než skočíš.....

tr4p
14-05-14, 18:23
Tato mapa je pro ty co si bez campu nedaj ani frag,kempi jak ct tak i t,vetsinou se ceka i pres minutu nez se ct odhodla jit pro hostages.vzdy kdyZ se votne tato blbost,vsichni lepsi hraci jdou hned nekam jinam a z plneho serveru se razem stane prazdny.To sem dejte radsi treba italy a nebo proste zkratte casovy limit na kolo. Vetsinu lidi co toto komentovali a jsou pro zachovani mapy,sem jeste ani jednou na serverech mp a mp2 vubec nevidel.jsem PRO tuto mapu zrusit a dat sem jinou mapu s hostages. Tot nazor

DelteN
14-05-14, 19:26
RUSH na začiatku kola za T/CT to je absolútne jedno... Uhrať sa to dá aj za CT aj T síce keď T kempia ... Nechcete vymazať dust2? aztec, nuke?... Je to to isté len s rozdielom že CT strážia planty a u cs mapách strážia T hostagov...

tr4p
14-05-14, 23:52
Nojo,jenze na tehle mapach je to jiny,nemuzes srovnavat