PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadám o UNBAN !



KilledBy
02-08-13, 17:47
Žiadám o UNBAN podla mňa je tento server najlepší v csku a chcel by som na ňom znova hrávať ! ! ! Som si vedomí že sa cheatovať nesmie ! ! ! Keď dostanem UNBAN tak už nikdy v živote nepoužijem cheaty ! ! ! Preto prosím o Unban ! ! !

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 71067)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni banu #71026 (WH) - DIP'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): ***Player***
[AMXBANS] Tvuj nick: KilledBy
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1507458485
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1507458485
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.127.32.3
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: dOeS
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ===================================

Velmi by som poďakoval keby som dostal UNBAN ! ! !

hofy
02-08-13, 17:57
Lituji, máš tu 4 bany za cheaty.

KilledBy
02-08-13, 18:05
Lituji, máš tu 4 bany za cheaty.

Prepáč ale 4 bany a to začo ? :O WH + SH o dalších už neviem :x nóó prosíím naozaj už nikd nepoužijem žiadne cheaty

KilledBy
02-08-13, 18:06
Odkedy som dostal BAN tak odvtedy sa skúšam pripýájať prosím o UBNAN proste robím všetko aby som mohol znova hrať aj tie hceaty som už vymazal .

Hajjas
02-08-13, 18:35
Odkedy som dostal BAN tak odvtedy sa skúšam pripýájať prosím o UBNAN proste robím všetko aby som mohol znova hrať aj tie hceaty som už vymazal .
a načo si to zapínal?! nikto ti neuverí, že si to vymazal... ani ja tomu neverím!

KilledBy
02-08-13, 18:40
[QUOTE=Hajjas;206475]a načo si to zapínal?! nikto ti neuverí, že si to vymazal... ani ja tomu neverím![/QUOT

Nemám to v počítači lebo som is preinštaloval windows -.-"
Tak mi dajte UNBAN na týždeň a keď proste nebudú žiadné sťažnosti namňa tak mi ten UNBAN necháte a ak budú tak mi dáte permu alebo ja neviem .. Proste už som urobil všetko preto aby som mohol znova hrať na tom serveri ! ! Teraz prosím už iba adminov nech mi dajú UNBAN !!

Hajjas
02-08-13, 18:45
vieš, ale zase si urobil aj všetko preto, aby si ten ban dostal...

KilledBy
02-08-13, 18:51
vieš, ale zase si urobil aj všetko preto, aby si ten ban dostal...

A teraz sa snažím to napraviť tak prosím o tú šancu ! ! Možno som jediný ktorý takto narieka pre UNBAN a myslíte si že som Gambler xD ale každý si zasluží 2. šancu nech je to gambler ktorý narieka pre UNBAN !

Hajjas
02-08-13, 19:30
jop druhá šanca môže byť :)
ale najskôr za rok, ..vieš kolkým cheaterom by sme museli dať UB? nie si jediný, prvý, ani posledný, ktorý takto plače

KilledBy
02-08-13, 19:38
nééé toto myslíte vážne ? :O :O ale no ták jžš xD
ale ja nechcem ešte UB iba skušobný UB čo bude potvrdzovať že už nebduem cheatovať :)

Byznis
02-08-13, 22:10
kup original cs 1.6 a mozes hrat

Hajjas
03-08-13, 13:21
Lock