PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Unban - majo



Wal0min
02-08-13, 22:11
Dnes večer jsem dostal ban za WH pod nickem YMCMB.Chtěl bych poprosit admina jak na to přišel.
První důvod.Mám steam a hrát NS csko kvůli cheatům mi za to fakt nestojí.
Druhej důvod.Strašně budu hrát s WH Když sem tady posílal i demo s cheaterem a nahlašoval sem ho díky mě dostal ban.
Jo,asi vás zajímá proč sem hrál na NS když tvrdím že mám steam.Přeinstaloval sem ho a nepřišel mi ještě ověřovací kód na přihlášení z jiného pc.A hrajeme s kámošema csko u vás každý den.No,jen by sem chtěl požádat o unban z důvodu že si nejsem vědom toho že bych používal WH nebo jakýkoli jiný cheat.


S pozdravem Wal0min.:rolleyes:

+marfo
02-08-13, 22:14
Demo sem dám až zajtra.

Wal0min
02-08-13, 22:19
Dobře.

+marfo
03-08-13, 10:35
http://csko.cz/dema/upload/dir/ymcmb.dem tu je demo.

J3ZUsSs*
03-08-13, 10:36
Wh tam je a zabanuje sa ti aj steam ahoj .

matis
03-08-13, 11:06
tak tri casy tam najdem, za mna tan wh je

Hajjas
03-08-13, 12:10
je tam wh! ban opravnený

Britny
03-08-13, 12:57
Wh tam je a zabanuje sa ti aj steam ahoj .

To mi vysvětli proč by nemohl hrát pod steamem, jako druhá šance? Každý ji tady má...

J3ZUsSs*
03-08-13, 13:00
Šancu nebude mať lebo cheatoval na NS ked už dávno pred tým mal Steam . Šanca sa dáva ked čítuje a dostane ban na NS a až potom si kúpi Steam . Stačí ?

human
03-08-13, 13:06
Poznas sa s nim ci co? Najprv si ho odmietala tocit a teraz sa ho uplne nezmyselne zastavas.


To mi vysvětli proč by nemohl hrát pod steamem, jako druhá šance? Každý ji tady má...

Britny
03-08-13, 13:14
Poznas sa s nim ci co? Najprv si ho odmietala tocit a teraz sa ho uplne nezmyselne zastavas.

Ne, neznám ho.. ale když dojde hráč co má steam a na něm hacky, tak to jako už potom nemá šanci? Jako mě to je jedno, ale přijde mi to trošku na hlavu :D A proč bych ho měla odmítat točit? Hlášení mi na něj nedošlo a když sem živá, tak nemůžu vědět, že má kdosi zaplé..

Hajjas
03-08-13, 13:16
to akože teraz budeme vypínať steamy, aby sme si na NS zacheatovali?!
veď to je nejako postavené na hlavu

human
03-08-13, 13:18
On dostal ban na NS a pri tom uz steam mal. Aky by to malo zmysel ho tu dalej nechat hrat na steame? To si kazdy so steamom potom moze ist zacheatovat na NS. O tom hlaseni. Vojta ti spamoval steam a uplne si ho ignorovala.


Ne, neznám ho.. ale když dojde hráč co má steam a na něm hacky, tak to jako už potom nemá šanci? Jako mě to je jedno, ale přijde mi to trošku na hlavu :D A proč bych ho měla odmítat točit? Hlášení mi na něj nedošlo a když sem živá, tak nemůžu vědět, že má kdosi zaplé..

Britny
03-08-13, 13:22
Jak už jsem psala - na steam nekoukám, přečti si chat, nebudu to tu psát znovu.. Mají hlásit raději přes ! - toho si všimnu hned.. Ale ok neřeším.. každý stejně si může pořídit x steamu a chodit hrát pod fake nickem a nikdo na něj nepřijde, pokud bude clear, tot vše :))

Wal0min
03-08-13, 15:43
Ok,ale WH to nebylo jen zapnuté TS.Jo vím že se to posuzuje stejně.No hold mám smůlu.Můžu tady začít škemrat,ale to už mi taky nepomůže.

Hezký zbytek dne Wal0min,

3necky
03-08-13, 19:23
To tady řešit ale nebudeme! Vyjasněme si to v AF Britny. Ban oprávněný, ban na steam taky.

\\E:
Ne myslel jsem celou tuhle situaci, nepůsobí to dobrým dojmem...

Britny
03-08-13, 19:49
To tady řešit ale nebudeme! Vyjasněme si to v AF Britny. Ban oprávněný, ban na steam taky.

To raději nechtěj, abych něco takového řešila v AF - pokud se jedná o to, že si s někým radil na tsku..

Wal0min
03-08-13, 23:57
Ale pojďme si upřímně říct kdo to dnes u vás na serveru nedělá. Denně si na TSku lidi radí.A proto si myslím že to není úplné WH.Tudíž si myslím že bych druhou šanci dostat mohl.Ale to je jen na vás tady.A koukám že mám smůlu. S pozdravem Wal0.

Kotel
04-08-13, 15:27
Pokud jste si radili tak, že se nedá rozeznat wh od radění, tak to nejde posoudit jinak.

Wal0min
04-08-13, 18:26
Je mi to jasný,ale to je opravdu poslední věc kterou bych udělal abych cheatoval.Každopádně rozsudek je jen na vás a pokud se s tím nedá nic dělat a BAN bude i na steamu tak mi nezbyde nic jiného než si koupit nové csko udělat nový účet na steamu.Kotelna je jediný server kam sem chodil hrát už nějakou tu dobu.Jen mě mrzí že sem to odnesl takhle.Ale co za blbosti člověk platí že :)

S pozdravem Wal0.