PDA

Zobrazit normální verzi : New map



LINUXRULES2
03-08-13, 18:31
Ahoj, rád bych se zeptal jestli přidáte na server více map na GG, jejich hrozně málo.
Jinak mapa anubis je k ničemu pokaždé když tak je 80% lidí odejde...

mirous
05-08-13, 09:38
Možná by to časem nějakou obměnu chtělo, ale nemyslím si, že jich je málo. A s Anubisem bych neřekl, že je to tak špatné. Nestalo se mi, že by z něho lidi odešli. Já jsem Anubis zprvu taky rád neměl, ale časem jsem změnil názor. Je to dobrá mapa, ale musí si člověk na ní zvyknout. Mě osobně vadí gg_pirania. Je strašně temná a i se světlým nastavením a ve tmě je tam prd vidět. A z této mapy opravdu chodí hráči pryč.

LINUXRULES2
05-08-13, 22:05
Možná by to časem nějakou obměnu chtělo, ale nemyslím si, že jich je málo. A s Anubisem bych neřekl, že je to tak špatné. Nestalo se mi, že by z něho lidi odešli. Já jsem Anubis zprvu taky rád neměl, ale časem jsem změnil názor. Je to dobrá mapa, ale musí si člověk na ní zvyknout. Mě osobně vadí gg_pirania. Je strašně temná a i se světlým nastavením a ve tmě je tam prd vidět. A z této mapy opravdu chodí hráči pryč.
no jak říkáš, tu bych smazal určitě, uplyně nesmyslně je playgroung, a hned po něm playground remake nabo jak se jmenují,a za2.5 hodiny hrájí tak přejedeš věechny mapy

mirous
05-08-13, 22:41
Tak si skoč mezitím ven na kolo :) A zrovna playgroundy jsou obě jedny z nejoblíbenějších map. Ale pravda, po sobě by jít nemusely.