PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnsot na admina KOFI (+ M!KO)



fykseN
03-08-13, 19:49
Zdravím,
pravidlo č. 2 na kotelně zakazuje používání jakéhokoliv komunikačního softwaru k razení nebo udávání polohy hráčů.
Znám oba dva adminy, KOFI se mi přiznal že jsou na ts a když jsem ho upozornil že mi to vadí, a že jeden můj kamarád už takhle dostal permanentní ban (http://csko.cz/forum/showthread.php?13358-Unban-lolpanz0-Nepro%9At?en%FD-ban), napsal mi ať si podám stížnost. Zde hltv z mapy:

http://csko.cz/hltv/27015/27015-1308031916-de_dust2.zip

Došlo mi to tak, že hned první kolo udělali tower na midu (pitomost aby si to stihli napsat), doporučuju zkouknout celé, určitě najdete pár časů kdy si navzájem poradili kde kdo stojí. Vážně jsem neměl potřebu si stěžovat, ale tohle mi přijde příliš http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=76377

Díky za vyjádření, peace

Britny
03-08-13, 19:55
To demo ani koukat nemusím, vím jak to chodí mezi adminy, TSkem a jejich imunitou :) Kdyby ji neměli, klidně bych jim ten ban za WH dala :D

Britny
03-08-13, 19:58
Slizo prosím tě.. Až pochopíš mou větu, tak pak teprve reaguj ;))

human
03-08-13, 20:01
Zaujimalo by ma, ktorich adminov mas na mysli.


To demo ani koukat nemusím, vím jak to chodí mezi adminy, TSkem a jejich imunitou :) Kdyby ji neměli, klidně bych jim ten ban za WH dala :D

kashpi
03-08-13, 20:02
to že si na TS řekli že postaví tower je úplně jedno. Pokud si prokazatelně neradí polohy hráčů, tak to není porušení pravidla.

Britny
03-08-13, 20:03
Zaujimalo by ma, ktorich adminov mas na mysli.

Sem to psát nebudu, ale oni moc dobře ví koho myslím..

fykseN
03-08-13, 20:04
samosebou že to je porušení pravidla :)

neXouske
03-08-13, 20:04
Promiňte že se sem vyjadřuji, ale proč Vám na PUBech vadí razení? Na mixech atp. je to běžná praxe. Nevidím pointu v tom proč by se nemohlo i na veřejných serverech.

human
03-08-13, 20:06
Ano, ked nie su v ronvnakom teame.


Promiňte že se sem vyjadřuji, ale proč Vám na PUBech vadí razení? Na mixech atp. je to běžná praxe. Nevidím pointu v tom proč by se nemohlo i na veřejných serverech.

Britny
03-08-13, 20:07
Promiňte že se sem vyjadřuji, ale proč Vám na PUBech vadí razení? Na mixech atp. je to běžná praxe. Nevidím pointu v tom proč by se nemohlo i na veřejných serverech.

Jenže admini vidí všechny hráče, jak za CT, tak za T - takže můžou svému kamarádovi na TSku (např.) poradit, kde se zrovna nachází. To asi jde těžko na nějakým gatheru, kde vidí jenom svůj tým (pokud nemá někdo zaplé)

Bezdak
03-08-13, 20:09
Jenže admini vidí všechny hráče, jak za CT, tak za T - takže můžou svému kamarádovi na TSku (např.) poradit, kde se zrovna nachází. To asi jde těžko na nějakým gatheru, kde vidí jenom svůj tým (pokud nemá někdo zaplé)

Ty nevíš že všichni VIP hráči na Kotelně mají na serverech admin esp?

fykseN
03-08-13, 20:09
vím že zřejmě nebudou jakkoliv postihnuti, i tak aspoň nechám ostatní aby si na to udělali názor, hlavně na aroganci adminů

piratjo
03-08-13, 20:09
Zdravim, nahodou som na tej mape bol aj ja , a aj mapu predtym tam bratia kofiovci boli, a nemyslim si ze robili nieco proti pravidlam , fyksen ako ostrielany vlk urcite default vezu pri brane pozna, a ak by mal kamosa kludne by to na classe, kde sa v rychlom slede tocia mapy dookola mohol urobit tiez. problem nastal ked to od kofiho dostal na kratkej a vycitil prilezitost podpichnut si do admina

Kotel
03-08-13, 20:11
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

Pokud bude na HLTV vidět, že admin hráče nemohl vidět, tak dostane ban stejně jako hráč. Ale že si řeknou, že postaví tower, není porušení pravidel.

fykseN
03-08-13, 20:11
@piratjo: takže tímhle se snažíš říct že za celých cca 25 minut hry byli spolu na ts a neřekli si ani ň? zajímavej názor, určitě velmi pravděpodobné :)

Britny
03-08-13, 20:11
Ty nevíš že všichni VIP hráči na Kotelně mají na serverech admin esp?

Jo to vím.. A když si takto dva hráči radí, tak jim dá admin ban za WH a co když si takto radí admini, tak se nic neděje?

fykseN
03-08-13, 20:13
np kotle, já kvůli arogantním adminům nebudu ztácet čas hledáním časů na obou mapách, tohle je pouze stížnost, ne snaha dát oboum permanentní ban (nejsem svině)

http://csko.cz/hltv/27015/27015-1308031849-de_mirage.zip
http://csko.cz/hltv/27015/27015-1308031916-de_dust2.zip

DarkAspecT
03-08-13, 20:14
Jednou jsem je takhle taky načapal na megapubu, byl u toho myslím i dlouhis. Dostal sem mute a bylo hotovo.

dtr
03-08-13, 20:16
Zdravim, nahodou som na tej mape bol aj ja , a aj mapu predtym tam bratia kofiovci boli, a nemyslim si ze robili nieco proti pravidlam , fyksen ako ostrielany vlk urcite default vezu pri brane pozna, a ak by mal kamosa kludne by to na classe, kde sa v rychlom slede tocia mapy dookola mohol urobit tiez. problem nastal ked to od kofiho dostal na kratkej a vycitil prilezitost podpichnut si do admina

Já myslím, že kofi (teď nevím který :D), se podpichuje docela často. Moc aktivní sice nejsem, ale stížnosti už jsem na něj viděl a bylo jich docela dost O:).

neXouske
03-08-13, 20:19
Jenže admini vidí všechny hráče, jak za CT, tak za T - takže můžou svému kamarádovi na TSku (např.) poradit, kde se zrovna nachází. To asi jde těžko na nějakým gatheru, kde vidí jenom svůj tým (pokud nemá někdo zaplé)

Jo vidíš, to mě nedošlo. Omlouvám se

kofi
03-08-13, 20:22
Je to samosebou na mě s bratrem, nevim o co ti jde, ale nebudu mlčet když sedí hned za mnou. Byli jsme ve stejným teamu tak nechápu co ti vadí. Nikdy mu neříkám polohu enemy, tak stejně on mě, ikdyž to přes ESP vidim.

GeW_DaX
03-08-13, 20:22
Tower je povolen :)

piratjo
03-08-13, 20:24
@piratjo: takže tímhle se snažíš říct že za celých cca 25 minut hry byli spolu na ts a neřekli si ani ň? zajímavej názor, určitě velmi pravděpodobné :)
kofi ti napisal ze sedia za sebou, kedze su bratia nic nezvycajne. skor by mi prislo divne ak by sa spolu nerozpravali. tak ci tak ta veza proti pravidlam nebola a na ich hre nenajdes nic co by vonalo haxingom

kofi
03-08-13, 20:24
Aspecte tobě se zase musím jen vysmát a taky obdivuju tvojí dlouhou paměť, protože s bráchou jsem csko nehrál na megapubu docela dlouho. Není nad to vytáhnou 2 roky starou špínu.

kofi
03-08-13, 20:26
Jaká zase arogance bože můj. Píšem tu úplně stejně jak všichni ostatní. Kdo se mnou kdy hrál, ti určitě neřekne, že jsem arogantní.

fykseN
03-08-13, 23:00
Tower je povolen :)
ach bože

fykseN
03-08-13, 23:07
je mi to jedno, já vim že ban nedostanete, ale nebude se sebou nechat vy*ebávat to pochop, obzvlášť když kari dostal ban za wallhack jenom protože sem mu poradil kde kdo je...

21:23 - kaufly: kolikrát když jsem začínal na csko.cz mi přišlo že kofiove si radi, protoze vzdycky o me vedel

kofi
04-08-13, 09:26
Za co bych mel dostat ban ježiši?? Najdi mi na hltv jedinej prefire. Btw karito je cheater, přiznal se nam na gatheru s necroraisers, rekl normalne, ze zapinal wallhack ... (ale je to fuk, jeho tu resit nechci)

andreas2012
09-08-13, 21:55
je to nesmysl durazně nedoporučuji davat ban kofikovim...

beather
09-08-13, 22:06
useless hádky ^^

andreas2012
10-08-13, 15:39
useless hádky ^^

soso?