PDA

Zobrazit normální verzi : co to je



dejw1984
03-08-13, 20:05
byl jsem bey duvodu yabanovanej na dobu neurcitou.jen proto ye nejakej admin se nudil.
AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 76379)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'obchadzanie banu na IP zmenou ID '
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): 4ever| ChoCHoLouSek
[AMXBANS] Tvuj nick: 4ever| ChoCHoLouSek
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1724406748
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1724406748
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 77.242.90.135
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 77.242.90.135
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: HLTV
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen s


nechapu jak muze tu bzt takovi admin kterej dava bany je proto ye nekdo je asik lepsi jak on??
proto zadam o unban hodle lidi me zna a vi ze ja nemam zadne wh atd.
zekuji a odbanovani

Byznis
03-08-13, 20:11
tak chocho , poviem ti to takto , absolutne som nikdy neriesil ci si lepsi ako ja , ja sa s wallhackerom nikdy neporovnavam , ty si tu mal aktivny ban a ten si obchadzal , uz zo zaciatku ked som este nemal prava si tu robil jak 12 rocne decko a tak a nadaval , do rodiny zaco si aj dostal ban , a potom si odrazu zmenil spravanie a nadobudol akoze "SKILL" na serveroch hovoris detom ze nemas co robit tak si tu stale a tak tak mozno zato si aj ULIVAC : http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=69975
E: ja by som si ani nevsimol len som dal hladat tvoju ip a zaujimave ze akurat na tvoju IP aktivny ban !!! a si to podla mna ty
E2 : tak a preco napr nedavam ban Radarovy , Begimu , a inym co ma davaju stale ? ked uz pises ze davam ban tym co su lepsi ... aspon netrep

J3ZUsSs*
03-08-13, 20:20
Máš tam "chibi" :D ... Jo ban bol na IP a ty si tam hral uplne stou istou IP :think: .. Kúp si Steam .

dejw1984
03-08-13, 21:01
zajimave ze jsem ten ban teda nedostal uz davno ze as tetka ??
HVLT nebo jak se jmenoval ten admin at se jde lecit sasek ani WH neumi poznat a to ma byt admin XDDDDDDDDD

Byznis
03-08-13, 21:11
no hlasil niekto ze ti kradnu nick a ja som to chcel riesit ano teba chocho !!!! ze zabanujem toho co ti ho kradol, tak som hladal podla ip teba aj podla id a ID , ze mu dam ban za kradnutie a videl som ze ban mas ty a obchadzas , a teraz HVLT nebo jak se jmenoval ten admin at se jde lecit sasek ani WH neumi poznat a to ma byt admin XDDDDDDDDD toto napises este ? vies co nemam sa stebou ocom bavit ani riesit, riesil som teba ze ti kopiruju nick , a ked ti dojdem na unban zacnes zo seba robit este aj dementa , sam si saso, ja som ta neponizoval nijako , ban mas opravneny kup si stem a hrat fair play ...

Byznis
03-08-13, 21:15
a keby mas zdielanu IP tak si nemenis ID , a netrep po serveroch ze mas 29 ci kolko , spravas sa uplne uletene .... a zevraj si toto ty sleduje ta asi viacej ludi https://www.facebook.com/holis.david?ref=ts&fref=ts umna konecny verdikt a hotovo ... obchadzas a hotovo

Kotel
03-08-13, 21:35
Když jsem psal, že musíš mít důkaz, že to je on, tak jsem nemyslel doměnky. On má id pořád stejné...

Byznis
03-08-13, 21:41
no ID ma stejne , a zabanovany hrac mal ine , ale predtym bola zabanovana IP a cez tu IP chodi stale iba ON a nikto iny - zaujimave , takze to asi neni nahoda

Byznis
03-08-13, 21:42
drzim sa svojeho pritomto Kotel
+E viem ze sa ti stazoval urcite , zaujimave na chochovy je hlavne to ze raz pise ze ma 29 a potom tu v UB pise ako ... no nepoviem ako ale tak divne ... je to natebe ak si zato aby tu hral tak mu daj UB

Byznis
03-08-13, 22:06
a btw: hrac ktory ma ako taky skill atd neobvini len tak mna napr Jezusa a dalsich co dierovali ako Because /boli sme pod inymi nicky/ a dierovali sme - ze mame wh , vsak sam by mal vediet stym SKILLOM ze dierovat na huntic ide velmi lahko :D podla mna si chocho len seres do huby ci uz vekom ci uz banom ci uz obchadzanim a tym ze si tu ako 29 rocny stale. Ano si tu stale a hlavne od 1.7 nakolko su prazdniny pre skolakov .... a ja som tu stale preto lebo som o robotu prisiel po par rokoch ako 28 rocny !!! a ty ? preto lebo o tom co je robota s tym svojim vekom nemas ani pojem. .. skus sa vyjadrit aj ty ale ako dospely ako to ty tvrdis ze SI... a uz tu neklam konecne
a : HVLT nebo jak se jmenoval ten admin at se jde lecit sasek ani WH neumi poznat a to ma byt admin XDDDDDDDDD
ja som ti nedal ban za WH ale za obchadzanie banu !

Byznis
04-08-13, 08:08
Ma ub...