PDA

Zobrazit normální verzi : PiČa lucca



PriestoErnesto
24-08-11, 13:08
Ty pičo jedna hlavně že ty tam z mikrofonem mužes mluvit vulgarně co ???

chmod a+x /bin/laden
24-08-11, 13:09
Předlož důkazy, nebo buď navždy zatracen...

EDIT: hmm jak se tak dívám, pán z knife serveru zavítal na JailBreak :D Nadává jak špaček a přitom má BAN jen na 30 minut (http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=11131)... za to, co píše sem na fórum by mohl dostat krapánek tvrdší trest, no ni?

Larodar56
24-08-11, 13:11
Drsnej hoch, vážně.

ZEUS
24-08-11, 13:15
co to zas má bejt ? Pochybuju,že Lucca mluví do micro vulgárně. A k dámě se domluví sprostě !!!
Ještě bych mu přidal pár hodin...

Flash
24-08-11, 13:22
Ty pičo jedna hlavně že ty tam z mikrofonem mužes mluvit vulgarně co ???

Ty kokoti hlavo, tahni do pici a nevracej se, dokud se nenaucis chovat !!!

Luccy
24-08-11, 13:44
No já nedavávám, ale řeknu ti jednu věc za tenhle topic ti ban prodloužím tak + 3 dny. A neděkuj mi :)

Svacinar
24-08-11, 13:45
Ty seš blbej jak zákon káže. Nekoukal jsem jestli ti Lucca přidala pár dní k tomu banu, ale tak 3 dny by jsi potřeboval.

UFOusek
24-08-11, 13:56
Ty si kokot az to praska dverma :D Ne, ted vazne, utikej zapnout ns kantr a takovyhle veci uz nepis

Smile
24-08-11, 13:59
No já nedavávám, ale řeknu ti jednu věc za tenhle topic ti ban prodloužím tak + 3 dny. A neděkuj mi :)


Ty seš blbej jak zákon káže. Nekoukal jsem jestli ti Lucca přidala pár dní k tomu banu, ale tak 3 dny by jsi potřeboval.

Tři dny jsou celkem směšný pro takovýho kreténa...

Ridik :D
24-08-11, 14:11
pokud nadavas v jednom kuse tak se nediv kazdy rekne jednou za cas neco vulgarniho nikdo neni dokonaly

BAWSON
24-08-11, 14:12
Za ten prijebany nick bych ti dal kopacku na prsa.

Karl0s
24-08-11, 14:23
tak tohle chce odvahu :D http://flyffworld.com/forums/images/smilies2/Ridicule.png

Ridik :D
24-08-11, 15:00
ten srac co to napsal nema vsech 5 pohormade

*Horna96*
24-08-11, 15:04
Ty kráso..... taky sem se už párkrát nasral na adminy ale že bych to vyjádřel takhle..... nikdy.... !!!!

Pt4444k
24-08-11, 20:24
Bože. Chudák Lucca tady musí řešit takovýhle individua...

AnnoyingGreg
24-08-11, 20:34
Ty pičo jedna hlavně že ty tam z mikrofonem mužes mluvit vulgarně co ???

Ono kolikrát se jinak než vulgárně ani vyjádřit k demenci na JB nedá. Místní slovní zásoba těch lepších se skládá ze dvou slov: FK!!!! a KKT. Založením tohoto témata si nedokázal..že ty máš chladnou hlavu a zasluhuješ si pozornost v tomhle směru. Já osobně bych radši obdržel nadávku od admina, než čekat až uplyne otravný ban. Lucce přeju silné nervy..

Smile
24-08-11, 20:37
Ono kolikrát se jinak než vulgárně ani vyjádřit k demenci na JB nedá. Místní slovní zásoba těch lepších se skládá ze dvou slov: FK!!!! a KKT.

Vzhledem k povaze serveru jde mnohem lépe odhadnout věková hranice než třeba na takovým classicu..Bohužel to nebude žádná sláva...

Karl0s
24-08-11, 20:54
Ono kolikrát se jinak než vulgárně ani vyjádřit k demenci na JB nedá. Místní slovní zásoba těch lepších se skládá ze dvou slov: FK!!!! a KKT. Založením tohoto témata si nedokázal..že ty máš chladnou hlavu a zasluhuješ si pozornost v tomhle směru. Já osobně bych radši obdržel nadávku od admina, než čekat až uplyne otravný ban. Lucce přeju silné nervy..
ještě VD !

Billy
24-08-11, 21:18
to je ale kokot...

pribinacik
24-08-11, 21:20
to je pičus

1488.6
24-08-11, 21:46
Ty pičo jedna hlavně že ty tam z mikrofonem mužes mluvit vulgarně co ???
běž si vyhonit 12cm pérko pod mikroskop, magore


EDIT: Za tohle bych mu dal perm.na servery. Co řikáte? Když tenhle komentář získá 30 hlasů, tak ban úplně;) a budeš v píííí ty koko**

Charon35
24-08-11, 21:53
Toto je stažnosť? :D Inak pekný slovník. Fakt hodný verejného fóra.

2 z 19 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný. - by som chcel vedieť, ktorí exoti dali palčeky hore. :D

Billy
24-08-11, 22:08
Toto je stiažnosť? :D Inak pekný slovník. Fakt hodný verejného fóra.

2 z 19 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný. - by som chcel vedieť, ktorí exoti dali palčeky hore. :D

Verejného fóra je tento príspevok hodný asi tak ako ty!

Tino
24-08-11, 22:33
:D billy....

AnnoyingGreg
24-08-11, 22:59
Verejného fóra je tento príspevok hodný asi tak ako ty!

http://static.tumblr.com/miucgie/kkiliv0xe/awkward-front.jpg

Charon35
24-08-11, 23:15
Verejného fóra je tento príspevok hodný asi tak ako ty!


to je ale kokot...

Dúfam, že si to pochopil.

pribinacik
24-08-11, 23:18
http://static.tumblr.com/miucgie/kkiliv0xe/awkward-front.jpg

http://img171.imageshack.us/img171/5706/novobjektbitovmapa.png

Larodar56
25-08-11, 02:16
2 z 19 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný. - by som chcel vedieť, ktorí exoti dali palčeky hore. :D

Kdo jiní než ti dva kreténi, kteří dávají palce dolů všem co je kdy urazili, jak dětinské, takhle se mstít. :D

1488.6
25-08-11, 06:33
Kdo jiní než ti dva kreténi, kteří dávají palce dolů všem co je kdy urazili, jak dětinské, takhle se mstít. :D
když píšeš dva, tak to asi myslíš billyho a pribinacka. Proč by to jako dělali? Když otom dementnímu lidoopovi napsali, že je kokot a píčus, vždyť se jí zastali. Nebo koho myslíš těma dvěma?

Billy
25-08-11, 10:22
když píšeš dva, tak to asi myslíš billyho a pribinacka. Proč by to jako dělali? Když otom dementnímu lidoopovi napsali, že je kokot a píčus, vždyť se jí zastali. Nebo koho myslíš těma dvěma?

A zase sme všetkému na vine my dvaja ...

Inak napísal som na toho PriestoErnesta že je kokot, a traja mi dali palec dole, a čo sa mám posrať? Niektorí roboti mi dávajú palec dole automaticky, lebo som to ja, a ani si neprečítajú čo vlastne píšem, a najlepšie že si asi myslia že mi tým nejakým spôsobom uškodia :D

AnnoyingGreg
25-08-11, 11:17
A zase sme všetkému na vine my dvaja ...

http://nowisgoodblog.files.wordpress.com/2010/05/yes.jpg?w=500&h=375

Spider25
25-08-11, 12:58
OMG to co mu dala MUte ci ban ze tak vystraja kokot blby :D

Spider25
25-08-11, 12:58
Kolko mu asi je 10 :D

Luccy
25-08-11, 14:16
Vaše ohlasy mě donutily prodloužit mu ban dat na týden :) Dík, za zastání.

ZEUS
25-08-11, 14:20
haha tejden :D :D :D nechtěl bych :D... Lucco GJ :)

Charon35
25-08-11, 14:48
A zase sme všetkému na vine my dvaja ...

Inak napísal som na toho PriestoErnesta že je kokot, a traja mi dali palec dole, a čo sa mám posrať? Niektorí roboti mi dávajú palec dole automaticky, lebo som to ja, a ani si neprečítajú čo vlastne píšem, a najlepšie že si asi myslia že mi tým nejakým spôsobom uškodia :D

1. Tebe sa viac uškodiť nedá.
2. Keď nedáš Reply With Quote, tak si asi máme len domyslieť komu to píšeš, že?! Nabiehaš na detinské výhoroky jak ... (vieme kto). Post pred tebou písal KarlOs, čiže to mohlo byť aj na neho.
3. Palce dole si dostal zrejme preto, že to bol Neprínosný post od veci. A mne niečo píš, kto je tu hodný verejného fóra.

Si doživotný Failer. Zmier sa s tým.

Lucca pekne. ;)

pribinacik
25-08-11, 15:34
Cháron, každý s iq nad 65 si dokáže zistiť komu to písal. Nechcel si si dať pauzu na fóre?

Dev1L
25-08-11, 17:18
http://game-server.sk/pravidla.php ... take pravidla by tu mohli tiez bit

Spider25
25-08-11, 17:27
Noxynka mne je 16 keď ťa to zaujima tak neries :D

Spider25
25-08-11, 17:45
tak neries kolko mi je Rokov keď ťa to nezaujima ok ďik

pribinacik
25-08-11, 18:13
Nehádajte sa a nerozoberajte, prosím, túto tému! http://img155.imageshack.us/img155/3930/tufk.png

Charon35
25-08-11, 19:19
http://game-server.sk/pravidla.php ... take pravidla by tu mohli tiez bit

Tuším s tebou 1. súhlasím (aj keď som ich prebehol len okom). Ale tu niesú žiadne pravidlá a tak to aj vyzerá.

Jo a btw. Sranda ako mám v každom poste palec dole. Hrozne ma to štve :´´(((((((((( (joke)

chmod a+x /bin/laden
25-08-11, 19:56
http://game-server.sk/pravidla.php ... take pravidla by tu mohli tiez bit
Drakonické tresty, za každou hovadinu dávat permaban, to není zrovna cesta k vysoké návštěvnosti... Kotelna hráče nevyhání, ale vychovává!!

Mimochodem mají tam výborného admina, jediný příspěvek v shoutboxu, jediné slovo a hned hrubá pravopisná chyba :-D

admin 30/06/2011 23:29 vytajte

Billy
25-08-11, 20:18
1. Tebe sa viac uškodiť nedá.
2. Keď nedáš Reply With Quote, tak si asi máme len domyslieť komu to píšeš, že?! Nabiehaš na detinské výhoroky jak ... (vieme kto). Post pred tebou písal KarlOs, čiže to mohlo byť aj na neho.
3. Palce dole si dostal zrejme preto, že to bol Neprínosný post od veci. A mne niečo píš, kto je tu hodný verejného fóra.

Si doživotný Failer. Zmier sa s tým.

1. Taká neinteligentná forma života ako ty mi teda naozaj nemá ako uškodiť.

2. Nič nemusíš domýšľať (takú náročnú vec od teba predsa nemôžem očakávať), stačilo si prečítať, čo sa tu písalo skôr, alebo rovno pozrieť príspevok užívatela "1488.6", na ktorý som reagoval a vedel by si, o čo sa jedná.

Ak stále nechápeš, reagoval som na toto:


Kdo jiní než ti dva kreténi, kteří dávají palce dolů všem co je kdy urazili, jak dětinské, takhle se mstít. :D

3. Palce dole dostávam furt, nech napíšem čokolvek, pretože vy roboti nerozumiete, že my vyspelí ľudia nežijeme podľa vašich robotických pravidiel. Po pár príspevkoch ste si vsugerovali do hláv, že všetko čo píšeme je otočené proti vám a vaše zmanipulované mozgy a nízka inteligencia vám bránia pochopeniu našeho štýlu a zábavy.

Charon35
25-08-11, 21:01
Inak napísal som na toho PriestoErnesta že je kokot,

príspevok užívatela "1488.6", na ktorý som reagoval a vedel by si, o čo sa jedná.

Ak stále nechápeš, reagoval som na toto:


Kdo jiní než ti dva kreténi, kteří dávají palce dolů všem co je kdy urazili, jak dětinské, takhle se mstít. :D



Bavíme sa o JEDNOM tvojom poste. Čo z teba vypadlo? Priesto + 1488.6 + Larodar56. Sa uvedom čo píšeš a komu to píšeš. :D Failer. Končím s tebou, nudíš ma. A nefetuj toľko.

Charon35
25-08-11, 21:07
Drakonické tresty, za každou hovadinu dávat permaban, to není zrovna cesta k vysoké návštěvnosti... Kotelna hráče nevyhání, ale vychovává!!

Mimochodem mají tam výborného admina, jediný příspěvek v shoutboxu, jediné slovo a hned hrubá pravopisná chyba :-D

admin 30/06/2011 23:29 vytajte

S jedným súhlasím. Perma za drobnosť to nie. Ale cesta k vysokej návštevnosti tiež nevedie cez udržiavanie si na fóre blbov ako sú ... tí dvaja, vieme kto, nekonečné nadávky na všetkých naokolo, detinské výhovorky ("mama mi kúpila 2 tričká v inej velikosti"), písanie úplnych nezmysleov, urážanie členov len sa prihlásia na fórum, obchádzaním banov ..... atď., atď....

Billy
25-08-11, 21:09
Bavíme sa o JEDNOM tvojom poste. Čo z teba vypadlo? Priesto + 1488.6 + Larodar56. Sa uvedom čo píšeš a komu to píšeš. :D Failer. Končím s tebou, nudíš ma. A nefetuj toľko.

Ja viem, je to priveľa informácii na tvoju zaostalú hlavu, čo už... raz dospeješ do štádia aby si mohol prijímať aj viac informácií naraz. A choď na server Zombie 2 a spýtaj sa napríklad Kubanca aký mám názor na feťákov, potom mi hovor feťák, ty tučný mastniak.

Charon35
25-08-11, 21:15
Ja viem, je to priveľa informácii na tvoju zaostalú hlavu, čo už... raz dospeješ do štádia aby si mohol prijímať aj viac informácií naraz. A choď na server Zombie 2 a spýtaj sa napríklad Kubanca aký mám názor na feťákov, potom mi hovor feťák, ty tučný mastniak.

Už nevieš obhájiť tvoje srance? Čakal som viac. Bieda s tebou. Otvor fľašu, zaser za bytovku a ťahaj. A neotravuj ostatných feťáckymi výmyslami o 5. dimenziíí. Už viem prečo o tom píšete.

Billy
25-08-11, 21:19
Už nevieš obhájiť tvoje srance? Čakal som viac. Bieda s tebou. Otvor fľašu, zaser za bytovku a ťahaj. A neotravuj ostatných feťáckymi výmyslami o 5. dimenziíí. Už viem prečo o tom píšete.

Obhájil som sa dostatočne a mohol by som to spraviť aj miliónkrát z rôznych uhlov pohľadu, no nikdy to nepochopíš, lebo nie si dostatočne inteligentný. A buď si istý že nevieš prečo to píšeme. Ak by si to vedel a chápal, nevyrýval by si tu do nás zakaždým.

chmod a+x /bin/laden
25-08-11, 21:57
Obhájil som sa dostatočne a mohol by som to spraviť aj miliónkrát z rôznych uhlov pohľadu, no nikdy to nepochopíš, lebo nie si dostatočne inteligentný. A buď si istý že nevieš prečo to píšeme. Ak by si to vedel a chápal, nevyrýval by si tu do nás zakaždým.
Nic jsi neobhájil, nevím o jakých "úhlech pohledu" píšeš, když stále dokola argumentuješ kruhem (http://cs.wikipedia.org/wiki/Logick%C3%BD_klam#Argumentace_kruhem_.28petitio_pr incipii.2C_begging_the_question.29)...

pribinacik
25-08-11, 22:25
Nic jsi neobhájil, nevím o jakých "úhlech pohledu" píšeš, když stále dokola argumentuješ kruhem (http://cs.wikipedia.org/wiki/Logick%C3%BD_klam#Argumentace_kruhem_.28petitio_pr incipii.2C_begging_the_question.29)...

LOL, kruhová argumentácia je, keď napíšeš to, čo už vyplýva z textu. samozrejme, že argumentuje kruhom, pretože by si to cháron nedokázal dedukovať. ale opisujeme aj častokrát to isté. cháron je na tom zatiaľ najhoršie, dostal toľko pravdivých informácii, až je ťažké uveriť, že tomu furt dokáže nechápať.

negative
25-08-11, 22:39
"5. Každy ban za cheating je potrebné zdokladovat buďto demom alebo screanshotom na ktorom je viditelne vidno cheating. Demo si treba uchovať v pc 24 hodin."

perry
25-08-11, 22:48
Lucca tyden je stejne malo .. Za to co jsi dovolil nejmin mesic

chmod a+x /bin/laden
25-08-11, 23:19
LOL, kruhová argumentácia je, keď napíšeš to, čo už vyplýva z textu
NE, nemusí tomu tak být. Kruhová argumentace znamená, že vysloví dvě hypotézy, jedna z druhé přímo vyplývá a naopak. Ale o pravdivosti to nic nevypovídá, může to být klidně kontradikce.

Konkrétní příklad: Mluvím pravdu, protože nelžu. Nelžu, protože mluvím pravdu. Tvrzení se navzájem podpírají, ale o pravdomluvnosti mluvčího nevíme nic.


cháron je na tom zatiaľ najhoršie, dostal toľko pravdivých informácii, až je ťažké uveriť, že tomu furt dokáže nechápať.
Jak to myslíš "pravdivých" - "pravdivých", nebo "pravdivých"? Nemůžete mít "větší pravdu" než jiní, pravdu buď máte, nebo ji nemáte. Nějak mi unikla axiomatická podstata té teorie, že my jsme roboti, vy nejste roboti a existuje pátá dimenze. My se stále dožadujeme důkazů, ale vy plodíte stále jen bludy založené na tom, co se snažíte vyresolvovat.

Sorry hoši, nemůžete tvrdit ty své bludy někomu, kdo absolvoval přednášky z matematické logiky, pokud svá tvrzení nedokážete...

Charon35
25-08-11, 23:30
LOL, kruhová argumentácia je, keď napíšeš to, čo už vyplýva z textu. samozrejme, že argumentuje kruhom, pretože by si to cháron nedokázal dedukovať. ale opisujeme aj častokrát to isté. cháron je na tom zatiaľ najhoršie, dostal toľko pravdivých informácii, až je ťažké uveriť, že tomu furt dokáže nechápať.

Ne. Jednoducho vy dvaja šašci neviete napísať nič k veci. Neviete sa obhájiť, vaša "obhajoba" stojí na tom, že sa snažíte napísať veci čo najdementnejšie a najkoplikovanejšie aby ste vyzerali, že tomu chápete a máte pravdu. Billy nič neobhájil. Napísal len pár debilných viet, kde sa snaží dokázať, že sa obhálil a vyzerať pritom múdro (ale moc mu to teda nejde). Chcete sa tu hádať, vyvolávať flame, ale priznajte si to. Keď už neviete čo napísať, tak napíšete zpatlaninu o 5. dimenzií, alebo že sme všetci tuční. Chcete ohúriť ostatných, ale každý s mozgom vidí, že ste len decká, ktorým sa nedostáva doma dostatok pozornosti.

Stačí? A už mi nič nepíš, nereaguj na veci ktoré sa teba netýkajú a ktoré niesú adresované tebe a to isté povedz asslickerovi Billymu.

pribinacik
26-08-11, 00:02
NE, nemusí tomu tak být. Kruhová argumentace znamená, že vysloví dvě hypotézy, jedna z druhé přímo vyplývá a naopak. Ale o pravdivosti to nic nevypovídá, může to být klidně kontradikce.

Konkrétní příklad: Mluvím pravdu, protože nelžu. Nelžu, protože mluvím pravdu. Tvrzení se navzájem podpírají, ale o pravdomluvnosti mluvčího nevíme nic.


Jak to myslíš "pravdivých" - "pravdivých", nebo "pravdivých"? Nemůžete mít "větší pravdu" než jiní, pravdu buď máte, nebo ji nemáte. Nějak mi unikla axiomatická podstata té teorie, že my jsme roboti, vy nejste roboti a existuje pátá dimenze. My se stále dožadujeme důkazů, ale vy plodíte stále jen bludy založené na tom, co se snažíte vyresolvovat.

Sorry hoši, nemůžete tvrdit ty své bludy někomu, kdo absolvoval přednášky z matematické logiky, pokud svá tvrzení nedokážete...

:D:D veď som o kruhovej argumentácii napísal to isté. že to čo napíšem už vyplýva z textu, čiže z toho čo som už napísal.

nepísal som nič o tom ako moc sú pravdivé, iba koľko ich dostal.

robotov myslíme tých, ktorým vadí, že máme iný štýl ako oni.

to niesu bludy, http://www.pentablue.net/temata/07003.html čítaj, ak niečomu nepochopíš, pýtaj sa mňa a billyho.

pribinacik
26-08-11, 00:12
Ne. Jednoducho vy dvaja šašci neviete napísať nič k veci. Neviete sa obhájiť, vaša "obhajoba" stojí na tom, že sa snažíte napísať veci čo najdementnejšie a najkoplikovanejšie aby ste vyzerali, že tomu chápete a máte pravdu. Billy nič neobhájil. Napísal len pár debilných viet, kde sa snaží dokázať, že sa obhálil a vyzerať pritom múdro (ale moc mu to teda nejde). Chcete sa tu hádať, vyvolávať flame, ale priznajte si to. Keď už neviete čo napísať, tak napíšete zpatlaninu o 5. dimenzií, alebo že sme všetci tuční. Chcete ohúriť ostatných, ale každý s mozgom vidí, že ste len decká, ktorým sa nedostáva doma dostatok pozornosti.

Stačí? A už mi nič nepíš, nereaguj na veci ktoré sa teba netýkajú a ktoré niesú adresované tebe a to isté povedz asslickerovi Billymu.

musím ti ešte napísať, aby ťa neuznávali roboti. nám nejde o to, aby si chápal niečo, čo chápať nemôžeš. skúsim teraz napísať takú jednoduchú vec.
keď sa nás nebudeš snažiť urážať 1. len preto, že sa ti nepáči čo sme napísali, nebudeme urážať ani my teba.
čítaj si to furt dokola, aj vždy pred spaním a snaž sa tomu porozumieť.
a 5. dimenziu obhájiť vieme, no keby sme sa o to pokúsili, myslel by si, že ti nadávame.

Billy
26-08-11, 00:15
Bin laden keď si absolvoval nejaké prednášky, neznamená to že si môžeš dovoliť spochybňovať každú teóriu, ktorá sa ti vidí nehodnoverná kvôli tvojej zaslepenosti. Pravdivá informácia je taká, ktorá sa zakladá na pravde a je jedno, či ju podložím dôkazom, alebo argumentom, ktorý ju podporí, hlavné je, že je pravdivá! Koniec koncov my po vás nechceme, aby ste nám dokazovali, že nemáme pravdu, takže po nás ani vy nechcite, aby sme dokazovali že pravdu máme! Chceme iba aby ste sa zamysleli nad tým ako to na svete dnes vyzerá a prečo sa silou mocou musíte správať ako roboti a tváriť sa že nemáte žiadnu radosť zo života. Ak sa nad tým zamyslíte, pochopíte, že nie každý je ako vy a tým pádom od nás pestanete očakávať že sa vám prispôsobíme.

Ku cháronovi sa vyjadrím stručnejšie - dôvodom jeho mozgovej deformácie sú zrejme prvé okamihy jeho príchodu na svet, v ktorých mu zrejme mlátili hlavu o kachličky a čudujem sa, že ho potom nešmarili rovno do koša.

chmod a+x /bin/laden
26-08-11, 00:18
to niesu bludy, http://www.pentablue.net/temata/07003.html čítaj, ak niečomu nepochopíš, pýtaj sa mňa a billyho.

Stačil mi jeden pohled :idea: a hned jsem objevil chybu:

http://www.pentablue.net/temata/dimenze_moznosti_pohybu_low.jpg
Je tam zjevná chyba v číslování, nemá to být 3D, 4D a 5D, ale 1D, 2D, 3D. Někdo se asi uklepl v excelu :mml:

TOHLE už je vážně OT, let the thread rest in peace

pribinacik
26-08-11, 00:22
Looooooooooooool, 3d je naša realita a pohybujeme sa jedným smerom, ach, ty absolvent! to je moc! ježíš, ach, jebne ma, aaaaaaaaaaa.

chmod a+x /bin/laden
26-08-11, 00:23
http://pawsru.org/fc/src/fc87760_Thread-Crap-Die.jpg

pribinacik
26-08-11, 00:24
absolvent a nechápe čo som chápal ja v 10 v jeho jazyku

pribinacik
26-08-11, 00:26
je tam aj písané, že 3d je naša realita a hore je popisovaný pohyb jedným smerom, ok, zbytočne by si to čítal celé.

chmod a+x /bin/laden
26-08-11, 00:26
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRwYv6BDyBXufnYU7-YsINi4ZL7hzV29fK86OJwbpXoZvqo5eQU5g

Billy
26-08-11, 00:28
nechaj ho, vidíš že už nemá argumenty ktorými sa ešte pred chvíľou tak vehementne oháňal a snaží sa to zakecať trápnymi obrázkami :D

chmod a+x /bin/laden
26-08-11, 00:28
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSSHTNpeO5aI4sc4mVA1qUdOufGx56WY DaaqLFhkUYk-Wstuw74

Billy
26-08-11, 00:29
http://www.gamesprays.com/images/icons/you-got-pwned-2616_preview.jpg

chmod a+x /bin/laden
26-08-11, 00:31
http://img204.imageshack.us/img204/4732/missed.jpg
Dedicated to Billy the Fool

Billy
26-08-11, 00:34
http://4.media.tumblr.com/kf9vBxISYmnn4q16w5kc4Jv1o1_400.png

chmod a+x /bin/laden
26-08-11, 00:38
http://ih3.redbubble.net/work.3056835.2.flat,550x550,075,f.i-love-moo.jpg
I like you Billy

pribinacik
26-08-11, 00:49
http://dummidumbwit.files.wordpress.com/2010/02/33-yesclassicblue_jpg.jpg

m*ko
27-08-11, 17:57
Lidi , tak to je celkem trapne :]
Sice to nepatri na vsechny, ale celkem se tu rozjizdi vulgarita. Tak se prosim nekteri krotte.

Jinak Lucce davam za pravdu. Lucca je slusna, slysel jsem ji rict parkrat do mikrofonu blb :] ale to neni sprosty..
BAN JE OPRAVNENY!

BiA Fz
27-08-11, 18:16
Yes mko to řekl. Navážíte se tu do typanů, který sou vulgární a snažíte se je usadit ještě vulgárnějšími výrazy (někteří); pak další zmínky o gramatice, přičemž chibi sou zde v každém druhém postu a nakonec se tu kluci pohádají prostřednictvím teorie relativity :)) fakt úroveň; já být učitel nebo fóradmin s nadlidskou schopností šahat rukou přes internet a obrazovku, tak asi až na 2-3 výjimky to tady všechno mlátím přes prsty a přes hubu :D dejte si pivo klucí (dámy kávu :) .... xD

Lynviy
27-08-11, 18:30
A Bia Fzové čaj...

UFOusek
27-08-11, 19:36
A Bia Fzové čaj...

A malej 14-ti letej dementni NS gEtStoP si da kakao.

Pardon, ze vam rusim mirovy blbosti, na tohle sem proste reagovat musel..

Lynviy
27-08-11, 19:53
NS? Radši promýšlej věci, které vypustíš, z tý tvojí huby...

PriestoErnesto
28-08-11, 18:59
Neva mam i jiné hry......Navíc mam 2 komp tak csko si zahrát mužu..

Ryukyza
28-08-11, 19:18
Neva mam i jiné hry......Navíc mam 2 komp tak csko si zahrát mužu..

komu to cpes?

Charon35
28-08-11, 19:20
komu to cpes?

Nechaj ho nech sa "pochváli" :D