PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o zrušení map (2)



Mr.N0b0dy
05-08-13, 16:44
Zdravím všechny,
Tímto bych chtěl požádat o zrušení mapy: awp_india

Důvod: Pouze AWP (jak už název mapy odpovídá) jakmile si vyberete jakoukoliv Classu tak stále AWP je to nevýhoda vůči ostatním co to s ním neumějí. Dále je to mapa jen o Sniperech a Commandech od čeho jsou tedy na této mapě ostatní?
Další důvod je velikost. Určite se dohodneme, že tato mapa nepatři k velkým mapám
To je asi vše k této mapě

fy_poolday
Důvod: proč bych ji chtěl zrušit: Spwan kill od Fire Supportů stačí Raketa a jste dole. Další důvod je opět Velikost mapy zase se dohodneme, že to není velká mapa. A jak jinak než mapa jenom ohledně FS (pokud nemáte Nano).

To je vše, Díky za shlédnutí této žádosti o zrušení mapy.
^Mr. N0b0dy^

LopotNiK
05-08-13, 17:14
Som proti v oboch prípadoch. Awp india - ako si uz napísal je to dobrá mapa na trenovanie commanda, tak isto ako canalwar na rushera..
Fy poolday dá sa tam trénovať každá classa. A tie strely este pred odblokovaním to tu uz bolo viac krat a stale sa to nevyriesilo. Takze nie som za zrusenie ale za také upravenie ked to samozrejme pôjde

Drago
05-08-13, 22:40
Souhlasím se zrušením....india se dá hrát jenom za komanda a hraje se tam na to kdo dřív bude mít nano a kdo má pak větší lv což je naprosto o ničem

poolday....ne lopotniku jiná classa než FS se tam nedá, max. s nano nebo swatem protože dycky je tam v každém týmu alespon 2x FS a 4rakety stačí k vyrazení i celého týmu pokud se jedná o FS s full int (a fs 50+ tady má už hodně lidí)...taky bych souhlasil se zrušením a přidal prosbu ke kotlovi aby se nad tím zamyslel (a zrušil :D)

Beat
05-08-13, 22:46
India je strašná kravina, trafím comando 3x s awp sniperom a veselo si behá a killuje, preto sa buď odpojím alebo reconnectujem a bugujem si zbraň...

Mr.N0b0dy
06-08-13, 10:46
Díky za všechny komentáře tady ještě přidám něco, co jsem zkoušel:

awp_india:
Fire Support: Slowdown na Commanda se hodí (protože minimálně polovina serveru na této mapě hraje za Commanda) ale tak k čemu jsou rakety bez itemů. Když se na mě rozběhne zkušené Commanda co kličkuje tak s ním nic neudělám=Dead rakety se tu fakt nehodí.
Medic: Absolutně k ničemu na této mapě nepomůže vůbec
Sapper: Ano, položím minu která přesahuje od jednoho konce po druhý (Kromě toho mostu, ale než se tam dostanu tak jsem mrtev)
Commando a Sniper: Tady to není třeba komentovat.
Rusher: Tak z poloviny, když to za něj umíte a máte kondici jde to, ale stejně proti Commandu moc nezmůžete.
Protector: Nemáte-li větší level jste v ....
Sharpshooter: viz. Protector
Rambo: No, tady je už těžší se o tomhle dohadovat, protože podle mě pokud nemáte 50+ tak si také moc nezahrajete Commando na vás vlétne vy akorát 2x skočíte ale co dál?
Demolitions: Nikdy jsem ho nehrál, ale myslím, že pokud má Commando Nano tak si nezahrajete (skoro jako vždycky)

To je asi vše k této mapě, jakmile budu hrát poolday tak tu zkusím dát něco podobné
Prosím omluvte případné chyby a pokud jsem se spletl
^Mr. N0b0dy^

Drago
06-08-13, 13:46
Díky za všechny komentáře tady ještě přidám něco, co jsem zkoušel:

awp_india:
Fire Support: Slowdown na Commanda se hodí (protože minimálně polovina serveru na této mapě hraje za Commanda) ale tak k čemu jsou rakety bez itemů. Když se na mě rozběhne zkušené Commanda co kličkuje tak s ním nic neudělám=Dead rakety se tu fakt nehodí.
Medic: Absolutně k ničemu na této mapě nepomůže vůbec
Sapper: Ano, položím minu která přesahuje od jednoho konce po druhý (Kromě toho mostu, ale než se tam dostanu tak jsem mrtev)
Commando a Sniper: Tady to není třeba komentovat.
Rusher: Tak z poloviny, když to za něj umíte a máte kondici jde to, ale stejně proti Commandu moc nezmůžete.
Protector: Nemáte-li větší level jste v ....
Sharpshooter: viz. Protector
Rambo: No, tady je už těžší se o tomhle dohadovat, protože podle mě pokud nemáte 50+ tak si také moc nezahrajete Commando na vás vlétne vy akorát 2x skočíte ale co dál?
Demolitions: Nikdy jsem ho nehrál, ale myslím, že pokud má Commando Nano tak si nezahrajete (skoro jako vždycky)

To je asi vše k této mapě, jakmile budu hrát poolday tak tu zkusím dát něco podobné
Prosím omluvte případné chyby a pokud jsem se spletl
^Mr. N0b0dy^

Za protectora a SS nic neuděláš...dostane AWP a mají nejnižší rychlost ze všech classů (komando 10lv. = SS s full kond.) a hp+obrana proti komandu jsou nanic
Rambo...ten se hodí pokud chceš jít na txt ale tam se nedá moc hejbat ->sestřelenej ->nanic
Sapper je nanic, jedině když je štěstí a nepřítel vletí do miny blízko položení jinak přes celou mapu to fakt moc nebere
Demolitions...ten je celkem dobrej ale jakmile má nepřítel trošku víc HP je to nanic navíc jen jeden dinamit...
Medic...na co lékárny když bude IK od komanda? max. kdyby někdo jel awp ale to tam moc není

LopotNiK
06-08-13, 15:07
Awp india by sa mohla spravit ako awp_dust len by to bol veci chaos ale aj viacej xp

JOZKO VAJDA!!
07-08-13, 14:47
Som za v oboch prípadoch ako už tu po 150x bolo povedané nechápem prečo s tým Kotel nič nerobí. Tak isto som aj za zrušenie mapy fy_pool_suit čo je niečo ako fy_pool len väčšie. Ďalej sem ešte pridávam návrh na pridanie mapy cs_assault_lol pretože problém s bugovaním garanátov sa už vyriešil.

Mr.N0b0dy
07-08-13, 17:05
Som proti v oboch prípadoch. Awp india - ako si uz napísal je to dobrá mapa na trenovanie commanda, tak isto ako canalwar na rushera..
Fy poolday dá sa tam trénovať každá classa. A tie strely este pred odblokovaním to tu uz bolo viac krat a stale sa to nevyriesilo. Takze nie som za zrusenie ale za také upravenie ked to samozrejme pôjde

Hmm, jde vidět tvé názory viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?18769-Nejake-zmeny