PDA

Zobrazit normální verzi : Nápad (HNS na JB)



FizzyBubble
05-08-13, 22:37
Pokud tento nápad má být v kolonce nové mapy tak se omlouvám :)

Ahoj všichni :) ..... (Prvních pár řádků číst nemusíte k věci se dostanu na posledních dvou)

V poslední době jsem si oblíbil hraní na HNS a JUMP .... taky dlouho hraji JB ale už mě pořád nebaví jak řekne simon jděte do boxu dáme si náhodu nebo otázky .. a tak dál pořád ty samé atrakce ..... Po dlouhé době sem si také přečetl pravidla a všiml jsem si ,že se dá hrát HNS (Ovečky a vlk) ale skoro na žádné mapě to nejde. Posledních pár dní co hraji na JB jsou hráči pro přidání nové mapy...(nevím jestli to jejich nebo můj názor ovlivní). Tak teda pokud by to bylo možné jestli by se nedala přidat mapa s kouskem HNS mapy něco jako je velké KZ na kizkulesi. Myslím si že by to bylo něco nového třeba týmový box ve stylu HNS nebo tak něco :) . Možná by to i hráče z JB přimělo si jít vyzkoušet HNS training nebo JUMP training. Tak prosím pokud se bude přidávat nová mapa zamyslete se nad mým nápadem s přidáním kousku HNS mapy ... Dík za přečtení.


Hezký den (noc) přeje FizzyBubble :)

Ponozka
06-08-13, 09:04
Je to hezký nápad, líbí se mi. Pro

Neznamy123
06-08-13, 09:49
pro

beather
06-08-13, 09:55
zajímavý nápad.. pro

Mr.Brown
06-08-13, 10:34
no tady se píšou jenom pro, ale jak by se to udělalo? rozčtvrtila mapa? to nevím. nevyznám se moc v mapingu, ale tohle podle mě nejde, to spíš rovnou tu mapu vytvořit sám a tám dát nějákej kousek jump mapy.

Legonen
06-08-13, 10:43
no tady se píšou jenom pro, ale jak by se to udělalo? rozčtvrtila mapa? to nevím. nevyznám se moc v mapingu, ale tohle podle mě nejde, to spíš rovnou tu mapu vytvořit sám a tám dát nějákej kousek jump mapy.

Souhlasím z Brownem, ale určitě by stálo za to kdyby se do toho někdo pustil. Takže PRO

Ponozka
06-08-13, 11:10
Na každé mapě je trochu Jumpu jako třeba KZ atd.. Simon si může vymyslet něco svojeho třeba obskoky oken na snow ,nebo cokoli jiného.. Tady se prakticky řeší to že už se dává jenom Fotbal,otázky,občas DR.. a HNS a jump se zanedbaly ..

Dzeus
06-08-13, 16:31
Vyborny napad uz iba treba hladat dobru mapu zebi tam bolo Aj Kz Bhop LJ Apod:. Urcite PRO :think:

FizzyBubble
06-08-13, 18:45
Já se právě ve vytváření map moc nevyznám, ale vím ,že Cream už našel pár dobrých map na kterých jsou dobré atrakce a co se týká toho HNS nevím no ... Musel by to asi opravdu někdo vytvořit sám :)

_dAm[A]gEd
06-08-13, 20:35
Veľmi zaujímave ... :) Pro

F:O:X
06-08-13, 23:45
Dcl dobrý nápad hlavně pro hyperaktivní hráče, akorát ta mapa a pak by se jumpovalo P R O

FizzyBubble
07-08-13, 01:47
Prosím všechny co jsou PRO aby se pokusili najít nějakou takovou mapu já sám ji také budu hledat :)

Despe
07-08-13, 12:27
Hraji Hns dlouho, ale podle mě by se to tam nehodilo.. Už jen, na hns máš 100aa, tam však 10aa.. Pak, box? Spíše mapu něco jako port do té mapy.. Ale tak, jak chcete vy, za mě sem teda Proti. :/

Mr.Brown
07-08-13, 12:58
Hraji Hns dlouho, ale podle mě by se to tam nehodilo.. Už jen, na hns máš 100aa, tam však 10aa.. Pak, box? Spíše mapu něco jako port do té mapy.. Ale tak, jak chcete vy, za mě sem teda Proti. :/
to máš fuk, on asi nevěděl, jak to nazvat. stačilo by jump, kde je 10aa. nějákej kz blok, nebo lj blok.

Shit Pro ^_^
07-08-13, 20:52
Ja akurat vytvaram nejaku mapu skusim tam dat HnS samozrejme pojdem si zahrat na server nech viem ako by taka HnS mapa mala vyzerať ale neviem skusim a napisem ale az by som tam dal HnS ihrisko tak by som zrusil futbal a nahodu

Sometypes
08-08-13, 00:02
Taky jsem pro, ale to se snadno píše, těžko dělá. Na to třeba sehnat někoho, kdo se vyzná v tvorbě map a byl by ochoten předělat nějakou JB mapu.. myslím , že kdyby se vložil kus HNS mapy na JB mapu, tak by to vypadalo dost zajímavě.. by si otevřel dveře a najednou by si byl jako na HNS :D

Toreto
08-08-13, 00:11
Čo to urobiť ako kizkulesi ..tam je ten port na veľke KZ.Miesto KZ by sa na novej mape spravilo HNS.
Jak píše Type ..ľahšie sa to hovorí ako urobí.Nato treba fakt nejakého machra v tvorbe map.Napište tomu "tobimu",čo spravil aj snow :D..

Mr.Brown
08-08-13, 00:18
:D ale hns je mapa jako každá jíná akorát je větší, jsou tam bloky, žebříky a cíl T je utíkat před CT. To se budou vězni náhánět? to je blbost, protože by tam musela bejt ta mapa skoro celá,aby to mělo smysl. to spíš dát pořádně dlouhý KZtko třeba i s lj blokem nebo tak. Spíš nějákej kus jump mapy. Ale je frajer, kdo to udělá.

FizzyBubble
08-08-13, 00:55
Mr.Brown může se tam dát klidně oboje a to HNS na té mapě nemusí být zase tak velké stačí tam dát pár LJ třeba 235 a to už je těžké pro ty nikdy ani nehráli HNS nebo JUMPY přijde týpek prsk dá to a zdrhne :D a ten druhej spadne když bude skákat za nim :D:D mě by se to líbilo ale pak bych na tu mapu nedal jiné atrakce... a Toreto s tebou souhlasím chce to ten PORT jako na kizkulesi :) ale prosím vás aby jste sehnali nějákýho TYPA na tu mapu :) páč já to neumim a Shit Pro zkus to udělat ty na své mapě co děláš :)