PDA

Zobrazit normální verzi : Pravidla



Sometypes
05-08-13, 22:38
No jde o to, že pravidla se psala hodně dávno a pár by se jich tam dalo i přidat, případně ujasnit.
Občas se hráči dohadujou například s tím, že dostali FK v případě, že simon řekl "po otevření cel vyjde pouze VD" a některý vězeň se přejmenuje na VD, vyjde z cel a simon ho zabije. Přece je to sračka a simon vždy odpoví, že je to zakázané.. přitom v pravidlech to není.. a tohle je jen jeden příklad, dalo by se tam najít i něco dalšího třeba přejíždění při módech, které už jsem na fóru zmiňoval, tak by mělo být zakázané jak u CT, tak u T.

Osobně bych se klidně ujal přepsání a doplnění pravidel. Jen bych chtěl znát názory ADMINŮ, popřípadě spešlů, jestli to mám vůbec dělat. Prosím ostatní, aby sem nepsali svůj názor.

Despe
06-08-13, 00:20
No, hádají se to je pravda, stím Vd je to zmíněné pěkne, ale přejmenuje se přeci jen blbec. Ale tak jsem Pro. :)

Swagrid
06-08-13, 00:47
To je slovíčkaření, pár adminů to zabíjí, ale většinou simon to zabije tak i tak.

Cream.
06-08-13, 01:03
prechádzanie autíčkom sa sa normálne banuje za demenciu pokiaľ viem alebo ho spesl presunie do spectu :)

Legonen
06-08-13, 09:46
Mno myslím že by bylo fajn kdyby se ta pravidla objasnila popřípadě dopsala.
Například s tím VD jsou věčně problémy... Takže jsem PRO

Neznamy123
06-08-13, 10:13
Tiež som PRO

Grakon2702
06-08-13, 10:26
Taky jsem pro, s tím VD jsem to dělal taky, neviděl jsem na tom nic špatného, protože v pravidlech o tom nebyla ani zmínka. Pak jsem se ptal jednoho admina na steamu a ten mi napsal, že je to zakázané, ale není to v pravidlech, prej že se to někdy dopíše. Stejně tak slovíčkaření. Kdysi jsem hodně rád slovíčkařil a pak mě někdo s adminů oslovil s tím, ať to nedělám, že je to zakázaný. Já si pak říkal, že co to mele za sračky, však v pravidlech nic není (ještě v dobách, kdy jsem na jb začínal). A myslím, že demence je něco úplně jiného než dané příklady. Demence je například to, že neustále a po sobě porušuju jedna a ta samá pravidla, ale ne to, že budu porušovat nepsaná pravidla. Vždyť kdyby tu přišel nějaký nováček, který by si pečlivě přečetl pravidla a následně by dostal BAN za slovíčkaření, které v pravidlech není vůbec zmíněné, co si má pak o tom myslet? Teď už takové věci nedělám, ale podle mě, to není zakázané, když to není v pravidlech vůbec napsané. Stejně jako určitě i jiným lidem. Takové věci by se prostě banovat neměly, když to v pravidlech není. Proto jsem určitě pro dopsání těchto věci do pravidel.

Sometypes
06-08-13, 10:48
To je slovíčkaření, pár adminů to zabíjí, ale většinou simon to zabije tak i tak.
Slovíčkaření.. díky že si to připomněl, to se pořád taky zmiňuje, ale taky to tam není napsane :D

E1 To je pravda IceCreame, děláme to tak, ale v pravidlech to není, jak už jsem psal.
E2 Grakon to krásně vystihl, můžu jen souhlasit.

Tupelko
06-08-13, 12:55
Určitě by se tam ty pravidla měli dopsat. :happy:

Dzeus
06-08-13, 13:18
Tiez by som boll PRO, Stale sa tam najde paru demetou.. >.< Tie pravidla treba trocha zmenit..:think:

Toy
06-08-13, 13:22
Taky jsem PRO , poněvadž nyní už lidem, kteří hrajou tento mod jde z 90 % procent o pp, či VD (občas mám pocit, že by si pro tyhle věci nechali uříznout nohu nebo klidně obě ) . . . Type, pokud by si s tím chtěl něják píchnout tak se ozvi, rád pomůžu .

vikernes
06-08-13, 13:27
Já bych povolil TeamKill :D:D u T Forces :D

Sometypes
06-08-13, 14:13
Vypadá to teda, že pravidla se obnoví.. udělám si oběd, potom se na to mrknu. Díky Jiří, kdyby bylo potřeba , tak se ozvu.
Díky všem za názor, klidně ještě pište názory, nebo co by se tam mělo přidat.

_AnGeL_
06-08-13, 15:38
Já bych povolil TeamKill :D:D u T Forces :D

Je to fun server, nechápem prečo sa to zakazovalo.

A tie pravidlá by sa mohli doriešiť čím najskôr. Nebaví ma čítať , ten chat, kde píšu, že dostali Fk, keď mali nick VD alebo Hráč označený VD.

Sometypes
06-08-13, 15:38
Grakone, ani jsem ti na to nestihl odpovědět a ty si to smazal :D
Jestli mě neklame paměť, tak si byl u CT.. ct kempit smí.. samozřejmě ne celou dobu, ale ze začátku klidně, to by neměli šanci.
Teroristi nesmí kempit.. musí se věnovat modu

Sometypes
06-08-13, 15:40
Je to fun server, nechápem prečo sa to zakazovalo.

A tie pravidlá by sa mohli doriešiť čím najskôr. Nebaví ma čítať , ten chat, kde píšu, že dostali Fk, keď mali nick VD alebo Hráč označený VD.

přejíždění věznů vězněm bude povolné.. ale při modech ne. Už na tom dělám. Mám hotové pravidla pro CT.. zatím to vypadá, že pro Ct bude pravidel 30.. takže asi o 7 více + pár jich je pozměněných.

Dzeus
06-08-13, 15:57
:D:D

Sometypes
06-08-13, 16:20
Je to fun server, nechápem prečo sa to zakazovalo.

A tie pravidlá by sa mohli doriešiť čím najskôr. Nebaví ma čítať , ten chat, kde píšu, že dostali Fk, keď mali nick VD alebo Hráč označený VD.

To ani nikdo nezakazuje.. když není mod, můžou teamkillovat jak chcou.

Airsoft
06-08-13, 19:35
Nechcu spamovat toto:http://csko.cz/forum/showthread.php?19429-JB-Pravidla!
Tak to vrazím sem:
1)jak to je s přejížděním u CT při HVD tzn. Assault
2)Bych se chtěl zeptat jak to teda je s reakci:První reakce s výhodou na skok-Kdo skočí dostane VD(ja to odsuzuju z důvodu že VD by se mělo dostavat čistě za FK tzn. né za výhodu)
3)Při první reakce na skok smí zabijet jen simon či?
4)S bodem 26(u CT) plně souhlasím z důvodu že když je vzpoura pak nevíte kdo ma nabito a kdo ne
5)S bodem 8(u CT) můžes tam aj připsat schovku ta se taky zneužívá
6)Slovíčkaření (u CT) je myšleno jak?Jako když prejmenováváte simona nebo ako pudete na oranžovo fialovou čaru(která tam samozřejmě není).

Edit1
http://csko.cz/forum/showthread.php?19429-JB-Pravidla
Když jsem to psal tak to nebylo lockle!

Sometypes
06-08-13, 22:43
Slovíčkaření u CT ani není.
V životě jsem neviděl aby někdo dával VD za první rakci s výhodou na skok...

Nezaobírej se tím.. ještě to ani není hotové.

Charon35
06-08-13, 22:44
To ani nikdo nezakazuje.. když není mod, můžou teamkillovat jak chcou.
Aha, takže hlavne, že sa to tam dalo kvôli tomu, že Simon na začiatku kola všetky CT pozabíjal a bol tam bordel jak hovado. Vtedy ste plakali na fóre jak ročné decká, a zrazu vám to nevadí?!!!!!! Všetky pravidlá čo sú tam majú svoje opodstatnenie, preto som nechcel aby sa to menilo zo dna na deň!

@VD: čo to je za demenciu zase?! Začnite viac používať mozog a nie sa len držať pravidiel. Najskôr ich bolo málo, potom ich bolo veľa, tak sa zredukovali aby to bolo hrateľné a VOĽNÉ (nie ako na GS) a teraz zas potrebujete 460 pravidiel?! Keď má výjsť hráč OZNAČENÝ VD, tak má byť zelený, čiže OZNAČENÝ. Ak povie, "po otevření cel vyjde pouze VD", tak je jasné, že myslí hráča, ktorý má VD z predošlého kola (resp. za FK). Zase si s vami robia hráči čo chcú a dáte sa nahuckať na hociakú kravinu. Ešte mesiac a budú sa na začiatku kola púšťat myši...

Grakon2702
06-08-13, 22:45
Taky někdy v opravdu výjmečných situacích dávám VD na reakci s výhodou. Jak všichni pak brečeli, že je to nadržování a podobné věci. Ale vždyť je to jeho výhoda. Výhoda jako každá jiná, jenom se tady moc ještě neprosadila. Toto bych určitě nezakazoval.

Cream.
06-08-13, 23:34
s charonom úplne súhlasím.. volakedy bolo na jb 5 pravidiel a bol tam menší bordel ako teraz...

FizzyBubble
07-08-13, 01:12
Sometypes mám otázku na jedno pravidlo pro CT je to pravidlo poslední reakce dávat všem co když si ale poslední dva T při poslední reakci (čupnou ,skočí ... ) na stejno jak to potom bude s tímto pravidlem já většinou opakuji reakci jen pro ty DVA ?? dík za odpověď :)

Airsoft
07-08-13, 08:25
Taky někdy v opravdu výjmečných situacích dávám VD na reakci s výhodou. Jak všichni pak brečeli, že je to nadržování a podobné věci. Ale vždyť je to jeho výhoda. Výhoda jako každá jiná, jenom se tady moc ještě neprosadila. Toto bych určitě nezakazoval.
Sr ale je to ulpná p******a lebo VD je pouze na FK a ne za výhodu!

Grakon2702
07-08-13, 09:57
Sr ale je to ulpná p******a lebo VD je pouze na FK a ne za výhodu!

A to je kde napsané, že VD musí být nutně jen za FK? Já se vždy snažím hru zjednodušit a zpříjemnit. Někdy to možná tak nevypadá, ale znáte snad moji metodu cukru a biče...

Airsoft
07-08-13, 11:10
A to je kde napsané,že můžeš dát za výhodu VD?

Despe
07-08-13, 11:20
Tak tedy, to co napsal Grakon stím Vd, to dělám i já, nestalo se, že by si na to někdo u mě stěžoval, takže taky sem proti, aby tam toto pravidlo bylo dáno.

Sometypes
07-08-13, 11:25
Sometypes mám otázku na jedno pravidlo pro CT je to pravidlo poslední reakce dávat všem co když si ale poslední dva T při poslední reakci (čupnou ,skočí ... ) na stejno jak to potom bude s tímto pravidlem já většinou opakuji reakci jen pro ty DVA ?? dík za odpověď :)

To pravidlo už tam je věky. Bere se to jako nadržování vůči ostatním. Asi musíš dát tu reakci znova.

Sometypes
07-08-13, 11:26
Jerry měl pravdu v tom co říkal, je to nevděčná práce :D Jak bude čas, tak Charon říkal, že si na to sednem a předělá se to.