PDA

Zobrazit normální verzi : Nejlepší hráč za kolo



GeW_DaX
06-08-13, 17:42
Zdravím
Chci se zeptat, zhruba před rokem bylo na Classicu po konci kola nejdrsnější a nejlepší hráč za kolo.. Plánujete to vrátit?
Přeji pěkný den

Bezdak
07-08-13, 01:23
Ne.
Přeji pěkný večer.

dREAM-dA sk1ll
14-11-13, 18:09
cus :) Bezdaku mohl by si objasnit proc ne? :) Jinak mam podobny nazor jako gew ;)

erva
13-04-14, 20:03
Taky by mě to zajímalo. Nebo by se mi líbilo posmrtné zobrazování kolik jsem dal a dostal damage. Je to neškodný plugin pro hru a je to příjemnější než pořád /me. Stejně classic není až tak uplně classic, když se dá /rs a nedá se begripovat (což velmi omezuje například při doubleducku pro lezení na věci nebo při podskakování pod vlaky). Zobrazení dmg nebo nejlepšího hráče by bylo podle mě fajn.
Proč by to nešlo? :)

Eso./digl
13-04-14, 21:12
classic je dobry taky aky je

erva
14-04-14, 12:40
Ano to sice je, ale mohl by být i lepší. Nebo je nějaký zvláštní důvod proč by mi to po smrti nemohlo ukázat rozdanou a přijatou dmg? Lepší než pořád spamovat chat /hp a /me. S countjumpem a doubleduckem už jsem se smířil.

Eso./digl
14-04-14, 17:55
To /me ci /hp vobec nespamuje chat. A ked uz je to classicky server nech si to drzi svoju tvar. Mne by sa to napriklad nepacilo a prislo by mi to ako kurvenie mojho oblubeneho modu. Kazdy ma na to vsak iny nazor.