PDA

Zobrazit normální verzi : furien nadávky DUREX



frydas
06-08-13, 20:47
Tento hráč mě neustále obtěžuje , kdykoliv se připojím na server, začně mi nadávat do všeho možného ... tentokrát to šlo do rodiny tak to dám už i sem ..
Nadává mi jen protože jsem ho kuchnul když byl poslední furien

~Lo0rdS~ DUREX : to mi tvoje mamka rikala taky :

19 ~Lo0rdS~ DUREX VALVE_0:0:1148360629 212.4.133.117 C

tohle je z doby kolem 20:30 furien 2 můžete si projít chatlog , a během celého dne kdy mě potká okamžitě jde do mě ... a nejen do mě

Cip3r
06-08-13, 20:52
Pan ego si stežuje :D

frydas
06-08-13, 20:58
co se týče ega, je přiměřené tomu jak hraju... ale nikdy nenadávám, pokud jsi to ty, doufám že pro příště si tz svoje žvásty necháš pro sebe ... mám svoje názory a nelíbí se každému,ale nikdy nenadávám

Eust.
06-08-13, 21:05
Na serveru se věčně chová jako s prominutím "dement" a jeho rejpání do hráčů mě taky štve. Ban na ukldinění by mu jenom prospěl.

frydas
06-08-13, 21:11
díky za podporu eustre. ... už mi vážně vadil tka hlásím

Grakon2702
06-08-13, 21:48
Prohlížel jsem jen tak letmo celý chatlog od 1. 8. 2013 a nic, co by porušovalo pravidla serveru jsem nenašel (možná se tam něco ale najde). Jsou i horší chatlogy.

E:
Ježiš jde o to že neustále otravuje hráče, zřejmě vůbec nevíš o co tu jde.

Ne nevím, na furien moc nechodím. Je snad ale v pravidlech něco o otravování hráčů?

E2:
3. Urážky/Otravování hráčů - je zakázáno vulgárně napadat ostatní hráče a jakkoli jim znepříjemňovat hru - kick/ban
Tak teda je. Ovšem pod ,,otravování hráčů" si předtavuji něco jiného než neustálý spam o tom, že ho dostal kemper. Naví jsou tu i horší chatlogy a nebyl na udělen ban.

Eust.
06-08-13, 21:59
Prohlížel jsem jen tak letmo celý chatlog od 1. 8. 2013 a nic, co by porušovalo pravidla serveru jsem nenašel (možná se tam něco ale najde). Jsou i horší chatlogy.

Ježiš jde o to že neustále otravuje hráče, zřejmě vůbec nevíš o co tu jde.
E: Ano Jiří, ale Dexter neustráží 4 servery naráz.
E2: A to je právě to Grakone, když tam nechodíš a nevíš o co jde, tak bude lepší se nevyjadřovat.

Toy
06-08-13, 22:34
Jeho chatlog určitě v pořádku není, ale nejlepší by takového hrače řešit přímo na serveru si myslím, můj názor.

frydas
06-08-13, 23:14
jiří dnes jsem hlásil ze serveru 5x a odezva nebyla ani jednou , nahlášení tu dnes proběhlo 2x přímo na forum za nadávky 1x tebou vyřešeno za což děkuju , a tohle je druhé a to je v řešení a pokud by mělo být jedno nebo druhé řešeno si myslím , že spíše tento by měl být vyřešen , neustále napadá slovně každého lepšího hráče než je on , a to je poněkud zlehčeně řečeno každý , když si projdeš jeho hcatlog obouvá se naprosto do každého neustále .. Ale očividně jsem já první kdo se naštval a po úrážce do rodiny ho sem nahlásil, aby dostal banánek klidně i na hloupej 1 den jen aby si uvědomil, že něco s jeho chováním vůči lidem na serverech není v pořádku, třeba by si koenčně dal říct