PDA

Zobrazit normální verzi : Menší problém .



GMplEmKo
08-08-13, 17:41
zdravím . Dnes sem přijel asi po týdnu domů . Zapnul country strike na notebooku a šel mi . Ale jak milé to zkusím na počitači zapnout tak mi naskoči že mám BAN nick nějaká nikol za wall hack . Mě ban za obchazení vypršel asi v neděli . Nechce se mi kupovat steam kvuli tomu že nějaka lama z WallHackem dostala ban a já to odnesu taky . Prosil bych o unBAN IP .

Vypis z konzole na PC


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 70642)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): I LoVe| NiKoL
[AMXBANS] Tvuj nick: GMp|EmKo xD :D
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1066020863
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1066020863
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 77.78.82.122
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 77.78.82.122
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: TRON
[AMXBANS] Server: csko.cz | OldSchool (cs_estate)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
GMp|EmKo xD :D se pripojil k Policistum
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj

GMplEmKo
08-08-13, 17:48
aviantik těžko z mého PC !!! A proč mi to na notebooku jde a na kompu ne ??? Trošku divné .

Kotel
08-08-13, 17:59
Tož to je záhada.

slide
08-08-13, 18:01
Zhoduje sa ti IP aj Valve ID ... tak bud nas tu otrtkavas alebo niekto cheatoval s tvojeho PC/NB...

Britny
08-08-13, 18:04
Protože máš jiné ID - VALVE_0:0:523394924 na notasu.. Tím pádem by se měly zabanovat obě, aby si nemohl obcházet..

GMplEmKo
08-08-13, 18:04
Zhoduje sa ti IP aj Valve ID ... tak bud nas tu otrtkavas alebo niekto cheatoval s tvojeho PC/NB...

Slide to nevím já sem byl teď kom dá se říct furt v práci takže je možné že to byl někdo z mého PC ale já to nebyl nikdy sem žádné cheaty nepoužival . Prosím vás o un BAN jakou dobu se těšim že si zase zahraju csko a najednou dalši BAN IP . :(