PDA

Zobrazit normální verzi : Zákaz k CT - ^Mr. N0b0dy^



Mr.N0b0dy
08-08-13, 18:46
Zdravím,
Dostal jsem BAN za Neschopnost (Spíš MFK a následně špatné vyřešení Situace)

Při otázkách na ANO/NE Jsem zmáčknul omylem jiné tlačítko než jsem měl (Oasis a Snow hodně se mi to plete)

Takže když to udělá Admin/Spešl smějeme se tomu, když to udělá hráč bez tohoto "titulu" tak se z toho můžeme vySPAMovat že ano.
Chtěl bych se tímto omluvit a následně se zeptat Adminů: Udělali jste to někdy? (Velice o tom pochybuju, že by jste to nikdo neudělal)

Ano Hatujte jen kvůli tomu, že je to jenom DEN, ale já si chci prostě zahrát :)

Očekávám typy komentáře: Tvoje vina. Čí je to tedy vina?

Někteří Admini ví, že nejsem zase takovej, že bych to dělal pořád.

Díky za shlédnutí,
^Mr. N0b0dy^

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=77008

Toy
08-08-13, 18:56
Souhlasím, i mně se to stalo, udělal jsem i větší faily :D , pokud v tom nebyl úmysl, tak by mělo být HVD a dál bych to něják moc neřešil, Nobody není problémový hrač podle mě.

Mr.N0b0dy
08-08-13, 19:03
Díky Jiří.
Připomíná mi to jak jsem to psal Vikernesovi, že se mu to stalo "100x" a nikdo to neřešil. :)

Dexter.Morgan
08-08-13, 19:19
Snad dohraješ kolo, pokud si udělal chybu ne? A ne, že pozabíješ zbytek, co přežili.Ber to jako ponaučení.

vikernes
08-08-13, 19:25
Však jendou se mi taky stalo že týpek dal omylem MFK ale to že pozabíjí zbytek byl bych akorád pro zkrácení banu teda.To že omylem dáš MFK neznamená že jen tak postřílíš aj zbytek.

grifin
08-08-13, 19:29
za tohle taky nebanuju kdyz se nekdo preklikne nikdo neni dokonaly kdyz prizna chybu tak to beru a hraje se dal ale jestli to bylo tak jak pisi kolegove ze jsi zabil i ten zbytek jen tak tak bych ti ban nechal

Mr.N0b0dy
08-08-13, 19:29
Podle pravidel jste měli zemřít, že jsi nevěděl otázku a následně PRÁVEM jsi zemřel, to už je tvoje věc. + Nechal bych tam Spamovat 10 lidí MFK MFK MFK nemám na to náladu.

Mr.N0b0dy
08-08-13, 20:55
Lock, díky :)