PDA

Zobrazit normální verzi : Hostages



Eust.
08-08-13, 19:24
Zdravím, nebylo by možné zavést na furienu autokick pro hráče co zabíjí hostages?(cs_italy)Když už jsi jednou zahraju italy a dopravím se z CT spawnu do baráku tak tam najdu mrtvé hostages a to mě začíná štvát a ikdyž Tčkám píšu že se to zabíjet nesmí, tak mě ignorujou a jedou dál.Příjde mi to jako demence a mohlo by se s tím něco udělat. Díky

E:Tak ja su za nesmrtelnost

geW_daX
08-08-13, 22:39
Stejný názor, navrhuji dát autokick po po zabití zhruba 3-5 hostage.

'Seiter
09-08-13, 08:16
Myslim že na fy se nahodila nesmrtelnost hostages, třeba by to šlo i tam.:)

Protože když si CT z těch rukojmí udělá štít, tak to T radši nebude střílet, protože nebude riskovat kick, když je trefí.

B@Ryk
09-08-13, 09:15
Myslim že na fy se nahodila nesmrtelnost hostages, třeba by to šlo i tam.:)

Protože když si CT z těch rukojmí udělá štít, tak to T radši nebude střílet, protože nebude riskovat kick, když je trefí.

Asi nejlepší Jsem pro nesmrtelnost

DarwiN
09-08-13, 09:23
Ja som za autokick , hráči sa naučia nezabíjať hostagerov aj na iných serveroch /aj na fune sa hrá cs_italy a sú tam hostages/ .

After =(^.^)=
09-08-13, 10:41
Ale zas sú tam aj nejaký Aimeri trafí Hostages a hneď ho to kickne. Radšej som za nesmrtelnosť.

DarwiN
14-08-13, 12:36
KEd ho trafi tak nie ved toho hostidža nezabiješ jedno strelou , ile ked ho ZABIJE .

Cip3r
14-08-13, 13:17
KEd ho trafi tak nie ved toho hostidža nezabiješ jedno strelou , ile ked ho ZABIJE .
Nerozumíme řeči tvého kmene.

Rail
15-08-13, 15:34
Byl bych za nesmrtelnost

ViRPo
15-08-13, 16:18
Jn hostageovia tam padaju omylom furt... ked tam proste furien bezi v tej rychlosti, ani on, ani CT, ktory po nom striela si neni uplne isty, kam striela
Som za nesmrtelnost

Eust.
16-08-13, 17:23
Dobře,taky to měním na nesmrtelnost, podle mě by to bylo lepší.

Cip3r
16-08-13, 18:37
Hostages sou jen na italy, podle mě je to hrozna mapa, strašně se tam kempi, male uličky, furien nema moc šanci...Tu mapu bych zrušil a přidal jiné..

frydas
16-08-13, 21:42
přidal bych autokick pro hráče kteří hostages kradou ostatním, na furienu velkej problém , když se hraje seige, italy ,estate (myslím že více CS map tam není) tak jistí CT animonimové říkejme jim třeba shock the pro atp... jen čekají na ct spawnu než ostatí ct ty rukojmí dovedou a na startu jim je seberou
v takových případech bych zavedl autokick nebo freeze na určitej čas ...

Del!k98
17-08-13, 09:11
Sem za nesmrteľnosť.

Eust.
24-08-13, 13:14
Už ať se zavede nesmrtelnost, všechno to nedokážu uhlídat a když jsou na 2 serverech italy, tak můžu jít do kytek.

Acid
25-08-13, 22:53
Nedávno jsem na furienu byl a omylem jsem hostage killnul, aniž by jsem měl ponětí, že tam nesmrtelnost ještě není zavedená. Jsem pro nesmrtelnost.

Rail
01-09-13, 18:50
A ještě takový nápad, co v nějakém okruhu u Hostages dát zvýšenou ztrátu Energie? (u Ts) Vždy mě vytáčí když nějaký kemper si zakempí s Sk na hlavě Rukojmí a pak jen přijdeš, chceš ho vzít a on tě na 1 ránu zabije (pokud nemáš HP).
Když by jim došla Energie a začali ztrácet životy, tak by snad opustili svojí kemperskou pozici... Zdravím :)

B@Ryk
02-09-13, 07:41
A ještě takový nápad, co v nějakém okruhu u Hostages dát zvýšenou ztrátu Energie? (u Ts) Vždy mě vytáčí když nějaký kemper si zakempí s Sk na hlavě Rukojmí a pak jen přijdeš, chceš ho vzít a on tě na 1 ránu zabije (pokud nemáš HP).
Když by jim došla Energie a začali ztrácet životy, tak by snad opustili svojí kemperskou pozici... Zdravím :)

Jenže od čeho máš gun parkrát vystřel třeba vedle hostagesu nebo nad a máš to.Oni by je správně měli chranit

ViRPo
06-09-13, 00:54
A ještě takový nápad, co v nějakém okruhu u Hostages dát zvýšenou ztrátu Energie? (u Ts) Vždy mě vytáčí když nějaký kemper si zakempí s Sk na hlavě Rukojmí a pak jen přijdeš, chceš ho vzít a on tě na 1 ránu zabije (pokud nemáš HP).
Když by jim došla Energie a začali ztrácet životy, tak by snad opustili svojí kemperskou pozici... Zdravím :)

Mozno to moc komplikujes... Taky upgrade nikto vytvarat nebude
Jednoducho nastrel vedla, za a nad hostagea a zistis ci tam niekto je...
Pripadne chodte vo dvojici/naucis sa ich brat tak rychlo, ze T nestihne od nich odist

RadolfSVK
13-09-13, 17:40
som tiež za nesmrtelnosť pretože aj keď CT zoberie hostagov na cs_italy tak mu ich pred CT spawnom ukradnú hostagov a potom ich ten prvý čo mu ich zobrali postriela :D

havingsexwithanimals
14-09-13, 14:40
Pro nesmrtelnost protoze jsem jednou kliknul ma strileni tak jsem ho zabil a celej team na me nadaval jsem pro nemrtelnost

Rail
24-09-13, 18:15
Eustralien má pravdu nesmrtelnost...

Rail
13-10-13, 12:01
Kotle jak to vidíš s tou Nesmrtelností? Dá se to tam vůbec přidat? :)

B@Ryk
13-10-13, 17:38
Kotle jak to vidíš s tou Nesmrtelností? Dá se to tam vůbec přidat? :)

Stačí si prohledat posty v tomto tématu a najdeš že se to přidat dá.

See me
20-10-13, 20:10
Jo jo nesmrtelnost by byla good :)

Grakon2702
29-10-13, 13:00
Na COD:MW jsou hostage nesmrtelní, tak by to šlo i tady, třeba napsat kotlovi PM, aby se tu ještě jednou kouknul ;).

FreshPlayer
19-01-14, 17:12
Sem za nesmrtelnost.A taky bych byl pro kdyby někdo někomu ukradl hostage tak by ho to kicklo :)

B@Ryk
25-01-14, 10:04
Sem za nesmrtelnost.A taky bych byl pro kdyby někdo někomu ukradl hostage tak by ho to kicklo :)

Toto by už asi nešlo.Natoč rači demo jak ti kradnou hostages nebo ho nahlaš ve hře přes "!"

hofy
25-01-14, 10:30
Kradení se trestá? Mě se snad ještě nestalo, abych přišel na spawn se všema, ale trestat mě to nenapadlo.

Kotel
25-01-14, 11:10
Pridal jsem nesmrtelnost.

Zoyer
04-02-14, 21:13
i mňa to veľmi serie vždy potom vyhraju Furieni :(
a ty co tu robis ? sak mas ban