PDA

Zobrazit normální verzi : Varování před krádeží



BiA Fz
09-08-13, 17:15
Chtěl bych jen říct co se mi dneska stalo, psal týpek, se kterym sem hrál normálku a pak sem si ho přidal, že končí s LoLkem a že prej sem dobrej tak mi pošle 1000 RP pointů co mu zbylo na účtě. Rikam tak jo ok. Pak že mi to poslal a že to musim přijmout, což mi nešlo, páč je to asi blbost. No a pak že potřebuje moje nick a heslo k účtu, že přísahá, že mi účet neukradne a pošle mi ty RP.... Dávejte si na to bacha a heslo nikomu nedávejte. Já mu napsal svuj nick a heslo sem mu řekl "2dumb." Jelikož mu to nedošlo a byl 2dumb, nebo mě prostě měl za idiota, tak to šel hned zkoušet. Takže pro ostatní- dávejte si na to bacha :o)

Rixie
09-08-13, 17:29
Je to od tebe pěkný, že takhle varuješ ostatní, ale jestli se na tohle někdo chytí, tak je to absolutní idiot :D.

Swagrid
09-08-13, 17:39
Já nikdy nikomu nedal svoje heslo a nikdy to nehodlám udělat. Dát někomu neznámýmu heslo může udělat totální osel :D

znedlob
09-08-13, 17:51
Taky si mě po normalce přidal jeden borec, jestli prej chci RP. Napsal že chce NN a PW. Nechápu ale na co mu bude učet s 26 lvlem :D. Poslal jsem ho do hajzlu, ani ne za 5s už mě neměl ve friends.

BiA Fz
09-08-13, 17:58
No já jen, že se znam a kdyby mi bylo o deset let méně a měl sem slabou chvilku, asi bych mu ho dal, takže je to varování spíš pro mladší hráče O:-D

beather
10-08-13, 13:12
klasika, toto se zkouší i na steamu... viz: pošli mě account a pw a já ti dám práva na serveru...

hlavně že u každé konverzace na začátku:

Nikdy nedávejte nikomu své heslo

:omg:

Mr.N0b0dy
10-08-13, 16:45
Máš to jedno jestli by jsi mu ACC údaje dal, protože bez potrvzení změny hesla na E-MAILU to nemůžeš ukrást :)

Johny Pampeliska
15-08-13, 13:56
Mě se stalo to samí, borec psal, že má hack na 1000rp najednou, ale já mu napsal, že to je málo a že mám lepší hack, kterej umí 100000RP, najednou chtěl po mě ať mu ho pošlu, že chce ten můj :-D s těma RPčkama je to ohraný, to dělá každej, určitě bych heslo nikomu neposílal...