PDA

Zobrazit normální verzi : hrac „zone“ WH+AB



scott
25-08-11, 19:10
zone VALVE_0:0:2126038128 81.19.35.122 CZ

http://csko.cz/dema/upload/dir/zone.dem

prosím o dlouhodobé řešení problému s těmito ko*oty ...buď naberte ty 14-leté děcka jako adminy, nebo aspoň povolte odhlasovaný kick, nebo prostě něco! Děkuji

chmod a+x /bin/laden
25-08-11, 19:18
zone VALVE_0:0:2126038128 81.19.35.122 CZ

http://csko.cz/dema/upload/dir/zone.dem

prosím o dlouhodobé řešení problému s těmito ko*oty ...buď naberte ty 14-leté děcka jako adminy, nebo aspoň povolte odhlasovaný kick, nebo prostě něco! Děkuji

Zklidni hormon, proč jsi nezavolal adminy přes admin_say?

kashpi
25-08-11, 19:26
protože pak by se tu nemohl rozčilovat :D

jinak má ban

scott
25-08-11, 19:29
moje reakce je uměrná, a tudíž nezklidním jak ty říkáš „hormon“. Nesuď lidi pokud je nepoznáš, z čehož vyplývá, že jsi neviděl video.

scott
25-08-11, 19:31
a to mě sere ještě víc, když už jsi to načl. pakliže se na video podíváš spatříš druhou žádost.

kashpi
25-08-11, 19:31
scotte potkáváme se na serveru (FY) docela často, jsi slušný hráč, nepodezíráš nikoho bezdůvodně, nemluvíš vulgárně, aspoň ne moc...tak si to nekaž tady, vidím, že jsi do admin say psal, možná že si toho nikdo nevšiml

scott
25-08-11, 19:38
máš pravdu, že se mi tím taky trochu ulevilo, avšak podstatou postu je odpověď na konečné řešení, teď když nemám moc času na hraní, mě o to víc vytáčí když se s tím nedá nic dělat. ENJOY!

chmod a+x /bin/laden
25-08-11, 19:44
moje reakce je uměrná, a tudíž nezklidním jak ty říkáš „hormon“. Nesuď lidi pokud je nepoznáš, z čehož vyplývá, že jsi neviděl video.
Ano, video jsem neviděl, protože nemám tu mapu fy_woods. Myslel jsem, že jsi do admin say nic nepsal, protože jsem tak tak nějak předpokládal, že admin say se zobrazí ve výpisu z chatu jako prázdný řádek. Jestli tomu tak není, tak se omlouvám.

Na FY server nechodím, nevím jak často se tam stává, že se tam prohání cheater a admini si toho nevšimnou. Možná by je voteban zastrašil; ostatně tento cheater si hned po příchodu na server zjišťoval, jestli je na serveru /voteban....


18:30:18 <VALVE_0:0:2126038128><81.19.35.122> *DEAD*zone : /voteban

scott
25-08-11, 20:37
co říci, respekt...jak jde vidět jsou to solidní lidé...dík za rozumné vysvětlení a vyřešení :) ENJOY!

chmod a+x /bin/laden
25-08-11, 20:40
zas na druhou stranu... kdyby se zavedl /votekick či /voteban, tak na w3ulti si ParadoXX už nezahraje. Ne, že by měl cheaty, ale protože by ho hráči neustále votovali...

Smile
25-08-11, 20:51
Co zavést nějakej fake /voteban, něco co by po odhlasování nedalo ban (protože to je naprostá debilita), ale fungovalo by to jako vykřičník, prostě by to napsalo do toho sayu pro adminy, že byl zvolenej ten a ten cheater a oni by to šli ověřit...Zároveň by si tak nemuseli všímat lidí jako Paradoxx...

scott
25-08-11, 21:54
Co zavést nějakej fake /voteban, něco co by po odhlasování nedalo ban (protože to je naprostá debilita), ale fungovalo by to jako vykřičník, prostě by to napsalo do toho sayu pro adminy, že byl zvolenej ten a ten cheater a oni by to šli ověřit...Zároveň by si tak nemuseli všímat lidí jako Paradoxx...

Dobrej nápad...za zkoušku by to určitě stálo.

kashpi
26-08-11, 00:09
voteban by nebyl dobrej nápad na fy server určitě, každou chvílu si tam někdo stěžuje že je tam cheater a přitom není. Viz ty scotte, na tebe si lidi taky stěžujou :D nj, máš skill trošku víš než 90% hráčů tam, a oni v tom hned vidí cheaty => měl by si taky ban :D

scott
26-08-11, 01:28
jasně, tomu rozumím...ale přeci jenom by se tohle nemuselo stahovat na hráče, s určitým množstvím hodin, nebo podle pozic v ranku. Respektive např. víc jak 20h nebo prvních 50 v ranku by na tohle mělo jistou imunitu. Poněvadž cheaterské individua většinou nejsou stálými hráči a kdyby ano, stále je tu možnost recordu. Ještě mě napadá v souvislosti s tzv. halucinací, kterou disponují admini, pokud by nešla taky zpřístupnit hráčům. Nebo zda když cheater vydí enemy (jako halucinaci) nedalo by se toho využívat pernamentně a vytvořit takový „zmatek“, že by cheater nebyl schopen rozeznat halucinaci od „skutečnosti“ a hra by pro něho tudíž přestala být zábavnou. Má technická stránka na tom není zrovna nejlíp, a vím že z hlavou jsem v oblacích, ale nohama snad ještě na zemi. ENJOY!

kashpi
26-08-11, 12:15
ne na každé mapě halucinace jde, a věř tomu, že chytrej cheater s WH se na ni jen tak nechití, zrovna včera jsem jednoho takovýho honil na classicu :) a dalo mi docela dost práve dokázat že ten wh má. A jelikož zatím nedal žádost o unban, tak je si toho vědom :)