PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban- sdílená IP



John Sheppard
11-08-13, 03:51
Ahoj, jelikož jsem celkem dlouho CSko nehrál, chtěl jsem si zajít zahrát. Hrál jsem už na jiném nejmenovaném portálu a kámoš mi poradil navštívit váš portál, když jsem se ale chtěl přihlásit vyskočil na mě perma ban... Nikdy jsem hacky neměl, jsem si jistý, že to vám píše každý, ale měnit IP si nechci :( Na vašem portálu jsem také nikdy nehrál, ačkoliv si uvědomuju, že mi stejně nebudete věřit. Nick "Majk" by mě ani za boha nenapadl... I kdyby bylo zamítnuto, děkuju za odpověď, John Sheppard :)

Zoyer
11-08-13, 04:04
bodlo by to sem hodit ten výpis z konzole

John Sheppard
11-08-13, 10:59
Ahoj, jelikož jsem celkem dlouho CSko nehrál, chtěl jsem si zajít zahrát. Hrál jsem už na jiném nejmenovaném portálu a kámoš mi poradil navštívit váš portál, když jsem se ale chtěl přihlásit vyskočil na mě perma ban... Nikdy jsem hacky neměl, jsem si jistý, že to vám píše každý, ale měnit IP si nechci :( Na vašem portálu jsem také nikdy nehrál, ačkoliv si uvědomuju, že mi stejně nebudete věřit. Nick "Majk" by mě ani za boha nenapadl... I kdyby bylo zamítnuto, děkuju za odpověď, John Sheppard :)

To můžu jen já na tak hlavní věc zapomenout :D tady je :)


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 52403)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Majk
[AMXBANS] Tvuj nick: John Sheppard <3
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:125957564
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1857301286
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 80.82.150.58
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 80.82.150.58
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: ZEUS
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================

hofy
11-08-13, 11:20
Máš sdílenou IP. http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP

John Sheppard
11-08-13, 11:26
To mi došlo, děkuju. Originální hru mám, ale mám na ní hrozně slabý PC, nedá se v ní hrát :( Kromě Ip changeru, který nepoužiju to asi nijak jinak neudělám, co? :(

hofy
11-08-13, 11:37
Zkoušel jsi na originálce zapnout volbu Low video quality? Prý to hodně pomáhá na slabá PC.

Když ban není tvůj, tak si IP změnit můžeš a žádný ban obcházet nebudeš, ale Steam by byla lepší varianta.

John Sheppard
11-08-13, 11:40
IP si opravdu měnit nechci, Low video quality jsem zkoušel... No nic, tak si zahraju holt jinde no..