PDA

Zobrazit normální verzi : Citlivost



Blink
12-08-13, 12:36
Ahoj, kdyz sem zapnul CS a pripojil se na server, podivat se do prava slo nejak tezko, tak sem se podival do options --> mouse, tam sem mel citlivost nastavenou na 6,8 (to mivam vzdycky).
I kdyz sem si citlivost nastavil na vic, furt je to takove... jiné, neumim to popsat, ale vim, ze je to bud updatem Steamu, nebo tim, ze sem si pohraval s configom.
Prosím o radu.

karl0b
12-08-13, 12:42
neklesly ti fps na 60?

Blink
12-08-13, 13:00
58-60 Tak nejak to mam ...
(nekdy i 50)

514Pro
13-08-13, 08:52
Tak si zazalohuj configy a smaz je, pust csko, vytvori se ti defaultni a na tom to zkousej. Pokud to nebude delat, neco si zpitvoril v configu, bindy si muzes prekopirovat do noveho, ty by na to mit vliv nemeli, zbytek donastavis rucne. Nenapada me nic, cim bys mohl nastavit sensitvitu jednosmerne, jedine nejaky cvar, co to rozhodil uplne.

Grakon2702
13-08-13, 09:04
Zkus si nastavit citlivost myši přímo v počítači.

Acid
13-08-13, 18:42
Ahoj, kdyz sem zapnul CS a pripojil se na server, podivat se do prava slo nejak tezko, tak sem se podival do options --> mouse, tam sem mel citlivost nastavenou na 6,8 (to mivam vzdycky).
I kdyz sem si citlivost nastavil na vic, furt je to takove... jiné, neumim to popsat, ale vim, ze je to bud updatem Steamu, nebo tim, ze sem si pohraval s configom.
Prosím o radu.

Takové, že to ''plave'' ? To jsem měl taky. Musíš si nastavit citlivost myši v pc, jak psal Grakon. Doporučuju na vyšší.

Despe
13-08-13, 22:04
Takové, že to ''plave'' ? To jsem měl taky. Musíš si nastavit citlivost myši v pc, jak psal Grakon. Doporučuju na vyšší.

Doporučuješ, tady jde hlavně o myš, když máš více dpi, než je u obyčejných, tak si nastavuji nižší citlivost v pc, teďkom sem si vyzvedl mou novou myšku urage gaming mouse, no a teda taky se mi to sní stáva, buď je problém s myší, nebo tedy v csku, mě se spíše myška zadrhává, buď je to tím že nemám podložku, nebo nevím..

Blink
14-08-13, 08:52
V počítači sem si citlivost nastavil o neco vetsi, a hodne to pomohlo, kdyztak stim jeste neco zkusim.
Muzete LOCK.