PDA

Zobrazit normální verzi : Hráč zelvicka v batuzku (only d2) WH



flash_cze
12-08-13, 13:04
http://csko.cz/dema/upload/dir/zelva.dem

Hráč zelvicka v batuzku (only de_dust2) časy:

13:03- předstřel na 1 hráče ! 2hého si velmi zajimavě všiml v té rychlosti a v té tmě zvláštní reakce! další 2 afk clear a posledního náhodou se tam podíval hlavně kdo by čekal, že je na rohu ne? + další dodatek kdyby se tam šel jen podívat, tak nemá takhle přesnou reakci.

13:27- aha cross na enemy (death enemy) haluzit se bude každý když má zapato. koukejte na jeho cross před dveřma to cuknutí na enemy i kdyby to byla náhoda kdo kouká takhle nahoru? do středu mapy, nik. + dodatek jak přesně věděl že mrtvola leží přesně tak?a on dá cross přesně na jeho postavu "náhoda"

14:32- proč reaguje na afk enemy? a ne na kroky další důkaz whcka :) tam jde vidětm, že o něm ví dřív jak vylejzá (vidí afk přes zeď) a hráč zelvicka vnímá jen očima, každý nezapatý hráč by vnímal sluch, že mu dupe a jak on si dává score 72:10 atd. si myslím, že tohle by ovládal kdyby používál sluch což dokazuje wh.

16:22- vidí hráče jak umřel, ale nevidí toho za zdí vedle mrtvoly a co udělá zároven s tím jak vychází střílí po něm což je hloupost předstřel se tomu říká. Nikdo nereaguje v milisekundě ;)

17:36- koukne do můriku vidí enemy a náhodou vyleze a dá si ho.. jednoduchá náhoda.. pak to jak tam šel do něj s jistotoou bože.

15:57- někdě slyší enemy a tady zas ne padne mu ze schodů střílí po něm ale on nevníma ? :) zajimavé

Časy jsem udělal jen protože nikdo z admin teamu se na něj občas nepodívá a je to smutné protože, tam běhá pořád tolik cheaterů a je vám to jedno. Aspon kdyby to skrývali, ale tak oni vás poznají, takže když dojdete tak .. však důkaz doteď nemají ban.

metriox
12-08-13, 13:50
Nevie hrať podľa zvuku, a čas 13:22 keď zabil toho padnutého v plante a nevedel že zomrel ( 1 AK HS = kill) takto nehrá čistý hráč, ktorý by bol tak dobrý.

flash_cze
12-08-13, 19:24
Tak a tohle končí tohle demo je 100% ! 2 časy, které ani bůh neodůvodní!

http://csko.cz/dema/upload/dir/zelva2.dem

11:10- WH čas neslyším kroky a předstřel !
11:14- 100% WH!!!! předstřel zpomalte si o pulku nic neuvidíte bez WH ! jak tohle je čisté, tak mi dejte ban!
+ dodatek proč si takový profík nevšimne hráře pod sebou (co šel z CT) ale všímá si toho co je na šikmé za zdí!
13:24-13:34 zpomalte si to na 1/4 bez wh uvidite cross na bednu proč? odpověd je zašlo mu tam enemy co vůbec neviděl .. dále se střílel s ostatníma a nakonec co vycházel z te krabice najednou rychle reaguje nemožné! protože o něm nevěděl tak proč se schováva?! koukněte to dokonce pořád to míření a předstřely!
15:08- 100% WH !!!! dejte mu už ban ! dal si mega předstřel a jak mi někdo řekne že ne tak ať skončí s cskem.

flash_cze
12-08-13, 20:57
Žádný admin se nevyjádří?

NarutoO
12-08-13, 21:30
Ahoj, sice nejsem admin, ale ty časy, který jsi tu napsal by ani žádný admin vidět neměl. Pokud teda nechceš dostat ban za falešný hlášení.
Aby nedošlo k nedorozumění, koukal jsem JEN na druhé demo, protože to je podle autora 100%. Vzhledem k tomu se nebudu prvním demem zabývat.

11:10 dej si pozor na výraz předstřel, viz níže. Toto NENÍ předstřel. Standartně rychlá reakce s adekvátním začátkem střelby, nic zvláštního. Že si nevšimnul hráče? Kašlat na hráče, který běží špatný směrem a nerozhlíží se + ne každý má monitor 16:9

13:24 crosshair se pohybuje se zpožděním za cílem + když hráč už ví, kde by mohl protihráč být, díruje. Všimni si, že dgl netrefuje hlavu, ale tělo. Protihráč má taky WH, když ho zabije přes krabici? XD

15:08 předstřel se scoutem? Předestřel u WH, tzn. střílení ještě než máš namířeno znamená, že když s WH střelíš !dávkou! hráče ještě než ho máš v crossu a neslyšíš ho, takže bys neměl znát jeho pozici. Většinou s dírovací puškou: AK47, M14A apod. Předstřel je standartní taktická technika, kdy střílíš na hráče, když předpokládáš, že k tobě beží/ty k němu. Občas každý někoho takto trefí. Skiller třeba jednou za dvě až tři kola. Já jednou za týden :D

Koukni se na youtube, jak hacky fungují, abys měl představu, jak je správně poznat. Nebo na dema s již zabanovanými hackery. Nebo si poříď VIP, abys mohl natáčet dema s ESL.

zelvickaa
12-08-13, 21:44
Ty časy jsou dost vtipné.. :D pobavil si mě. :)

flash_cze
12-08-13, 21:48
Aha takže clear jo? kamaradi se ozavali? bože.. tohle už ne jak tohle není cheat tak jděte někam..

flash_cze
12-08-13, 21:52
NarutoO ty mi budeš psát jak poznat cheat?! bože.. chh rok na lize! zabanovanych min. 100 ! hraju csko 5let! nahráno několik tisic a řekneš mi tohle ?! chápu nechceš kamoše nechat zabanvoat ale cheat tam je omg! sračky typu výmluvy ... admin by se měl vyjádřit a ne hráč co vi hovno

Charon35
12-08-13, 22:05
1. piánko. Nečakaj, že želva sa vyrieši za 4 hodiny. Ak sa nemýlim a je to ten hráč ktorého myslím, tak to musí pozrieť niekto, kto má nahraté trochu viac ako 2 hodiny na JB.
2. ak nevieš, celý víkend bolo dosť adminov mimo, tak sory, že si musíme dať chillout.

Takže daj tomu čas a choď si lahnúť alebo whatever...

Shit Pro ^_^
12-08-13, 22:38
Charon Cs hram dost dlho Wh tam je vidiet ale niesom si isty lebo niektore sklly tak normalne hraju ale!!! na 70% to WH je

Maly Buu
12-08-13, 23:07
Prvni demo, je pravda, ze se moc neohlizi za bedny atd, ale takto ty casy vidim ja
13:03 - prvni hrac byl slyset, ze odtam strili, pochopitelna reakce, stejne jak naty hrace na ct, co se jedna na B, on prebijel, byl slyset, presne se dalo tusit, kde je
13:27 - nic zvlastniho, opet slyset strelba
14:32 - predtim tam kempili, dle me normalni
16:22 - vystrelil, az ho videl, bylo pravdepodobny, ze odtam nekdo vyleze, reakce predvidatelna,
17:36 - koukl do murikuy uslysel zvednuti zbrane, ja bych to osobne i proderoval, podival se tam vickrat jestli jde
17:57 - hmmm neeeeee

ted jdu ven pokracovani prijde

NarutoO
12-08-13, 23:13
NarutoO ty mi budeš psát jak poznat cheat?! bože.. chh rok na lize! zabanovanych min. 100 ! hraju csko 5let! nahráno několik tisic a řekneš mi tohle ?! chápu nechceš kamoše nechat zabanvoat ale cheat tam je omg! sračky typu výmluvy ... admin by se měl vyjádřit a ne hráč co vi hovno

Odpovím ze slušnosti, a budu skromně mlčet.

Nejdřív ujasním, že s nikým, kdo má nick želvička v batůžku se nekamarádím, jen se zajímám o cheatery a jak je poznat. Přišel jsem, viděl jsem, prohrál jsem, protože já chh na lize nedělal a let nahráno nemám. Ty tři časové údaje jsem si prošel a byl jsem zklamán tím, že jsem tam žádné hacky neviděl.

Abys viděl, že jsem fér, pokud želvička ban dostane, nechám se na týden dobrovolně zabanovat za to, že jsem ti křivdil a za to, že vim o csku h:censored:vno.

'Seiter
12-08-13, 23:18
Nejdřív ujasním, že s nikým, kdo má nick želvička v batůžku se nekamarádím, jen se zajímám o cheatery a jak je poznat. Přišel jsem, viděl jsem, prohrál jsem, protože já chh na lize nedělal a let nahráno nemám. Ty tři časové údaje jsem si prošel a byl jsem zklamán tím, že jsem tam žádné hacky neviděl.

Abys viděl, že jsem fér, pokud želvička ban dostane, nechám se na týden dobrovolně zabanovat za to, že jsem ti křivdil a za to, že vim o csku h:censored:vno.

a) Nejsou to hacky, ale cheaty! :D
b) Neni potřeba si tu něco dokazovat a nechat se banovat kuli odlisnymu nazoru :D (btw ten ban si myslel na web nebo ingame? :D )
c) abych nebyl v OT tak se na to zejtra podivam a editnu, celkem me to zajima.

Shit Pro ^_^
12-08-13, 23:33
a) Nejsou to hacky, ale cheaty! :D
b) Neni potřeba si tu něco dokazovat a nechat se banovat kuli odlisnymu nazoru :D (btw ten ban si myslel na web nebo ingame? :D )
c) abych nebyl v OT tak se na to zejtra podivam a editnu, celkem me to zajima.
Btw WH je hack
A inak jediny co si tu nieco dokazuje si ty

kofi
13-08-13, 01:58
zitra na to asi kouknu, ted nemam chut ani cas

dhaaqu
13-08-13, 02:22
Tohle vlákno mě velice zaujalo:

"Časy jsem udělal jen protože nikdo z admin teamu se na něj občas nepodívá a je to smutné protože, tam běhá pořád tolik cheaterů a je vám to jedno"

"Tak a tohle končí tohle demo je 100% ! 2 časy, které ani bůh neodůvodní!"

"dejte mu už ban ! dal si mega předstřel a jak mi někdo řekne že ne tak ať skončí s cskem."

"Aha takže clear jo? kamaradi se ozavali? bože.. tohle už ne jak tohle není cheat tak jděte někam.."

"bože.. chh rok na lize! zabanovanych min. 100 ! hraju csko 5let! nahráno několik tisic a řekneš mi tohle ?!"

"sračky typu výmluvy ... admin by se měl vyjádřit a ne hráč co vi hovno"

Dema si momentálně přehrát nemohu (i když tuším, co na nich bude vidět), tak bych alespoň rád vyhlásil soutěž "Kolik je pisateli let?".
První indicii nám Monsignore "flash_cze" zanechává ve větě: "bože.. chh rok na lize!", což jsem považoval za chyták, protože 1 rok mu určitě nebude. Vsadím boty,že alespoň 2 měsíce byl kojený a jeho výchova musela taky zabrat určitý čas. Matematiku jsem měl naposledy na gymplu , ale vychází mi, že minimálně 2 roky už mu budou.
Jenže přichází indicie druhá: "hraju csko 5let!" a tady jsem s rozumem v koncích, 5 už mi přijde moc. Zřejmě mi uniká něco mezi řádky a protože vysoká kombinatorika mi nikdy moc nešla nechám přesnější odhadnutí věku na někom povolanějším...

matis
13-08-13, 08:22
Tak a tohle končí tohle demo je 100% ! 2 časy, které ani bůh neodůvodní!

http://csko.cz/dema/upload/dir/zelva2.dem

11:10- WH čas neslyším kroky a předstřel ! - ?
11:14- 100% WH!!!! předstřel zpomalte si o pulku nic neuvidíte bez WH ! jak tohle je čisté, tak mi dejte ban! - kde inde mohol byt? vybehol a videl ho tam, tak palil
+ dodatek proč si takový profík nevšimne hráře pod sebou (co šel z CT) ale všímá si toho co je na šikmé za zdí! - naco sa budes strielat s hracom co je chrbtom, ked ide po tebe wipo
13:24-13:34 zpomalte si to na 1/4 bez wh uvidite cross na bednu proč? odpověd je zašlo mu tam enemy co vůbec neviděl .. dále se střílel s ostatníma a nakonec co vycházel z te krabice najednou rychle reaguje nemožné! protože o něm nevěděl tak proč se schováva?! koukněte to dokonce pořád to míření a předstřely! - predstrely normalna vec, ten za bednou ked vybiehal, tak mu vykukla emina a dokonca ho dieroval, tak vedel, ze tam je
15:08- 100% WH !!!! dejte mu už ban ! dal si mega předstřel a jak mi někdo řekne že ne tak ať skončí s cskem. - si robis srandu? aky predstrel, prvy krat ho zbadal, tak uz vedel ze tam je...mal by si vidiet pana Lakaja ako hra so Scoutom...:D

na tomto deme nic nieje

'Seiter
13-08-13, 09:03
Btw WH je hack
A inak jediny co si tu nieco dokazuje si ty

Kdy nevíš, tak nepiš, dík.

Demo1 - clear
Demo2 - stahuje se :happy:

E: clear vsechno.

Jedinej haluz byl, když dal hlavu ze spodních kat na přední schody z první, ale to je spíš luck. :D

+ je zbytecny spamovat "!", akorat ti daj kick a mas po demu.


E: Co to kecáš ty pode mnou :D Co se mi nepovedlo? Rikam ze tam wh videt proste neni a ze je zbytecny tim spamovat "!".

E2: Zatim se vyjadrili tusim jen 2 lidi, tak si pockej, treba tam nekdo wh najde.

flash_cze
13-08-13, 10:53
Nechápu o co ti šlo co jsi napsal, ale nepovedlo se ti to ;) radši se jdi projit ven

flash_cze
13-08-13, 10:56
Je clear? To už musí hráč mířit do zdi aby jste mu dali ban? bože.. člověk umí skrývat a vy prostě mu věříte.. s tím scoutem není normální aby takto reagoval týpek.. ale jo dělejte si co chcete stejně vy věříte má steam je to profík :D .. budiž .. pujdu taky cheatovat a prd poznáte a co ? stejně je to clear

matis
13-08-13, 12:21
Je clear? To už musí hráč mířit do zdi aby jste mu dali ban? bože.. člověk umí skrývat a vy prostě mu věříte.. s tím scoutem není normální aby takto reagoval týpek.. ale jo dělejte si co chcete stejně vy věříte má steam je to profík :D .. budiž .. pujdu taky cheatovat a prd poznáte a co ? stejně je to clear

o com tocis? nerozoznas skil od cheatu a ides nas poucovat? tu nik nepozera na to ci Steam ma, alebo nie, dodaj demo, kde budu tri jasne casy a osobne ho zabanujem...miesto spamovanie sa chod radsej prevetrat....

Zoyer
13-08-13, 12:40
koukal sem jen demo druhé. úplný souhlas s matisem

Maly Buu
13-08-13, 19:43
jasne clear ... LOCK