PDA

Zobrazit normální verzi : Požádání o unban!



(eoL^)C()()L
28-11-10, 15:03
Dobrý den,
Dnes 28.11.2010 jsem asi ve 13:30 dostal BAN za wallhack.Přiznávám že jsem ho použil,ale bylo to z důvodu pouhého vyzkoušení.
A proto vás tímto žádám o unban. Nebo aspoň zkrácení trest ,protože skoro 4měsíce jehodně tvrdý.
Nakonec vám slíbím že po unbanu vás okamžitě finančně podpořím zakoupením VIP účtu.
Svého činu velice lituji.... C()()L
Kontakt (email): eol@napismi.to

Syrius.
28-11-10, 15:10
Na to si mal myslieť skorej.

(eoL^)C()()L
28-11-10, 15:16
Ano,já vím přesto vás žádám o unban.

Unregistered
28-11-10, 15:38
smolař :P znam lidi co pouzivaj wh už dobu a nic se jim neděje

apach29
28-11-10, 15:40
Jen 4 mesice???? To si jeste muzes gratulovat, jinde by to byl permanent.

Syrius.
28-11-10, 15:42
na paintball neviem ci nechodia adminy ale chodi tam dost vela WH cheaterov

(eoL^)C()()L
28-11-10, 15:56
Takže Syriusi mohly bychom se dohodnout že mě odbanujěš, a já finančně přispěju a smažu wallhack z Pc ? :)

Syrius.
28-11-10, 16:00
Ne, mal si cheaty tak ne.

Syrius.
28-11-10, 16:11
A aj tak. Unbany už ja neriešim.

(eoL^)C()()L
28-11-10, 16:13
Dobře no ja sem uplně v pohodě. Nevadí mi to však já si zahraju xDDD Mám ještě 7 Ip adres tak ve hře :)

(eoL^)C()()L
28-11-10, 16:15
Jen pochop že jsem to chtěl vyřešit co nejlepší cestou což znamená že oboustranou dohodou. Velice mě mrzí že nejste schopni akceptovat :)

Unregistered
28-11-10, 16:22
tos napsal moc hezky,jenze lide v pozici admina,game mastera atd, jsou na všech hrach dost stejny...myslej si že sou borci,nulova ochota domluvy,a arogance....zapominaj na doby kdy byli jen obyčejnymy hrači a take se potřebovali s adminem na něčem dohodnout...PS sorry za pravopis...neni to ma silna stranka

Syrius.
28-11-10, 16:38
Vobec nejde o to. Sme hráči ako každý iný akurat keď je niaky problem s cheatermy a pod. , tak sa ho snažime vyriešiť. To je všetko. A ja hlavný admin niesom. Takže unban ti dať nemôžem. Ale aj tak by som ti ho nedal.

Kotel
28-11-10, 17:04
Unban za peníze zde nefunguje. Každý, kdo chce WH jen "zkusit", s ním nehraje několik hodin a může to klidně zkoušet na botech.
Domluva s cheatery není možná. Pokud nechápeš, že ostatním kazíš hru, tak nemá smysl se s tebou vůbec bavit.

InVitro
28-11-10, 17:04
Ani já bych mu UB nedal, ani za úplatek, prostě je to tvoje blbost, že si zapínal WH a to, že to bylo jen na zkoušku, tohle by totiž tady mohl říkat každý . Příště když si chceš zkoušet cheaty, tak si je zkoušej v SP proti botům a ne v MP mezi hráči !

Syrius.
28-11-10, 17:08
Presne :)

Unregistered
28-11-10, 17:08
mě do toho nic...ale z toho co je tu psano je jasne že kotel je lama....bo na to minimalně vypada :P:P:P.jo a dotyčnyho znam osobně a ma ip adres několik...pouze s vama chtěl domluvit a eště zaplatit :D.banem a kecama mu v hrani nezabranite

InVitro
28-11-10, 17:19
Jedině kdo je tu lama si ty a tyhle kecy a urážky si nech pro svý kamarády ! Kotlovi servery jsou tak kvalitní, protože tu neplatí pravidla typu VIP za UB nebo zaplať mi a já ti dám UB. A jestli si myslíš, že když má dynamickou IP adresu, že si může cheatovat do aleluja a obcházel tak bany, tak se pleteš oni totiž existují už různé programy, aby se tomuhle dalo předejít !

Unregistered
28-11-10, 18:38
mno ne..někdo mi smazal to co sem napsal....když mam pravdu musite to smazat aby si to lidi nepřečetli? ...borci

Charon35
28-11-10, 21:45
Keď si taký frajer s viacerými IPčkami, tak čo tu ešte otravuješ?!

Unregistered
28-11-10, 21:55
ja ne..kamoš :P ja dostal banana pre chvilej... :P stejně už mě cska neba.sirka dneska nějak řadi už mi zabanoval dva kamoše + ja permanentem..ale je to lamer napsal duvod wallhack...ja měl 2 wallhacky,fullbright aimbot,nosmoky a haaafo dalsi .....každej druhej ma wallhack.pul roku se nic neděje a páák zabanuje hafo lidi a naramě se u toho směje....stejně mě už cska nebavil du hrat lepši hry...jako třeba Combat Arms....tm si hackuju jak chci a nemam problem :P..tkže sbohem....paint master SOSAK W@RMS KONČÍÍ.jo šileně chvastave padlo zde mnoho nesmyslnych slov s pravopisnymy chybamy....nudim se.bla,bla,bla...a prosim aby nikto nepsal že sem male děcko...nejsem jen se tak obcas chováááám....nuda nuda nuda.....píííčeeeeeee

Jur0b
28-11-10, 21:59
Si nečestný!

KillMan
28-11-10, 22:01
ahoj taky bych moc rad pozadal o unban dostal jsem totiz pernamenta a uz dlouho si u vas kupuji VIP WH jsem pouzil ale mam to nove stahnuty a na kotelne to nebudu pouzivat prosil bych prosim o unban

KillMan
28-11-10, 22:05
nebo bych aspon chtel snizit nechtel bych pernamenta aspon mi dejte jen 4 mesice

NoName
28-11-10, 22:06
nechapu k cemu je sekce ''zadosti o unban'' kdyz potom na ne odpovidate vetami ve smyslu s cheaterem se nebavim a kazis hru . sorry admini ae co si o sobe myslite? jo a prej kvalitni server hahaha to fakt ne protoze kdyby byl tak na nem neni ani jeden hacker. a na tom vasem ''kvalitnim'' serveru si u vas normalni cestny clovek nezahraje. proto ze to mate plny cheateru ato ze si cool chtel zahrat aniz by ho nejaky vul s aimbotem sundal takto jedine podporuju.

InVitro
28-11-10, 22:15
Tahle sekce slouží k tomu, že pokud si hráč myslí, že dostal ban neprávem nebo na nestandartně dlouhou dobu, tak se jde sem vyjádřit popíše problém a jestli se dá vyřešit a ne k tomu, aby si tady oznamoval že si cheatoval a že chceš UB. To si můžeš psát na youtube . Až už nespamujte zbytečně tohle fórko, UB vám stejně nikdo nedá .

InVitro
28-11-10, 22:16
nebo bych aspon chtel snizit nechtel bych pernamenta aspon mi dejte jen 4 mesice

BTW: Pokud si dostal permanent na NS , tak si dostal automaticky ban na 4 měsíce je to tak nastavené, pokud si cheatoval na steamu tak si dostal permanent tudíž navždy .

Charon35
28-11-10, 22:19
V tejto téme sa už niekoľko UB vyriešilo, ale nikto nezačal takým štýlom ako ty. Ak je naozaj neoprávnený, tak UB môže dať len Kotel. Ale ty s tvojim prístupom nemôžeš čakať nič.

Unregistered
28-11-10, 22:23
me uz je to stejnak jeedno s kotelnou koncim sou aj lepsi servery tady je nulova domluva a pochopeni

Syrius.
28-11-10, 22:25
Neviem, ale asi na paintball nechodily žiadny admini. Lebo dneska som tam dal 4 bany. To sa my ešte nestalo. Ivitro tam dal takisto 2 bany. Cheaterov je tam moc.
A"zadosti o unban" sú na to keby že niekto dostane ban neprávom a chce unban. Na to to je. A nie na to ked sťe dostali spravodlivý ban a vy tu teraz prosíte aby sme vam dali unban.
Na to ste mali myslieť skorej. Normálny hráči si tu chcú zahrať. Ale niekotrý ľudia im to kazia a nedokážu pochopiť čo je FER. My sa stoho netešíme ani nič podobného.

Unregistered
28-11-10, 22:36
Ja se o nic prosit nemusim ten ban se da obejit vsak vis syriusi zabanoval si me a ja za 10 minut hral zase ale stejnak uz u vas kupovat VIP a hlavne hrat nebudu. Myslim si ze mnoho lidi me bude nasledovat hlavne z miho klanu

apach29
28-11-10, 22:42
Tak to nam asi ani nebudete chybet. GL na jinych serverech

Marosh
28-11-10, 22:57
Hej a jak bude mit admin jistotu ze neprijde s wh na server ? zas ?

Kotel
28-11-10, 23:18
Pokud nechcete hrat s cheatery, je tu jednoducha moznost je nahlasit. Zapinat cheaty jen pro to, ze ostatni je maji taky, je v zakladu spatne. Vam to u lepsiho hrace snadno prijde jako wh nebo aimbot a ve skutecnosti nic nema, ale vy pak dostanete ban za prokazany cheating.

Larodar56
29-11-10, 01:21
Tohle by se mělo uzavřít, unban nedostal, není třeba se hádat.

Unregistered
29-11-10, 08:34
kdo si tady psal že s timto přistupem UB nedostanu...ja sem se o to neprosil!! NECHCI UB ani se o nic doprosovat.kamoš to tu skusil slušně,eště řek že za ub finančně přispějě na to vaše konto aby jste to měli z čeho " platit" ten vas server.dostalo se mu stejně reeakce jako mě,když jsem byl vice-meně trochu drzej.když budu chcet hrat obejdu si to ale myslim že nemam chut.tohle funguje špatně.jakou dobu sem hral slušně a když vydim ze měsic jednomu clověku beztrestně prochazi wh,a nic se neděje.tak proč si to nezpnout taky že?aky mi to prochazelo cca měsic.pak se admin urači přijit...zabanje všeci cheatery,a tet se zas pul roku neukaže....co to kurwa je.....?

PS: opět sorry za pravopis :P

Unregistered
29-11-10, 08:46
a ještě jeden dotaz,proč dostal peto pepo banana na 112 dni a ja s kamošema permanent?měl přece stejny wallhack jako mi a hral i paint-ball jako mi...hm tak proč on mín...?snad ne proto že si to zaplatil....?nebo snad proto že je to slovak a naš "admin" sirka nerad čechy....hm....?

Kotel
29-11-10, 09:00
K cemu permanentni ban, kdyz si muzes zmenit ip? Hrajes mesic s cheaty a jeste s tim chlubis? Rad bych ti pomohl, ale to bys musel prehodnotit svoje priority.
Admin na server prijde po nahlaseni. Funguje to na vsech serverech. Pokud je admin online a neprijde, kdyz napisete, ze je na serveru cheater a jeho nick, tak toto je chyba a budu se ji snazit vyresit. Jinak unban za cheaty se nedava.

Unregistered
29-11-10, 09:26
proč tedy peto pepo dostal za naprosto stejny prohřešek, na naprosto stejnem serveru..menši trest než ja...?a proč na mě admini nereagovali když sem přez ! psal že si kdosi napsal před meno nas klan..bez dovoleni a po opakovane vyzvě nesmazal..psal sem to minimalně 3x..když nebyla žadna rekce vychazel jsem ve svem dalšim jednani z techto věci:1.cheatuje spousta lidi..proč ne ja...?stejně proti nim bez wallhacku nemam šanci 2. někdo se nam napsal bez dovoleni do klanu a několikrat sem to psal a nulova reakce..tudiš tu žadny admin neni,tudiž nemužu byt nijak postižen.3.peto pepo dostal 112 dni..fajne to mi neva tak proč ja permanent!!nejde o to že by mi to branilo ve hře ale o princip...jaky ma admin pravo za NAPROSTO stejny prohřešek udilet jine tresty...?to neni normalni....

InVitro
29-11-10, 10:23
Admin na server prijde po nahlaseni. Funguje to na vsech serverech. Pokud je admin online a neprijde, kdyz napisete, ze je na serveru cheater a jeho nick, tak toto je chyba a budu se ji snazit vyresit. Jinak unban za cheaty se nedava.

Já když jsem na nějakým serveru, většinou hrávám na W3 a někdo prostě napíše zprávu přes ! , tak vždycky jdu na ten server a jdu zjistit co se děje, pokud na daným serveru není už nějaký jiný admin. Ale ještě se mi nestalo, že bych nedošel a to jsem on-line většinu dne .

Kotel
29-11-10, 11:09
Admin da permanent, ale server rozhodne podle verze klienta, jak bude dlouhy ban. Permanentni ban na ip nema smysl z toho duvodu, ktery jsi tu asi 5x zminil.
Pokud admin neprisel, tak je to chyba a zrovna asi nefungovalo spojeni s icq, takze jsem o tom nevedel, ale ze by tam admin neprisel cely mesic?

Syrius.
29-11-10, 15:29
Som admin chvílu. Keď si hovoril že tam chodily s WH asi mesiac a nič sa nedialo. A teraz ste podostávali bany. To ja zato nemôžem. Som admin chvílku a keď niekto dal hlasenie že je tam cheater tak som tam prišiel a zistily sme že tam ma dosť ludí WH. Keď je niake hlásenie na server dojdem vždy.


nebo snad proto že je to slovak a naš "admin" sirka nerad čechy....hm....?

A nehovor už prosím ťa také veci že ja mam niečo proti čechom!!! To určite neni pravda.


Admin da permanent, ale server rozhodne podle verze klienta, jak bude dlouhy ban. Permanentni ban na ip nema smysl z toho duvodu, ktery jsi tu asi 5x zminil.

KillMan
29-11-10, 18:22
ahoj jeste tu mam 2 veci: 1. kdyz rikate vyzkousejte si to na botech jak si mame na botech vyzkouset paintballovy zbrane to mi reknete prosim
a za 2. bych chtel rict ze jsem 1 ban dostal nikdy jsem se nedozvedel za co ani jsem se nikdy nedostal na ban list ale za tento ban bych chtel prosim ted unban

KillMan
29-11-10, 18:34
jo to je na tebe kotle ja treba rad hraju na vasem serveru protoze mi pripada nejlepsi ale ja kdykoliv a muze i kodkoliv prejit na jakykoliv server tak proc davate bany za nekoho kdo si 1 chtel zkusit wallhack kdyz ho vsichni na PB uz sstejne meli (skoro vsichni) byl jsem tam bez nej a vubec sem si to nedaval a i kdyz jsem tam byl s nim tak si me nekteri hraci dost podavaly takze museli mit take wallhack ale je nezabanovali proc jste jim to take nedali ja vlastne nwm proc rovou ten paintball nezrusit vsichni tam jen cheatujou takze nechapu na co je

Kotel
29-11-10, 18:40
Včera a dnes zabanovaní tito hráči za WH:

(eoL^)C()()L
(eoL^)SOSAK W@RMS
(eol^)KillMan
(eoL^) Zabil te Kenny

Tyto servery nejsou na zkoušení cheatů !

Karl0s
29-11-10, 18:47
jen je banuj zmrdy všechny

Unregistered
29-11-10, 18:53
zapoměl jsi na mileho peto pepo kteremu tu někdo nadržuje,zaprvi si ho tet "zapoměl"napsat a za druhy ma mirnějši trest,,,nikdo mi nebyl schopen řict proč za wall hack na paintu ma 112 dni a ja za wall hack na paintu permanent

(eoL^)tyger103!
29-11-10, 18:57
takže za prvý si odpust to zabanujte je všechny zmrdy! všichni nemaj wallhack jako tyhle tak se do slušných hráčů z eolu neser!!!!

Kotel
29-11-10, 19:17
jo to je na tebe kotle ja treba rad hraju na vasem serveru protoze mi pripada nejlepsi ale ja kdykoliv a muze i kodkoliv prejit na jakykoliv server tak proc davate bany za nekoho kdo si 1 chtel zkusit wallhack kdyz ho vsichni na PB uz sstejne meli (skoro vsichni) byl jsem tam bez nej a vubec sem si to nedaval a i kdyz jsem tam byl s nim tak si me nekteri hraci dost podavaly takze museli mit take wallhack ale je nezabanovali proc jste jim to take nedali ja vlastne nwm proc rovou ten paintball nezrusit vsichni tam jen cheatujou takze nechapu na co je
Jen vam to trochu kazi ten, co tu pise, ze cheatujete uz mesic...

tyger103
29-11-10, 19:57
nojo kotle je pravda že to neměli používat A jsou potrestáni právem ale zase by měli bejt potrestáni i ti ostatní kteří to na paintballu používaj,já hraju jenom paintball jen když je plno tak jdu jinam,ale na paintball chodim už pěknejch pár měsíců,a to jsem tam zažil tolik cheateřů s wallhackem...a když jsem řikal kámošoj at napíše adminoj tak to bylo bez odezvy ze strany admina.Já se nebudu tajit tim že jsem cca na 1,5 hodiny taky použil-ale pak mi to přišlo divný,hrál jsem pro zábavu a najednou je v hajzlu ta sranda ,chodíš a víš kde je každej no prostě pro mě naprd,ale chápu ty ostatní tady z eolu-mluvil jsem s nima po skypu a téměř odevšech mě bylo řečeno ´´adminy na paintball skoro vůbec nechodí a je tu tolik lidí z wallhackem že si tu nenechám kurwit skore jen kvůli takovým ***** a radši si to taky stáhnu´´najednu stranu jsem je chápal ale nadruhou ne protože podle mě ta hra s cheatama je o ničem.Tak bych vás chtěl jenom požádat milí admini ,aby jste koukali na paintball častěji :) a hlavně aby jste měřili stejnym metrem s pozdravem tyger103 z eolu .


jo sice to sem nepatří ale mam dotaz kde najdu žebříček ranků všech hráčů z paintballu,ve hře najdu jen top 15 dik

Karl0s
29-11-10, 20:13
takže za prvý si odpust to zabanujte je všechny zmrdy! všichni nemaj wallhack jako tyhle tak se do slušných hráčů z eolu neser!!!!

pochopitelně cheatery , chytrá hlavo :)

Charon35
29-11-10, 20:18
Viete ako vyzerá žiadosť o UnBan? Viete. Ak je neoprávnený, Kotel ho určite dá. Ak ste všetci na jednej IPčke, tak máte smolu. Len potom nechápem ten "klan" bez steamu. Aspoň vidíte... kvôli jednému trpia všetci ;)

Unregistered
29-11-10, 20:21
no tak dalo se to pochopit i jinak ale to je fuk :) v tom případě jak píšeš VŠECHNY! jako všici se najít nedaj ale rozhodně by se dalo najít víc lidí než ted

(eoL^)C()()L II
29-11-10, 21:13
Jaj...:( Jsem zklamanej xD sem nečekal že můj klan obsadí tolik míst v Ban listu xD No nic od teď si je víc pohlídám :)
Každopádně teď hraju zase (už bez WH) :) Ban sem dokázal obejít do 10 minut a jen doufám že ADMINI se budou hooodně snažit všechny cheatery "odstranit"" aby se tomuto předešlo ! Váš C()()L

Unregistered
29-11-10, 21:49
chudak tyger103.tet dostal banana a on vubec nečitoval...dostal ho proto že byl posldnni z klanu bez banu aby to bylo uplne?:P už si šel stěžovat...on s rankem kolem 15 na nas doplatil...to mě jedine mrzi..jinak nic!!! popis: zatvrzely...SOSAK W@RMS!!!

Kotel
29-11-10, 21:58
Urcite je na vas hrdy.

C(.)(.)L
29-11-10, 22:01
Jo to je, hlavně vy ste frajeři co? Dat bezduvodný ban jen kvůli mstě, to je vrchol !!!
PS : To samy jak Sosak Warms pravopis neni silna stranka vetsinu cestiny prospim :D

C(.)(.)L
29-11-10, 22:17
Za ten příspěvek nahoře se omlouvám už sem se v jinem topicu od syriuse dozvěděl podrobnosti.

C(.)(.)L
30-11-10, 00:06
Ještě bych se rád zeptal než to úplně uzavřeme , máte nějaké demo jak cheatuji? (WH) Pokud ano mohl bych ho vidět? (jen ze zvědavosti).
Nebo jste jak se říká stříleli naslepo? :) Pro oživení kdybyste zapoměli tak ID bylo (eoL^)C()()L

C(.)(.)L
30-11-10, 00:07
Předem děkuji za odpovědi :)

foxik
30-11-10, 13:40
Ještě bych se rád zeptal než to úplně uzavřeme , máte nějaké demo jak cheatuji? (WH) Pokud ano mohl bych ho vidět? (jen ze zvědavosti).
Nebo jste jak se říká stříleli naslepo? :) Pro oživení kdybyste zapoměli tak ID bylo (eoL^)C()()L

ty už nevieš čo potíš bože

Jur0b
30-11-10, 15:15
Bože, to je tučko. Za 1.) Miesto masívneho uploadovania príspevkov na fórum do 1 témy, pričom sa medzi nimi nenachádzajú príspevky niekoho iného, si edituj ten 1. a tam to dopisuj! Za 2.) ID nemôže obsahovať písmená, takže nemôže byť (eoL^)C()()L! Za 3.) To, že Ti dal admin BAN bez dema neznamená, že strieľal na slepo, ale že Ti dal BAN za to, že si niečo mal a dôkaz není treba, pretože to môže na fóre odôvodniť tým, že je veľký pán a macher a urážať každého, kto si vyžiadá demo, ako to robí búček!

KillMan
30-11-10, 20:21
Fakt bych prosil o unban nechce se mi obskakovat bany jako to udelal cool muzu to jiste udelat taky ale proc kdyz se muzeme srozumitelne domluvit

morbe
30-11-10, 20:23
Fakt bych prosil o unban nechce se mi obskakovat bany jako to udelal cool muzu to jiste udelat taky ale proc kdyz se muzeme srozumitelne domluvit

obejdeš? dostanes dalsi

KillMan
30-11-10, 20:37
fakt a co kdyz si zmenim nick a nebudu pouzivat hacky co s tim ty pak udelas to by me zajimalo??

foxik
01-12-10, 15:04
fakt a co kdyz si zmenim nick a nebudu pouzivat hacky co s tim ty pak udelas to by me zajimalo??

BAN je na IP alebo na SteamID.

Kotel
01-12-10, 16:15
Jenze pak by chtel unban kazdy, aby mohl hrat na nicku, kde ma ten pekny "poctivy" rank.
Kazdy druhy mi pise, ze to chtel jen zkusit nebo ze chtel vyhnat druheho cheatera.
Když někdo poruší pravidla a nedostane trest, tak to nejspíš udělá příště znovu, protože na to zapomene.
Každý ban jde obejít, proto se banuje i nick, aby cheater nemohl pokračovat na svém ranku. To je alespoň nějaký trest.
Vas klan leader(tipl jsem toho nejarogantnejsiho) tu psal, ze jdete jinam, kdyz jsou lepsi servery, taze unban ani nema smysl.

Na paintballu nebyl doteď žádný anticheat a brzy tam WH fungovat nebude, takže by se tento problém neměl opakovat.

(eoL^)tyger103
01-12-10, 17:44
konečně dobrá zpráva kotle už aby ten anti cheat byl.Pak se aspon nebudou skoro hodinu a pul admini na chatu povidat o tom jestli mam wh xD

KillMan
01-12-10, 20:56
prosim ja bych jen chtel ten unban abych mohl hrat na zombie a me je nick uplne jedno

C(.)(.)L
01-12-10, 20:57
Toto ještě řešíte jo? :D a s ANti-cheatem souhlasím :)

Maly Buu
09-12-10, 17:17
ja bych mu unban dal, nebot se aspon dokaze priznat a ne se jen vymlouvat na mladsi 10lete bratry kteri mu tam dali cheat a vsechno zabanovali