PDA

Zobrazit normální verzi : Je to WH?



NUME
25-08-11, 23:52
Zdravim, před chvílí byl na W3U hráč Pulpos, přivolal jsem přes ! někoho, ihned přišel Kashpi, ale Pulpos se zároveň někam ztratil.

Něco jsem nahrál http://csko.cz/dema/upload/dir/pulpos.dem. Má WH? Jinak je to dost poorskiller.
Časy:
5:50
6:24
7:36
8:11


Pulpos<VALVE_0:0:1908428523><78.156.128.78>

Omlouvám se, jestli je to planej poplach, a zároveň děkuji Kashpimu za bleskovou reakci a přesto zbytečnou.
Zatim se mějte
NUME

P.S:Mám mít při natáčení zapnutý ESP, nebo to tim kazim?

kashpi
26-08-11, 00:04
Měj to zaplí, je to lepší, obzvlášť když máš podezření na WH:)
Jinak sem přišel a on se snad do 10 vteřin odpojil. Na video sem koukal, ale podle mě na 90% něco má, ale raději ať se koukne ještě někdo

ZEUS
26-08-11, 12:11
Já nevím... snow je malá mapa a navíc jdou slyšet kroky... at se na to koukne jeste nekdo jinej, ale je fakt, ze vedel o vsech hračích, kteří šli k němu...

NUME
27-08-11, 12:58
Tak to oživuju, aby se něco dělo.
Buď mi napište, že trpim čítrfobií, nebo že je to moc malá mapa na použití WH, nebo něco. Aspoň 3 admini. Takhle nevim, co si mam myslet.
Na tom demu vidim lamu,která to neumí hrát, jelikož v četu se furt ne něco ptal a něco zkoušel (/bind Teleport E, /bind e,..), co neumí používat radar, jelikož kropí svoje (viz čas 7:36 a dále), ALE celkem přesně ví o pozicích protihráčů. Myslim, že je to jasný. Sice jsou všude slyšet kroky, ale je to malá mapa, kroky všech jsou slyšet tak nějak všude. Aby to dokázal v boji použít v kombinaci s radarem, musel by to bejt jinej level.

Prosím nějaký finální adminský rozhodnutí, ať vim, ať všichni ví. Třeba i od Kotla.
Děkuju

kashpi
28-08-11, 13:43
Ještě na to kouknu večer jak přijedu dom a dám ti vědět, dám si na tom záležet :)