PDA

Zobrazit normální verzi : HLTV + par uprav



Kazki
13-08-13, 23:49
Nazdar all, chcel by som sa spytat o HLTV na furien, myslim, ze tam by sa to fakt hodilo. Aj furien je server, kde sa cheatuje a nie vzdy je demo.
Potom bych tam pridal nesmrtelnost hostage, z dovodu, ze dnes som vosiel na italy do baraku, ze vezmem hostage a videl som iba mrtvoly... alebo som sam omylom zarezal hostage, lebo som netrafil CT.
Dalej bych sa chcel opytat na mapy - hlavne dust2_2006 apod. (te srackovske remake), aby sa dali prec.. hra sa dust2, mapa sa skonci a hrame dust2_2006, nic ine sa tam nehra.
Hodil by sa tam nieco ako anticheat na autobhop, tusim som to videl na jumpe alebo bhope, hracovi by to dalo ban na 30 minut, toto je tam nevyhnutne.
HEcka - chcel bych aby sa znova pridali do hry, ako kedysi - na zaciatku kola by kazdy dostal HE... a ked nie tak aspon do shopu u CT, te HEcka sa vzdy hodia.
Este jedna vec davnejsie som tu pisal aby HP ostavalo na dalsie kolo, ako kelvar + pridat ze za kill furiena by CT dostalo 10hp, VIP 15.

J3ZUsSs*
14-08-13, 00:48
A ešte či by sa nedalo dať na furien ESP ?

beather
14-08-13, 00:55
A ešte či by sa nedalo dať na furien ESP ?


:new_russian:

Kazki
14-08-13, 11:56
A ešte či by sa nedalo dať na furien ESP ?

ESP tam nie je preto, lebo si radili polohu cez skype, ani to tam netreba

DarwiN
14-08-13, 12:21
Kedžš hrám furiena dostť často , tak viem že tam chýba to ESP , a to htlv by sa tam mohlo pridať je to na x serveroch a +1 furien ,tak by sa nič nestalo .
S hečkami súhlas . Anticheat na bhop súhlas /ale banovať prmanentne/ pretože aj "topkovi" hráči to používajú .
A s tými hpčkami a ap , nesúhlasím teraz je to dobre , len pre VIp by sa mohola dať energia na 160 /namiesto 120/ .

Ale tam chýba jedna podstatna vec ktorá sa do hry neda len tak pridat pomocou pluginov .

Rail
27-08-13, 22:48
To Přidání HP se mi celkem líbí...
U Furienů je to výhoda a když na tebe jde 5 Furienů a ty zabiješ 2 tak tě ostatní zabijou...
Ale kdyby se ti přidávali HP tak máš hned o 30 HP víc (i když ti to asi moc nepomůže)...

Del!k98
29-09-13, 21:23
To HLTV bych som tam nedaval. Tie remaky bych tam nechal, pretože kto by už hral mapu ktora sa najmenej hrava... TEn autobhop sa samizdeže permanentne banuje. Inač by som bol Pro ..

Cip3r
02-10-13, 18:11
Přidal bych granatomet (neco jako na serveru Superhero který nepřatele odhodí) Hodilo by se na kempery co kempí např na d2 na A plantu.
Přidat to do shopu nebo každý kolo by to měly furieni zadarmo, tak 2 střely víc asi ne)

Přidat padák ctckum, kdyby je to moc odhodilo např z mostu tak aby se měli čím zachranit.

Je to jen napad aby se zmenšil kemp.

Kazki
03-10-13, 12:49
zaujimavy napad, tazko sa rozbijaju te kempy.. ale ten granatomet snad nebude brat dmg..

DarwiN
03-10-13, 17:37
No podla mna je to moc scifi ako napad to je a erem ale to by uz nebol ten stary dobry furien

Baron3k
03-10-13, 20:06
Takže, ideme NATO:
HP pre CT normal 5 a VIP 10 -bo vieš ja tam navrhnem s mp5 a mám 200 HP :)
Granatomet ?? Si choj hrať StarWars dpc -.-
Tie mapy nech ostanú tak ako sú :)
Esp nepridavat -pre Ts,Skype , lebo stale tam vidim jako otravujú furt s Máš Skype?? No ne dpc -.-
Hltv dat ale nech nezaberá slot
A antibhop :)
Nech sa to poctivo naučia videl som tam okrem mňa asi 20 ľudí co Ho vedia ;)

B@Ryk
13-10-13, 17:43
Přidal bych granatomet (neco jako na serveru Superhero který nepřatele odhodí) Hodilo by se na kempery co kempí např na d2 na A plantu.
Přidat to do shopu nebo každý kolo by to měly furieni zadarmo, tak 2 střely víc asi ne)

Přidat padák ctckum, kdyby je to moc odhodilo např z mostu tak aby se měli čím zachranit.

Je to jen napad aby se zmenšil kemp.
Kámo se moc díváš na filmy.Hltv Pro.K ostatnímu už napsali jiní

Rail
13-10-13, 18:07
Hltv Pro