PDA

Zobrazit normální verzi : Rockthevote



ViRPo
14-08-13, 15:46
Ahojte

Na Furienoch je momentalne rockthevote...
Mozno si to aj niekto vsimol, nie je totiz lahke vsimnut si to, kedze uspesne RTV som videl naposledy pred rokom
Podla mna by malo byt RTV mozne uz 10 minut po zaciatku kola, nie 10 minut do konca
Hlavne ked pride mocne kombo 3 dust2 upravenych mapiek po sebe, alebo ked pride nejaka uplne neznama mapa, ludia sa radsej odpoja, ako keby to hrali
Hlavne vecer, ked uz hraci odpadavaju, pride zla mapa, tak na to rovno seru
Aj keby to dakomu prislo ako

Co si o tom myslite?

beather
14-08-13, 15:52
Ahojte

Na Furienoch je momentalne rockthevote...
Mozno si to aj niekto vsimol, nie je totiz lahke vsimnut si to, kedze uspesne RTV som videl naposledy pred rokom
Podla mna by malo byt RTV mozne uz 10 minut po zaciatku kola, nie 10 minut do konca
Hlavne ked pride mocne kombo 3 dust2 upravenych mapiek po sebe, alebo ked pride nejaka uplne neznama mapa, ludia sa radsej odpoja, ako keby to hrali
Hlavne vecer, ked uz hraci odpadavaju, pride zla mapa, tak na to rovno seru
Aj keby to dakomu prislo ako

Co si o tom myslite?

:thumbup:

Shit Pro ^_^
14-08-13, 17:51
Velmi napomocne beather
a rtv by som dal 15 minut po zaciatku :)

Acid
14-08-13, 17:59
Velmi napomocne beather
a rtv by som dal 15 minut po zaciatku :)

Za to ty se tady přetrhneš...

Eust.
15-08-13, 01:05
Souhlas, rozhodně se to hodí, když se odhlasuje mapa která se nikomu nepáčí, ale muselo se to hlasovat..

Shit Pro ^_^
15-08-13, 09:19
Za to ty se tady přetrhneš...o
Daj sem odkaz nato ze ak sem idem dat odpoved musi to byt romam alebo slohovka
a ona vôbec nic nenapisala ale to nva však

Rail
15-08-13, 16:19
Taky bych souhlasil.

B@Ryk
18-08-13, 08:50
Pro 15 min

DarwiN
18-08-13, 10:02
Ale vi neviete že ked veľa ludí napíše rtv /aj na začiatku mapy / tak sa hlasovanie spustí ale to musi asi 70% hráčov napísať rtv . Mne sa to stalo asi 3x tak neviem či to tak presne stane ale nejako tak , to je.

Cip3r
18-08-13, 16:47
Proti, byly važné důvody to tak zavést.

Del!k98
19-08-13, 10:07
Sem Pro.

Kotel
19-08-13, 10:14
Sice se pak zadna mapa nedohraje do konce, ale kdyz to chcete.

ViRPo
20-08-13, 02:47
Sice se pak zadna mapa nedohraje do konce, ale kdyz to chcete.

Predpokladal som, ze tam hodis nejaky cas, napriklad 10 minut a ak by to naozaj bolo tak, ze sa nic nedohra, tak sa to upravi na vacsie cislo

Napisem este 2 pripady, kedy si myslim, ze sa RTV da ocenit
-ked zacne votovanie mapy tesne pred zmenov teamov a nikto nic nevotne, zvoli sa prva mapa v poradi a zvoli sa nejaka winter_austria
-ked je na mape menej ludi a nikoho nenapadne nominovat, ani 15 sekund do nominacie (to hlasenie sa dakedy nezobrazi, inak okamzite nominujem, ak som este nic nenominoval)

Mozno by pomohlo zmenit aj tieto veci...
Niekore servre na niektorych portaloch (viem o proserver.sk, ktory uz nefunguje) su nastavene tak, ze ak sa menia teamy, votovanie sa odlozi o nejaky cas (15 sekund by malo byt fajn)
Kazdopadne to, ze nikoho nenapadne nominovat by sa dalo fixnut jedine zmazanim map, ktore sa naozaj nehravaju - z ktorych sa odchadza
Podla mna sa nehraju nasledovne mapy: (ale to je asi na dlhsiu debatu)
de_cpl_mill
de_kabul
de_tuscan
de_cbble
de_dinaunion
de_blue_b5
cs_estate
cs_militia
de_storm
cs_siege
de_train
de_nuke
de_winter_austria2
de_severe
de_shorty
de_dust2_2013_final
de_dust2_final_fix

DarwiN
20-08-13, 09:12
Shorty a Severe sú dobré mapy len ich nikto nehá lebo ich nepoznajú .

B@Ryk
20-08-13, 09:42
Predpokladal som, ze tam hodis nejaky cas, napriklad 10 minut a ak by to naozaj bolo tak, ze sa nic nedohra, tak sa to upravi na vacsie cislo

Napisem este 2 pripady, kedy si myslim, ze sa RTV da ocenit
-ked zacne votovanie mapy tesne pred zmenov teamov a nikto nic nevotne, zvoli sa prva mapa v poradi a zvoli sa nejaka winter_austria
-ked je na mape menej ludi a nikoho nenapadne nominovat, ani 15 sekund do nominacie (to hlasenie sa dakedy nezobrazi, inak okamzite nominujem, ak som este nic nenominoval)

Mozno by pomohlo zmenit aj tieto veci...
Niekore servre na niektorych portaloch (viem o proserver.sk, ktory uz nefunguje) su nastavene tak, ze ak sa menia teamy, votovanie sa odlozi o nejaky cas (15 sekund by malo byt fajn)
Kazdopadne to, ze nikoho nenapadne nominovat by sa dalo fixnut jedine zmazanim map, ktore sa naozaj nehravaju - z ktorych sa odchadza
Podla mna sa nehraju nasledovne mapy: (ale to je asi na dlhsiu debatu)
de_cpl_mill
de_kabul
de_tuscan
de_cbble
de_dinaunion
de_blue_b5
cs_estate
cs_militia
de_storm
cs_siege
de_train
de_nuke
de_winter_austria2
de_severe
de_shorty
de_dust2_2013_final
de_dust2_final_fix

Tyto mapy se ,ale hravají: de_kabul
de_dinaunion
de_nuke
de_dust2_2013_final
de_dust2_final_fix
Akorát si tam možná nebyl když se hrají

Idea
20-08-13, 12:39
Aj de_cbble sa obcas hraje a je to dobra mapa ...

Kazki
20-08-13, 12:55
Aj de_cbble sa obcas hraje a je to dobra mapa ...

to som tam este nevidel, vacsinou sa hraju srackovske remake dustu2 dookola, treba dat prec niektore dust mapy nech sa hrava dinaunion, kabul atp... ako kedysi

ViRPo
20-08-13, 16:18
Tyto mapy se ,ale hravají: de_kabul
de_dinaunion
de_nuke
de_dust2_2013_final
de_dust2_final_fix
Akorát si tam možná nebyl když se hrají

Realne som bol pripojeny na furienovi asi na kazdej mape, ktora existuje, dinaunion sa hodne hravala asi pred 2 rokmi, ked este boli lampicky a nie energia napriklad, ostatne mapy sa ale hraju tak malo, ze ich nikto nepozna a teda ich nikto hrat nechce
Moja pointa je, ze keby tam bolo menej takych map, ktore ludia nie su ochotni hrat, mozno by si na tie, ktore tam ostanu zvyknu
Ak uz je ale zvolena zla mapa, tak je to jedna z tych 17... kebyze je tam zo 17 napriklad 5, tak sa hraju castejsie a ludia by si na ne zvykli...
Widlakof sa napriklad moc nehral, potom si nanho hraci ale zvykli, pretoze sa hral viac krat po sebe

DarwiN
21-08-13, 12:44
Je to blud , Furien potrebuje nové mapy / 1 (http://csko.cz/forum/showthread.php?19010-Nov%E9-mapy-pro-furien&highlight=mapy+furien) 2 (http://csko.cz/forum/showthread.php?13995-%26%23270%3Bal%9Aie-mapy-do-Furiena&highlight=mapy+furien)/ , a tak . Inak všetky mapy sú dobre ale hraje sa dookola iba dustky .

E: Tato (http://cs.gamebanana.com/maps/171721) a TATO (http://cs.gamebanana.com/maps/download/170650)mapa by sa tam mohla pridať , možno že je dust ale aspon nenei furt nejaká d2
E2: tu druhu mapu by trebalo upravit tie textury.

ViRPo
06-09-13, 00:55
BUMP

Nastane ta zmena s rockthevote?

Eust.
10-09-13, 21:57
Nic nebude, server se ignoruje a sere se na něj. S novejma věcma se rozlučte :-). Ciao

ViRPo
13-09-13, 02:01
Nic nebude, server se ignoruje a sere se na něj. S novejma věcma se rozlučte :-). Ciao

Si podrazdeny, alebo to je fakt? ;)