PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na Admina Byznis



Džambulka :D
14-08-13, 17:25
Ahoj, rád bych vyřešil můj dnešní ban, kdy jsem upozorňoval na neustálé kempení hráče STANKAR, který je tím velmi znám. Mapa Dust a neustále a neustále se svoji awp na jednom místě a kemp. Hlásil jsem to několikrát adminovi Byznis, protože tento hráč je v tom naprosto šílený, ale jediné, čeho jsem se dočkal je ban pro mě.
Rád bych, aby došlo k nápravě a admin byl potrestán, že není schopen potrestat porušování pravidel, na které je ještě upozorňován a místo toho dostane ban člověk, co na to upozorňuje.
V případě, že tady se nedovolám, prosím, aby jste mi sdělili, kam výše stížnost poslat. Protože tohle už mě nebaví, kdy si každý admin děla, co chce. Buď jsou jedny pravidla a těma se řídí všichni admini nebo ať to ti další nedělají.
Zajímavé, že Matis to kickuje a banuje jak na bežícím pásu, ale ostatním je kemp ukradenej.

Děkuji, s pozdravem Džambulka :D

matis
14-08-13, 17:31
Zial tato je neadekvatna, admin ti jasne napisal, ze sa narodil inde a nekempi, napriek tomu si spamoval admin chat aj po upozorneni, ban je opravneny a nabuduce radsej nespamuj...

Byznis
14-08-13, 17:36
Cakal som to :D takze takto - DM ak este nevies je o respawnoch , to znamena ze ak hraca zabije narodi sa inde a ked ma niekto awp predsa nebude utekat , obaja sa hybali ak nemali predsebou supera tak sli , kazdy ma na vyber na dm aj awp a predsa nebude s awp behat jak nenormalny.
Ale zato ty co som ta pozeral ani ta nedali ony ale niekto iny zastavis za krabicou a 100x bude pisat cez ! ze kempia. Tak tu netrep , kazdy bozi den tu hlasis absolutne blbosti, a este aj
mna ide na serveroch poucovat ze nepoznam pravidla a neviem co - DM neni CLASSIC uz to pochop. A admin hlasenia su neni na paradu. No ja spawn kamp kickujem , banujem az vtedy ked niekto aj po kicku kampi znova ale to nie na DM. A este aj to vadsinou pred kickom dam Slap. Ale to uz tebe ja vysvetlovat nebudem. Admin nebude stale banovat hracov jak sa len tebe zapaci to by tu uz nikto nehral. Len chodis po mape niekto ta da a uz vypisujes kamper a spamujes to do hlaseni. Ak este raz zbadam neopodstatneny spam cez ! ban ti budem este zvysovat. Zatial mas 1 Den aby si si uvedomila ci uvedomil ze to ! tu neni na paradu.
+ Edit : Robis to asi casto ze spamujes blbosti do !
1. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=55618
2. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=54366

S pozdravom tvoj milovany Admin Byznis (mrtve deti v zivom plote).

Džambulka :D
14-08-13, 17:44
Aha, takze kdyz STANKAR byl se svoji awp pouze u bedny, kde mel pred sebou pouze tunel dopredu a vlevo dlouhou rovinku, tak nekempi, kdyz tam byl neustale? MYslis, ze bych si stezoval, kdyby to bylo jednou nebo dvakrat? Byl tam porad! Kdyz uz se narodil jinde, sel tam a byl tam opet!
Jedine, proc spamuju hlaseni je, ze upozornuju na porusovani pravidel! Cili proto, ze tam na tom jednom miste je porad!

Byznis
14-08-13, 17:50
Ja som naneho pozeral , chodil s tym awp a ked pocul ze niekto ide alebo videl tak zastal , no zato ked som pozeral na teba , ty si ani nemusela mat awp a stale si za kazdou krabicou aj ked ta on vtedy nedal a donemoty si spamovala. Aj ked ta dal niekto iny... koncim tuto debatu , kludne sa namna stazuj - za tvoj spam cez ! a za to ze niekto nerushuje s awp :wall:

matis
14-08-13, 17:50
Prestan sa stazovat na hluposti a hraj ako my ostatny...."!" nieje pre srandu a uz vobec nie na spam, aj ked ti to admin v hre vysvetlil

Džambulka :D
14-08-13, 18:06
Takze to dopadlo tak, jak se cekalo, admin je nedotknutelny a chyby nedela.

Džambulka :D
14-08-13, 18:10
Tak preji prijemne hrani panove.

matis
14-08-13, 18:23
Takze to dopadlo tak, jak se cekalo, admin je nedotknutelny a chyby nedela.

Tak to nie je pravda, kazdy robi chyby, ale mam ti tu skopirovat cely achl? ani by tu nevosiel a este ked ty tam napises 20x tu istu somarinu, tak sa nediv, ze dostanes ban....sorry

Džambulka :D
14-08-13, 18:33
Ok, kazdy na to mame jiny pohled asi. Ja videl zrejme neco jineho, nez pan Admin Byznis. V tom pripade se omlouvam za vyruseni a na DM bye.

Mr.Hol
14-08-13, 20:49
No kdyz najisto vis kde bude (protoze tam je prece porad), tak ho vycekam (rekl bych vykempim, ale zavanelo by to Banem) a co minuta to ho sundam ne?

Ostatne na DUSTu by se z tveho pohledu dalo pobanovat pulka az cely server.

PS: taky tam mam svoje mista ze kterych se nehnu a nikdo proti tomu nic neudela...