PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o admin práva :) Na Jailbreaku.



Hublajs
26-08-11, 20:39
1. Steam Login: Hublajs

2. Steam ID: STEAM_0:1:41497552

3. Nick Ve Hře: HublajsS

4. Nick Na Webu: Hublajs

5. Věk: 15

6. AMX Zkušenosti: Ano/100%

7. Jak Dlouho Hrám CsKo: 3 roky Stoho mam nově Steam 3 měsíce

8.Aktivita Na Serveru : Aktivní jsem dost 5-10 Hodin na Csku.

9. Prítomnost Na TS v Době Hraní: Určitě/100%

10. Proč zrovná Já: Myslím si, že patřím mezi lidi, kteří se na csko nevybodnou jelikož je to po hokeji super odpočívadlo. Mám hodně rád JB a vím že mě tam budete chtít.Budu ten nejoddanější ze všech adminů z JB.Prosím o šanci díky.

Předem Děkuji za Odpověd s pozdravem Hublajs

pribinacik
26-08-11, 20:48
No dobre teda, dávam Ti práva na podmienku, ak s tebou budú nejaké problémy, hneď Ti ich ruším.

Billy
26-08-11, 20:49
No ja som ho videl v hre a moc mu neverím, takže mu tie práva radšej zoberiem.

ZEUS
26-08-11, 20:53
Tento uživatel zatím nenastavil(a) svůj profil komunity služby Steam.
Pokud tohoto uživatele znáte, povzbuďte ho/ji, aby nastavil(a) svůj profil a připojil(a) se k hraní!

Adminů na JB je hodně a navíc okopírovaná žádost z gayshit http://www.gamesites.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=187586&highlight=#187586
Na mě si dojem neudělal.

pribinacik
26-08-11, 20:58
ZEUS a billy, prepáčte, ale ja si ho proste musím vyskúšať, už mesiac nikto neprešiel cez vaše "sito", je nedostatok adminov, na JB sú non-stop problémy, treba tam tak 20 adminov, aby tam mohol byť non-stop udržiavaný poriadok a myslím, že práva na skúšku nebudú nič zlé, takže ja mu dávam šancu, dal som mu práva.

Billy
26-08-11, 21:00
Takže pribinacik, nemysli si že si tu jediný kto má právo rozhodovať !!! Tohoto hráča som videl v hra a skoro vôbec to nevie, dokonca dával aj FK keď hral za CT... A za Simona nevie hrať vôbec, dokonca aj jeho mikrofón je úplne prašivý a rozumieť mu je asi ako cez vysielačku v 1. svetovej vojne, takže NIE !!! Práva mu BERIEM !!!!!!!

ZEUS
26-08-11, 21:02
Práva na zkoušku tu nevedeme, na JB je většina adminů online, chtělo by to někam jinam...
Admini nebudou non-stop na serveru hlídat děti, vzpamatuj se a vrat se na zem.
/edit : Tak mu dej práva no :)

pribinacik
26-08-11, 21:04
TO NEMYSLÍŠ VÁŽNE, NA JB SA 20 HODÍN DENNE NIEČO DEJE, ANI KEĎ SÚ PRÍTOMNÍ ADMINI, NESTÍHAJÚ BANOVAŤ A TY MU ZOBERIEŠ PRÁVA, KTORÉ SOM MU DAL LEN PRETO, LEBO S NÍM BOLI RAZ PROBLÉMY ALEBO ŽE MÁ NEKVALITNÝ MIKRÁK??? Práva som mu dal, a ak mu ich znovu zoberieš, nebudem to riešiť iba cez internet!!!!!!!!

Billy
26-08-11, 21:06
No ako myslíš, ja si za svojim stojím,a práva mať NEBUDE !!!! Problémy s ním boli viackrát a nevie sa správať, takže kľudne to rieš fyzicky, ale asi nestihneš, lebo ja si ťa podám skôr!!!

pribinacik
26-08-11, 21:07
Ty zaje**kovaná, sku**ená gebula ko***ia, nemienim to Ďalej tolerovaŤ, za 10 minút som u teba! A TIE PRÁVA SOM MU AJ TAK DAL!!!!!!!!

Billy
26-08-11, 21:08
OK čakám ťa, ty vymrdaný hovnocuc cigánsky !!

Rixie
26-08-11, 21:13
S prominutím : Držte huby oba, kreténi !

Hublajs
26-08-11, 21:13
Ja Pravidla ovladam suprove si ma vyskousejte treba !!!!

Flash
26-08-11, 21:20
vím že mě tam budete chtít

Ty vole on to stejne vi, tak tady na nej nic hrat nemusite...

Hublajs
26-08-11, 21:22
Prosim a dostanu teda prava?? :) dekuji za odpoved :))

BAWSON
26-08-11, 21:31
Ne :))

ZEUS
26-08-11, 21:43
Myslím, že Hublajze už tu neuvidíme :D :D

pribinacik
26-08-11, 21:45
je to negatívna astrálna bytosť živiaca sa emóciami elementárnych bytostí vytvorených éterickým telom organizmu!

Larodar56
26-08-11, 23:31
Jak už jsem psal jinde: Adminů na JB je dost, jsem proti.

Nytus
27-08-11, 00:03
Admini, jste soušástí týmu, proč se hádáte? :D

chmod a+x /bin/laden
27-08-11, 12:04
Billy ani pribinacek nejsou admini, měli by dostat BAN za vydávání se za adminy.

Archivuju jejich příspěvky, kdyby chtěli zahladit stopy:

No ja som ho videl v hre a moc mu neverím, takže mu tie práva radšej zoberiem.

ZEUS a billy, prepáčte, ale ja si ho proste musím vyskúšať, už mesiac nikto neprešiel cez vaše "sito", je nedostatok adminov, na JB sú non-stop problémy, treba tam tak 20 adminov, aby tam mohol byť non-stop udržiavaný poriadok a myslím, že práva na skúšku nebudú nič zlé, takže ja mu dávam šancu, dal som mu práva.

Takže pribinacik, nemysli si že si tu jediný kto má právo rozhodovať !!! Tohoto hráča som videl v hra a skoro vôbec to nevie, dokonca dával aj FK keď hral za CT... A za Simona nevie hrať vôbec, dokonca aj jeho mikrofón je úplne prašivý a rozumieť mu je asi ako cez vysielačku v 1. svetovej vojne, takže NIE !!! Práva mu BERIEM !!!!!!!

TO NEMYSLÍŠ VÁŽNE, NA JB SA 20 HODÍN DENNE NIEČO DEJE, ANI KEĎ SÚ PRÍTOMNÍ ADMINI, NESTÍHAJÚ BANOVAŤ A TY MU ZOBERIEŠ PRÁVA, KTORÉ SOM MU DAL LEN PRETO, LEBO S NÍM BOLI RAZ PROBLÉMY ALEBO ŽE MÁ NEKVALITNÝ MIKRÁK??? Práva som mu dal, a ak mu ich znovu zoberieš, nebudem to riešiť iba cez internet!!!!!!!!

No ako myslíš, ja si za svojim stojím,a práva mať NEBUDE !!!! Problémy s ním boli viackrát a nevie sa správať, takže kľudne to rieš fyzicky, ale asi nestihneš, lebo ja si ťa podám skôr!!!

Ty zaje**kovaná, sku**ená gebula ko***ia, nemienim to Ďalej tolerovaŤ, za 10 minút som u teba! A TIE PRÁVA SOM MU AJ TAK DAL!!!!!!!!

OK čakám ťa, ty vymrdaný hovnocuc cigánsky !!

Billy
27-08-11, 12:36
Billy ani pribinacek nejsou admini, měli by dostat BAN za vydávání se za adminy.

Archivuju jejich příspěvky, kdyby chtěli zahladit stopy:

Ty si jaký Horatio Caine! Ale ako som písal, Jurobovi a Billymu dám ešte jednu šancu, ak sa nepolepšia, zabanujem ich!