PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na adminy při hlášení přes ! na serveru knife nebo BB.



valentino
15-08-13, 15:55
Ahoj,


Když už se tu budu rozepisovat, tak by jste si mohli odpustit věty příkladu: Třeba někdo nemá čas, nebo - Já jsem nemohl...
Když někdo napíše na Knife a BB serveru stížnost, tak by ji admini ignorovat nemuseli...
Dnes jsem měl takový problém na BB... Někdo zastavil vchod na BB_Alley - čímž terroristé hned vyhráli...
Nebo jsem si postavil air bunkr, a CTčka se všichni "nasra.li" do mého úkrytu.. /autolock jsem si vypl.. byli tam celkem normální lidé kteří nekradli, ale lezli do cizých úkrytů....
Nebo předchvilí na knife... Každý tam blokoval, a vlakoval, a někdo tam měl SH a laggoval...
Včera tam byla partička nerdů, na mapě 1hp_final_3 a házeli se na bednu, na jedné bedně jich tam bylo celkem 5... Nepřijde vám to lamerské?-.-

A to nejsem jen já, komu se to stává...


Jako já jen, že admini by měli zejména banovat, a ne si někde mastit svůj klacík...

Pokud by jste taky chtěli na mě "hejtovat" tak už prosím s důvodem... Díky za přečtení..

P.S: Toto není úrážka NĚKTERÝCH adminů, jen jsem chtěl poukázat na to, že by jste mohli přijít, a vyřídit problém...

hofy
15-08-13, 16:10
Jsme taky jen lidi a netravíme 24/7 času ve hře. Knife a BB jsou problémové servery to vím, na obou jsem dnes byl alespoň 3 nebo 4 hodiny a řešil, co se dalo. Někdy si ale vlivem hry hlášení nevšimnu, nebo zrovna nejsem ve hře..

Teď jsou ve hře 4 admini, kteří ale knife ani BB nehrají a třeba tam nemají ani práva.

Jestli chceš, tak si mě přidej na Skype a když budu online, bude to asi nejrychlejší způsob.

ZEUS
15-08-13, 16:11
Jen tak mimo téma. Neznáš nick [FK]Luc!k ;* ?

human
15-08-13, 16:13
Chodte uz do prdele s tymi beta ziadostami o prava

matis
15-08-13, 16:35
Ahoj

Chcel by som sa postazovat na hracov a prosim nepiste mi, ze to brat, sestra, babka....ze su tardi, deti a podobne

Takze kazdy den som na serveroch cca 10 hodin a denne zabanujem hracov perma banom cca 10-15 kuskov...
Denne mi chodi cca 30-40 hlaseni a skoro na 80% idem skontrolovat, zbytok mi ujde, alebo fail...

Nebo pred chvilou som si chcel konecne zahrat s kolegami a furt nekto spamuje somariny, prosim urobte s tym nieco....
Alebo vcera som hral na servery a pokazde si niekto cupne a fulouti...nezda sa vam to lamerske?

A to nie som sam co sa nato stazuje...

prosim hraci by mali predovsetkym hrat cisto a nie stahovat si cheaty....potom si ja nemozem mastit klacek

neberte to osobne, tyka sa to len cheaterov

dakujem za vyriesenie

valentino
15-08-13, 16:39
Jsme taky jen lidi a netravíme 24/7 času ve hře. Knife a BB jsou problémové servery to vím, na obou jsem dnes byl alespoň 3 nebo 4 hodiny a řešil, co se dalo. Někdy si ale vlivem hry hlášení nevšimnu, nebo zrovna nejsem ve hře..

Teď jsou ve hře 4 admini, kteří ale knife ani BB nehrají a třeba tam nemají ani práva.

Jestli chceš, tak si mě přidej na Skype a když budu online, bude to asi nejrychlejší způsob.
Klidně si tě přidám :D.. nick?


Ahoj

Chcel by som sa postazovat na hracov a prosim nepiste mi, ze to brat, sestra, babka....ze su tardi, deti a podobne

Takze kazdy den som na serveroch cca 10 hodin a denne zabanujem hracov perma banom cca 10-15 kuskov...
Denne mi chodi cca 30-40 hlaseni a skoro na 80% idem skontrolovat, zbytok mi ujde, alebo fail...

Nebo pred chvilou som si chcel konecne zahrat s kolegami a furt nekto spamuje somariny, prosim urobte s tym nieco....
Alebo vcera som hral na servery a pokazde si niekto cupne a fulouti...nezda sa vam to lamerske?

A to nie som sam co sa nato stazuje...

prosim hraci by mali predovsetkym hrat cisto a nie stahovat si cheaty....potom si ja nemozem mastit klacek

neberte to osobne, tyka sa to len cheaterov

dakujem za vyriesenie

Aha... můj názor:)


Jen tak mimo téma. Neznáš nick [FK]Luc!k ;* ?
Asi mi nebudeš věřit... sestra -.- :D

ZEUS
15-08-13, 16:47
Já jen, že tvoje sestra má u nás ban za wh http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=64778

A používej tlačítko edit. Příště ti to opravovat nebudu.

slide
15-08-13, 16:52
Já jen, že tvoje sestra má u nás ban za wh http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=64778

A používej tlačítko edit. Příště ti to opravovat nebudu.

Tvoja sestra :D :D :D

fake?
15-08-13, 17:47
Ahoj,


Když už se tu budu rozepisovat, tak by jste si mohli odpustit věty příkladu: Třeba někdo nemá čas, nebo - Já jsem nemohl...
Když někdo napíše na Knife a BB serveru stížnost, tak by ji admini ignorovat nemuseli...
Dnes jsem měl takový problém na BB... Někdo zastavil vchod na BB_Alley - čímž terroristé hned vyhráli...
Nebo jsem si postavil air bunkr, a CTčka se všichni "nasra.li" do mého úkrytu.. /autolock jsem si vypl.. byli tam celkem normální lidé kteří nekradli, ale lezli do cizých úkrytů....
Nebo předchvilí na knife... Každý tam blokoval, a vlakoval, a někdo tam měl SH a laggoval...
Včera tam byla partička nerdů, na mapě 1hp_final_3 a házeli se na bednu, na jedné bedně jich tam bylo celkem 5... Nepřijde vám to lamerské?-.-

A to nejsem jen já, komu se to stává...


Jako já jen, že admini by měli zejména banovat, a ne si někde mastit svůj klacík...

Pokud by jste taky chtěli na mě "hejtovat" tak už prosím s důvodem... Díky za přečtení..

P.S: Toto není úrážka NĚKTERÝCH adminů, jen jsem chtěl poukázat na to, že by jste mohli přijít, a vyřídit problém...

Já jsem na serveru skoro pořád. Když vidíš , že tam má někdo speedhack či jiný cheat , tak napiš přes ! a pokud nikdo nepřijde , natoč ho a dej ho na forko . Jsme přece jenom taky lidi a né chodící roboti.

mirous
15-08-13, 18:11
Tohle jsou stížnosti úplně k ničemu. Jeden si stěžuje, že nikdo nepříjde na hlášení, druhej zase, že banujeme blbosti. Nikdy se nikomu nezavděčíš. Nelze pokrýt servery 24/7/365. Nejsme věznice, abychom tu měli směny strážných. Každý admin má práva na určitý server a prostě se stane, že si třeba zrovna admini na knifu dovolí žít svůj osobní život, být v práci, s přítelkou, se psem nebo si jak píšeš hnusně, třeba mastí svůj klacík :) A je to věc té osoby a nikdo nemá právo jí do toho kecat :). Takže příště trochu chladnou hlavu, než napíšeš podobnou stížnost. Zkus se zamyslet nad tím, že nikdo nejsme u kompu minutu co minutu.

Charon35
15-08-13, 19:53
Ja len dodám, že treba aj zavolať admina cez "!". Niekedy idem pozrieť na knife, vlaky, bloky, na JB bordel na hovado, Tak pozriem či niekto niečo hlásil a .... nič. Bez vetra sa ani lístok nepohne a pri takom počte serverov nie je reálne, aby boli admini VKUSE na serveroch.

BTW pozri si toto a potom sa nečuduj, že na niektoré hlásenia jednoducho nikto ani nejde: http://csko.cz/forum/showthread.php?13300-Perly-z-hl%E1sen%ED-cheaterov-quot-!-quot/page11

Taký/á Sally vtedy nahlásil/a tuším 5 "cheaterov" (vrátane mňa) za 10 minút. All clear, alebo leftli... A zabil som s takým vyše pol hodiny, pričom som mohol riešiť niečo iné.

valentino
15-08-13, 20:34
Všem adminům kterých se tento příspěvek dotkl se omlouvám.. Už mě z těch d...e...mentů ruply nervy, a když nikdo nepřišel, tak jsem chtěl podat "trestní oznámení :D:D:D:D" .. Teď už jsem doufám klidnej.. Jen jsem chtěl aby jste se více zaměřili více na to hlášení..:)

matis
15-08-13, 21:05
Jop, dakujem, ze sme sa vzajomne porozumeli...my sa budeme snazit viac chodit na knife a BB a vy viac a hlavne normalne hlasit cez "!"....

vyriesene - lock