PDA

Zobrazit normální verzi : Ban neprávem



Shotgun Is My Life
28-11-10, 15:19
Dobry den / Ahoj, dnes 28.11 jsem dostal ban od admina Syriuse.. nechci ho nejak urazit nebo tak nějak, ale ban za to, ze nejsem slepy? A jeste do duvodu uvede pouziti Wall Hacku?? No tak to mi přijde ubohé. Toto jméno : FX.SupR3me^Shotgun Is My Life (Rank : 77) s tímto jménem hraju tak 4 dny. Jsem hráč, který začínal se jménem Skate Is My Life a s tímto jménem jsem v ranku 4. Takže si myslím, že WH nepotřebuju. Nebo si myslíte že jsem všechny ty ranky nahral s WH? Každopádně bych chtěl požádat o Unban.. Ještě když jsem ho dostal neprávem.

Syrius.
28-11-10, 16:01
WH si mal. Slepy niesom ani ja. Pozoroval som ťa dlhšiu chvílu.

Skilla Filla
28-11-10, 16:10
Zdravím
Skate/Shotgun určitě nemá WH protože hraje vedle v pokoji na pevném PC a já na NTB.
Máme stejnou IP, a proto jsem ban dostal i já ...
Prosím proto o unban.

^Shotgun Is My Life
28-11-10, 16:37
Ahoj, Syriusi. To, že ty nejsi slepý. Neznamená, že můžeš vědět jestli mám WH? WH nemám, nepotřebuji ho. Na co bych ho asi měl? Umím to i bez WH tak prosím, o Unban.. brašín taky nemuze hrat. Ne že by me to štvalo, ale štve mě to, že nemužu hrat ja. A to jenom kvuli tomu že neumíš poznat jestli někdo ma WH nebo ne. Promin ale musel jsem to tak říct. Protože to je pravda!

Syrius.
28-11-10, 16:45
Ja WH spoznať viem dal som ban ešte dalším dvom hráčom kde je isté že ban mali dokonca sa tu aj jeden priznal. Mam aj dema. No ale akurat som zistil ze som asi premazal demo kde si bol ty. Takže pre tento krat asi dostaneš unban. Počkáme na kotla.

Kotel
28-11-10, 17:00
Není demo, není důkaz.

InVitro
28-11-10, 17:14
Shotgun dám ti dobrou radu, kup si Steam a nebudeš se muset schovávat za bratra. Někteří NS si totiž nejsou schopni Steam a pak se diví, že když mají lepší rank, že dostávají ban za WH . Kdyby to bylo na mě, tak Kotlovi servery nechám jen pro Steamery, ale to by tady bylo jen 1/4 hráčů, protože tady hrajou z větší části jen NS a to by nebylo moc dobrý. Nevím, ale podle mě, těch 269 Kč není zase tak moc . Zkus o tom popřemýšlet, určitě neprohloupíš. viz > http://www.kotelna-web.cz/?strana=steam