PDA

Zobrazit normální verzi : Peniaze na zaciatku kola



ViRPo
16-08-13, 00:11
Caute

(TLDR: pri zmene teamov v novom dostane team, ktory predosle kolo vyhral menej $$$ ako team, ktory vyhral)

Napisem rovno aj o druhom probleme, tento krat podla mna bugu
Ked zacne kolo, dostava kazdy team peniaze... ak vyhral predosle kolo, dostane viac, ak nie, tak menej
Zatial je vsetko OK

Kazdych 5 kol sa menia teamy
Stale je vsetko OK

Ak ale hra team A proti teamu B, team A je CT, team B nech je T
Ked team A (CT) vyhra a je prave zmena teamov, teda v dalsom kole bude team A T, tak dostane viac penazi team B, ktory nevyhral

Dufam, ze sa tu najdu ludia, ktory pochopia, co tym myslim a pochopia, ze to takto asi nechce byt nastavene

Aj s mojim predoslim prispevkom o rockthevote + bump na eustralienov o hostageoch by som chcel s tymto oslovit ale ludi, ktori maju aj kompetenciu menit ich, podla mna su to 3 veci, ktore by sa mali vyriesit

Kazki
16-08-13, 00:33
vysvetlil si to divne, ale viem o co sa jedna, kedze som si to vsimol tiez... ale neviem ci sa s tym bude dat nieco urobit lebo peniaze dostanes az na zaciatku kola.. beztak to ani moc netreba, vacsina hracov ma pri vymene teamov 16k :-)

ViRPo
16-08-13, 01:31
Mozes dat aj feedback, co som zle vysvetlil, ja sa dobuducnan polepsim :D :)

After =(^.^)=
16-08-13, 17:37
Pár peniažkov menej ti neuškodí a ja veľmi dobre viem, že každý dobrý rusher už má dávno našetrené 16K tým ostatným to môze byť jedno je to dobre tak ako to je.

ViRPo
16-08-13, 19:49
A ked su o tie peniaze obrane CTcka, ktore sa maju branit rusherom so 16k? ;)

Rail
24-08-13, 14:32
Taky jsem si toho všiml... Ale nevím jak to udělat...

DarwiN
25-08-13, 12:48
A ked su o tie peniaze obrane CTcka, ktore sa maju branit rusherom so 16k? ;)

Proti rušerom sa dá brániť aj dglom , z skúsenosti viem že jedna dobre mierená strela zloží aj toho najlepšieho rušera :)

E: Je to zanedbateľný bug , kedže keď tie Tčka prehrali kolo predtým a dostali viac peňazí , dá sa predpokladať že to nebol naj team a aj keby mali 10000dolárov nepomôže im to .