PDA

Zobrazit normální verzi : jb_island



Trenky :)
16-08-13, 00:35
Zdravím...
Tak jsem se konečně po dlouhym přemlouvání pustil do mappingu. Mnou slibovaná mapa jb_island se konečně dočkala prvních reálných tvarů a textur. Náčrty atrakcí na papíru konečně po nesčetných stoletích shledaly světlo renderu a tvrdou sílu kompilačních algoritmů. Ano (a nebo pro zahraniční: Yes), pracuji, co mi mé prsty a hlava dovolí.

A nyní k dotazům a otázkám, kvůli kterým jsem přišel na toto forum. Věřím a jsem skálopevně přesvědčen, že se zde dozajista najdou tací, kteří mi s láskou a něhou poradí. Chtěl bych se doprosit odpovědi, kolik je tak optimální počet spawn-pointů (a nebo pro nezahraniční: bodů, kde se vaše maličkost objeví po startu kola) pro řady dobrovolných dozorců a také pro stáda nekompromisně smýšlejících a neracionálně uvažujících vězňů. Můj skromný, ale dosti hrubý a možná bych až řekl nepřesný odhad, si dovoluje sumírovat pro CT 6 (+2) a pro T 24 (+2). Ta čísla v závorce jsou bonusové spawny, takže je dobré to rovnou sečíst... Nerad bych totiž, aby se pak někdo místo spawnu rovnou objevil jako dead boy/girl/transgender. Děkuji všem za případné rady týkající se čehokoliv kolem chystající se mapy. Třeba ji jednou potkáme i na Kotelna JB serverech. To je teď ale zatím hudbou budoucnosti. (A nebo jak by zazpíval slavný pan Pavel Habera: "Je to vo hviezdach")

Jako důkaz dvé pilnosti, snaživosti, silného ducha a morální vyrovnanosti přikládám screenshot (a nebo pro nezahraniční: sejmutí/vyfotografování obrazovky).

http://www.jpeg.cz/images/2013/08/16/QSmGO.jpg (http://www.jpeg.cz/obrazek/Ljp)
*jde zatím o první hrubý nakres mapy s pár texturama (tohle jsou konkrétně cely, pro ty, co nemají tak velkou představivost)
* chybí tam i nábytek, protože teď večer už má IKEA zavřeno, takže tam pojedu až ráno
*stejně tohle nikdo nečte
*cely jsou zatím stále uzavřené, takže je tam smrad a zatuchlina = nábytek tam stejně dám až vyvětrám
*ne, mapa bude mít určitě víc stromů a keřů, mám rád přírodu
*tak až teď to nikdo nečte...

Na závěr se chci omluvit všem z jiných galaxií (především galaxii Uragán a Výmol), že jsem celý tento příspěvek nepřeložil také do jejich přirozené řeči. Neumím totiž tak dobře mimozemsky.
*J vosd so mich pardón jos fofd anderes galaxí (jnef galaxí Uragan p Floflo), goel to aj textívo nejuto cu ajn blablabla. J notio anderes blablabla.*

Lakys aka TRENKY :)

Acid
16-08-13, 15:09
Ještě přidat trošku světla a je to fajn. +1 :)

CeRtiK
18-08-13, 22:56
džííí džííí :D

Swagrid
20-08-13, 03:45
Snad se povede, držím palce :) :thumbup:

beather
20-08-13, 17:38
vypadá to dobře.. :think:

Eidam
21-08-13, 10:32
nice ;)

UNHCZ
27-08-13, 14:15
pekna to vypada kolik tam bude skrytych gun

IKEA
28-08-13, 11:36
* chybí tam i nábytek, protože teď večer už má IKEA zavřeno, takže tam pojedu až ráno
:think:

Grakon2702
28-08-13, 19:53
K těm spawn pointům, Vězňů udělej 30 a dozorců 10. S tímhle počtem máš vždy jistotu, že nikdo neumře. Co se týče návrhů, tak určitě doporučuji přidat dávkovače zbraní (je to modernější a lepší). Budova cel vypadá přímo úžasně. Bylo by tedy dobré se držet této architektury pro případnou stavbu dalších budov. Ale co je asi nejhlavnější, atrakce. Udělej tam pokud možno co nejvíce atrakcí, ovšem bylo by dobré kdy byjsi vymyslel i něco originálního :). Jb mapy jsou na vytvoření nejtěžší a já ti držím palce, ať se udržíš a dokončíš to bez problémů ;).

Trenky :)
29-08-13, 17:46
K těm spawn pointům, Vězňů udělej 30 a dozorců 10. S tímhle počtem máš vždy jistotu, že nikdo neumře. Co se týče návrhů, tak určitě doporučuji přidat dávkovače zbraní (je to modernější a lepší). Budova cel vypadá přímo úžasně. Bylo by tedy dobré se držet této architektury pro případnou stavbu dalších budov. Ale co je asi nejhlavnější, atrakce. Udělej tam pokud možno co nejvíce atrakcí, ovšem bylo by dobré kdy byjsi vymyslel i něco originálního :). Jb mapy jsou na vytvoření nejtěžší a já ti držím palce, ať se udržíš a dokončíš to bez problémů ;).

Díky díky a díky. :)

Atrakcí tam bude fakt dost, teda aspoň podle toho, co mám zatím vymyšlený. Doufám, že všechno programování půjde podle plánu. Tvorba mapy zabere ještě hodně času. Hlavně se snažím použít co nejvíc vlastních textur, což je na dost dlouho. No snad to všechno dopadne OK.

Kašpi
03-09-13, 07:11
gj :D doufam že se ti povede :D

Dzeus
03-09-13, 14:44
Ještě přidat trošku světla a je to fajn. +1 :)

To neviem no.. asi by som bol proti.. vela ludom to laguje ked su niekde svetla..

See me
10-10-13, 20:34
Pěkné :) Jen se chci zeptat jak se daří a na jak dlouho ještě vidíš tvorbu ? :)

Trenky :)
13-10-13, 16:13
Pěkné :) Jen se chci zeptat jak se daří a na jak dlouho ještě vidíš tvorbu ? :)

Díky díky, no tvorbu asi ještě na dlouho, teď nějak nemám náladu modelovat a vymýšlet :D

Shit Pro ^_^
13-10-13, 17:57
1 rada sklenik daj tak aby sa dal uzavriet a hlavne ziadna nahoda.Daj ttam Lj do sklenika aspon 230 alebo viac-z toho vypliva podlaha na odtiahnutie a ak tam bude trampolina tak taka ako na jb_snow lebo trampolina na ktorej si trieskam hlavu o strop ti mozem o**** :D + pvosim daj tam auticka ktore sa daju vybrat :D premna a Leryxa

Mocho
02-08-14, 02:47
1 rada sklenik daj tak aby sa dal uzavriet a hlavne ziadna nahoda.Daj ttam Lj do sklenika aspon 230 alebo viac-z toho vypliva podlaha na odtiahnutie a ak tam bude trampolina tak taka ako na jb_snow lebo trampolina na ktorej si trieskam hlavu o strop ti mozem o**** :D + pvosim daj tam auticka ktore sa daju vybrat :D premna a Leryxa
Box bez náhody? Btw?
Trampolina kde se třískáš o stěnu ani nejde udělat. Textura je vyznačena tam kde končí mapa v určité výšce.



Jinak udělat víc jak 12 atrakcí aby se tam mohlo něco dělat. ^^ :thumbup:

FreeShotCZ
26-08-14, 20:46
Hlavně nezapomeň na detaily, doplňování, šachta, 3 prd*e atrakcí, dost Spawn míst, skryté guny, a hlavě světlo, aby ct zbytečně nesvítili po mapě, zbytečně to laguje. Jinak dobrá práce, těším se na výsledek !

Latins
01-09-14, 17:19
Kdy se mohu ubytovat v 4 hvězdičkovém hotelu? Cely jsou fakt luxusní. Doufám že se ti podaří a držím palce, at to netrvá příliš dlouho.

Swagrid
15-09-14, 22:25
Příteli, nějaké novinky, nebo to zůstane zapomenuté? Byla by škoda nemít další mapu od hráče Kotelny. :)

Toy
15-09-14, 23:59
Trenky už vůbec csko nehraje . .dost pochybuju o tom, že tu mapu někdy dokončí . .