PDA

Zobrazit normální verzi : Wh - Furien



DarwiN
16-08-13, 11:08
VALVE_0:0:1101766809 77.95.45.55 ->Sh[0]cK<-

Možnosť radaru je vylúčená : Robi to príliš rýchlo a s radarom neje žiaden človek taký presný .

1. (http://csko.cz/dema/upload/dir/shockk.dem)
2. (http://csko.cz/dema/upload/dir/shooock.dem)
3. (http://csko.cz/dema/upload/dir/shockwh_0.dem)

Nemam to počasované ale ak si to pozrie niekto kto hráva F tak to je tam vidno.

E: ne že by sa Ježiš nerozumel on to vie .

frydas
16-08-13, 16:28
já teda nepoznám všechno , ale zdáli se mi tam podivné jen asi 3 časy , nicméně za ten jeho neustálej camp by měl už konečně vyfasovat ... a co se týče jeho hry uznávám, že je to dobrej hráč ,ale je fakt , že kolikrát hraje divně

e: ta tomu říkám neuvěřitelná namyšlenost :D

DarwiN
16-08-13, 19:06
Hrať dobre a s čítam je rozdiel nieje dobrý hráč už len podla hry to vidim .

Dragonianer123
17-08-13, 18:08
Jen pro začátek, píše Shock, ano já, ten brutální wallhacker :). Chceš prozradit tajemství ? no, tajemství to není, ale já hraji na kotelně přibližně kolem 4 let, Furien kolem 2-3, dříve knife, kde jsem měl pozici vždy mezi 1-6 , taková doba hraní je dostatečný trénink zlato, já osobně v průběhu hry sleduji radar asi ze 40-50% a taky se občas zastavím abych zkontroloval situaci, sleduji ho až příliš, abych o vás věděl a stane se mi že si nějaké té červen.oranž. tečky nevšimnu, v té rychlosti. Nicméně když mám podle chlapce WH, tak ho asi mám, že ano :). Možná otázka může být vzhledem k tomu, že mé strafi nevypadají tak úchvatně jako Sle[z]ovoo, po takové době by měli, že ? ale je to tím, že mám dropy FPS v nejméně potřebných chvilkách, jinak na rezervovaném serveru se ti klidně ukážu :*. Ale jestli ten baník dostanu, tak vám říkám rovnou, že hodně profíků ví že jsem čistý a ty si ve finále jen někdo, koho zabiji bez problému a pak jen brečí že jsem hacker :). Ohraná písnička :*

DarwiN
17-08-13, 21:33
Anoo , tak pod akým menom si tu hrával už skor ? Ak si hral tak by som s ta pametal .

DarwiN
17-08-13, 22:55
takze pane shoku
1. ta ironia je doslova citit
2. mozno ze nemas wh , mozem sa mylit aj ja , kedze na vase prekvapenie som človek
3. mozes mi vymenovat tych profi hracov ( ja som lama a tak to neviem ze som to odinstaloval
4. ty sa opovazujes nazvat mna uplakany deckom , skade vies ze nemam 40 , 6 deti a socialku na krku?
5. ten rez server si mozme kludne dat

a nakoniec ja mozem dat kazdeho potencionalneho citera alebo toho kto sa mi nezdá na forumą

CeRtiK
17-08-13, 23:01
Já nevím párkrát jsem ho tam hrát...viděl i proti mě...ale nevšiml jsem si ničeho podezřelého. :) To neznamená že nemohl mít Wallhackjak zmínil Darwin jsme jen lidi..kteří se můžou plést. ;)

Eust.
17-08-13, 23:04
Koukal jsem ty 3 dema dokola a našel jsem jen 1 podezřelej čas(asi náhoda) a to na ban nestačí.
E: Je pěkné že se snažíš sem dávat cheatery, ale bacha na faily, né každej musím mít hned cheat.

Dragonianer123
18-08-13, 08:46
No, nicků to bylo opravdu hodně a pamatuji si jen nick Mineshock a Neymar :p vole , víc si jich nepamatuji, ale hrával jsem se starým skillerem Mult@k a nebo s tím borcem, co založil klan Rampage, ale na jeho nick si nevzpomenu, hrál jsem ještě z hromadou nicků, ale to už je fakt doba, nicméně sorry že jsem odepsal, tak jak jsem odepsal, ale každá taková domněnka, která mi může zařídit ban, mě nas....štve.
Pak už si hráč může jen říct : ,,Jak můžu být dobrý, abych nedostal ban....." rozumíš ?
PS : Ubrečeným děckem jsem nikoho nenazval...... já vím že nejsi prcek, už jen jak píšeš...... ale jestli i po tomto rozhovoru chceš v této aféře pokračovat, tak OK.

DarwiN
18-08-13, 08:59
Mult@k , ok , ja ta poznám . Ja som MAtkoKIngacik . Velakrát sme volali spolu s wuzapom . Ok , ja už sa nebudem hádať .Ked to tak vieš s radarom tak v poho .

matis
18-08-13, 09:58
myslim, ze mozme uzavriet....

lock