PDA

Zobrazit normální verzi : Bomba na jail_teknosmanli



See me
16-08-13, 13:07
Ahoj, chci se zeptat jestli se nějak bude řešit ta místnost s bombou na jail_teknosmanli :) ?? :confused1: :think:

vikernes
16-08-13, 19:32
Ahoj řešit se to bude do té doby budu zneužívání toho bugu banovat.

See me
19-08-13, 22:29
Ok :)

Dzeus
26-08-13, 14:06
Ahoj řešit se to bude do té doby budu zneužívání toho bugu banovat.

Zdravim, dneska bola Mapa jail_teknosmanli.. a ked bolo Hvd tak minimalne.. 3/4 ludi vyuzilo ten bug.. pisal som pres ! a nikto neprisiel.. jak obvykle.. co uz.. no. tak to je aj ked raz tam mal niekto Sh zasa som pisal pres ! a zasa nikto..tak predca 7 admins online a nikto nepride, dokonca ked tam dakto beha jak srnka.

ImGustak
26-08-13, 14:17
Už jednou jsem to detailně popsal Kotlovi a říkal že s pokusí s tím něco udělat. Pokuď se nepletu tak jsem mu psal asi 2 dny po přidání mapy ale zdřejmě na to asi zapomněl nebo se s tím nic dělát nedá. A ta teknosmanli si myslím, že by se mohla i smazat protože ta mapa se tam odhlasuje jednou za uherský rok :))

Cream.
26-08-13, 15:59
Hlasuje sa tam asik tak isto ako aj warden, brazilia, mafia, funny2 a aj kizkulesi nakoľkož tam je málo spawnou. Aj tieto chceš odobrať ? :)

ImGustak
26-08-13, 16:42
Hele řeknu to takhle :) Tuhle mapu jsem už nehrál přes 2 týdny a to jsem hrál v kuse např 6 hodin.. Osstatní mapy co si sem napsal tak se hraje docela hrajou.. Vsechny ty mapy co si napsal jsem hral za dnesek a vcerejšek,

Cream.
26-08-13, 17:15
Warden a funny sa hrajú iba keď padne server, inak sa odhlasujú max raz do týždňa. A na Kizkulesi to leftne pólka serveru lebo ich to furt zabíja :) inak sa tam točia iba mountains, snow, oasis, crime, minikule, exdoplazmik, temple a assault občas aj anzo no.