PDA

Zobrazit normální verzi : Help :(



Be good or fast...
16-08-13, 13:27
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 77993)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 22 hodin, 22 minut a 52 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Uz sa chod ukludnit'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): [W]armachine*38#
[AMXBANS] Tvuj nick: [W]armachine*38#
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:59010782
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:59010782
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.102.154.37
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: :(
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW 2 (de_huntic)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ===============================================
Chcel by som poziadat o UBcko, mladsi bracho hrava tez Csko len je trochu cholericky, ze nikoho neznasa a tak- no nevie proste prehravat. Ja som bol v obchode a ked som prisiel tak ze mam ban na 7dni ze ukludnit sa ci co to... Prisiel som vcera z Rakuska a tiez bol na kompe tak neviem ci neblbol aj vcera. :/ Zatial uspesne restartuje Csko aby som nevidel Konzolu. Pomozte a ak to nejde tak by som vas poprosl aspon UBcko na Surf a Deathrun. :( Nech aspon mozem trenovat.. Diki. A ak niekto hra pod mojim menom ako moj bracho tak to niesom ja. Pred menom mam mat klan oF/ s ktorym hravam aj ine hry. Dks. :)

J3ZUsSs*
16-08-13, 13:29
dpc


Edit: Sorry bol som v Anglicku to bol pes :/ tak si vychovaj bráchu

because
16-08-13, 13:37
Ano? Tvoj brat? Uz dost som ta upozornoval, odomna si dostal uz ban dokonca si ho obchadzal
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=46614
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=46919
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=47058

A teraz zase nadavas ( teda tvoj brat ) Nepomohli ani kicky tak pekne si to odpykaj a nabuduce brata nepustaj...

PS: NEbudes tomu verit ale blbol cely tyzden...

Be good or fast...
16-08-13, 13:37
No :( Tak nic len nechapem preco je ban na setky servery... :( Bracho si to odpyka tak ze uz sa mojho kompu ani nechytne! A ze ma sledujete toho som si vedomy, A este ked som "obchadzal ten ban" tak to by som sa este chcel vobec opytat ze co to bolo?! Pridem pripojim sa a ze uz mi pisal: A ty kok** co tu robis?! Ja ti dam obchadzat ban! --> a hned ze ban na mesiac ze obchadzanie banu. Pripajam sa k cloveku ktory tu pisal tez ako ja temu ze co to su za admini, veril som vam aj ja! Hravam tu 2 roky uz ale sklamali ste ma... :( Tak ocividne s Csko.cz koncim. Sklamali ste ma a aspon v adminoch ste si mohli porobit poriadky ze nadavam ja a ne on. Dovi do po, oF/[W]armachine*38# Adios... :(

Be good or fast...
16-08-13, 13:59
A lúči sa skutočný Warmachine nie kopirka [W]armachine*38

J3ZUsSs*
16-08-13, 14:07
Tak už tu nebudeš hrať nikdy ?

Be good or fast...
16-08-13, 14:12
Asi nie ako vidim, ale aspon pokial sa to tu nespravi. :(

J3ZUsSs*
16-08-13, 14:29
A čo sa tu ma spraviť ?

UB nebude , máš si strážit bráchu , na "tvoj" PC sa da dať heslo ... my tu nic nemusime robiť to by si mal skor ty !

Be good or fast...
16-08-13, 14:47
Okej sak jako chcete..

matis
16-08-13, 16:26
Tvoja posledna moznost je si zakupit originalku....

ziadost sa zamieta - lock