PDA

Zobrazit normální verzi : Grgin Massive Fatality - d3r0v4c



grgin
17-08-13, 03:53
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 77959)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Grgin Massive Fatality
[AMXBANS] Tvuj nick: Grgin Massive Fatality
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1112414804
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1112414804
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 82.114.214.221
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 82.114.214.221
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: DrV
[AMXBANS] Server: csko.cz | War3FT (fy_snow)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================


Zdravím.
Dnes jsem si chtěl opět zahrát CS na csko.cz war3FT, ale nebylo mi umožněno. V konzoli mi bylo vypsáno že mám ban za wallhack, což je blbost. Hacky nepoužívám v žádné z her, protože mi nepříjde fér se zvýhodňovat nad ostatníma hráčema (to asi proto že jsem sportovec, abyste se nedivili ;) ). Možná vám příjde můj styl hry poněkud zvláštní, ale je to jen tím že mám docela drahý sluchátka ve kterých je slyšet dost rozeznatelnej 3D zvuk (po nějaké době hraní už prostě rozeznám kde je dupot na +-5° přesně) a sleduju minimapu takže vím kde kdo umře. Navíc chodím většinou s Amuletem takže tím vyruším můj dupot. Tímto bych chtěl požádat o unban, protože je tenhle ban neprávem. Doufám že jsem svým stylem hry nezranil něčí ego, ale já vážně nehackuju. Pokud jsem někoho zranil tak se hluboce omlouvá

Děkuji za přečtení.
Grgin Massive Fatality

kashpi
17-08-13, 15:32
Do vecera doda demo. Hral jsem na tom serveru s tebou, demo jsem uz videl. A ano tvuj styl byl dost divnej, tak jako s WH, takze uvidime co na to Ostatni potom napisou

grgin
17-08-13, 15:48
Už mi to pár lidí řikalo .. bohudík nic nemám a snad to uznáte i Vy ostatní ... na w3 mám naexpeno docela hodně už a nechtěl bych o to přijít a hlavně bych chtěl pokračovat na tomhle serveru protože se mi tu líbí.

d3r0v4c
17-08-13, 20:37
Další co se odvolává na "super ultra kvalitní sluchátka" :laughing1: Tvůj styl zcela odpovídá WH a zapnul si ho po tom co jsi naznal že "kashpi" ho má údajně taky :taunt:
tady je demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/grgin.dem

grgin
17-08-13, 23:46
Bohužel pro tebe nezapnul ... pokud mi ban necháš, ukážeš mi tím že nedokážeš přežít, že má někdo lepší přislušenství k PC než ty. Já WH prostě nemám a neměl. Pevně doufám že nejseš nerd a nepotřebuješ si nic dokazovat skrz hru přes internet.

edit: teď jsem se koukal na video .... všechno je slyšet ... a že hážu HE do prostoru ? a ? na snow jsou slyšet stopy přes půl mapy tak se dívám kde mám spoluhráče a pak hážu do míst kde nejsou spoluhráči a ozývaj se tam stopy ... navíc na snow málokdo kupuje věci jako amulet, protože se to moc nevyplatí ze začátku mapy a pak je mapa tak krátká že se to většinou nestíhá ... a to mi vyhovuje když je každej slyšet ..... fakt sorry ale WH nemám a stojím si za tím, že ten ban je prostě neprávem

kashpi
18-08-13, 00:24
podle dema si měl Amulet jen na začátku, pak sis ho nekupoval, hlavně ty granáty víš kam hodit nehledě na to, že kolem tebe střílí tolik lidí že neslyšíš kroky nikoho :)
Prostě ti nevěřím

grgin
18-08-13, 01:19
jak říkám .. na snow se nevyplatí .. ale za cenu snížení orientace jsem schopnej částečně filtrovat svoje kroky .... ty granáty tak hážu normálně ... je to prostě poznat odkud kdo střílí ... a když slyším z druhé strany AK a na minimapě tam není nikdo od nás, tak to tam hodím ...

kashpi
18-08-13, 01:32
...uvidime co reknou ostatni

J3ZUsSs*
18-08-13, 09:37
Jak povedal kasphi tie granáty hádžeš pomaly presne. WH tam je

d3r0v4c
18-08-13, 09:49
Nejde ani tak o to kam je hazis ale o tvoje chovani na mape, bezet s granatem od spawnu na jejich v ruce rovnou namirenej na ne a vis ze pobliz ti nikdo nevyleze, ja si nepotrebuju nic kompenzovat nejsu maly dite, ale ty jsi si WH zapnul a za tim si stojim zase ja :new_russian:

Edit: koukal jsem i HLTV se zapnutým WH a od začátku mapy si měl WH jen si hrozná lamka a nešlo to tolik poznat :laughing1:, ale smát jsem se musel jak naháníš panáčky přez zdi :laughing1:
Kashpi ti sem kdyžtak da i to HLTV, ale není co řešit tak z nás nedělej dementy, WH si měl

kashpi
18-08-13, 10:35
HLTV: http://csko.cz/d/KHhzqqfK

grgin
18-08-13, 11:12
namirenej na ne a vis ze pobliz ti nikdo nevyleze

říkám ... slyším jestli je někdo u mě nebo na druhé straně mapy ... a nikdo nebyl u mě tak jsem neměl potřebu se krýt .... WH jsme fakt neměl ... ale jak myslíte no

vikernes
18-08-13, 11:23
Tak ty slyšíš hráče aj na druhé straně mapy pošli mi poštou tvoje sluchadla.

d3r0v4c
18-08-13, 11:44
WH jsme fakt neměl ... ale jak myslíte no
My nemyslíme my Víme

kashpi
18-08-13, 11:45
na snow je sice slyšet skoro přes celou mapu, ale ne když ti střílí spoluhráč ze zbraně vedle tebe a to tam bylo několikrát

grgin
18-08-13, 20:00
My nemyslíme my Víme

tak víte špatně ...

je mi to jedno třeba budu hrát bez sluchátek, třeba stáhnu WH abych mohl natočit video jak ho deletuju a postnout ho sem ... jen bych chtěl hrát na kotelně páč mě to tu prostě baví :/
Kashpi jenže střelba vedle mě neztlumí ostatní zvuky
Mr. Vikernes: ne nepošlu

d3r0v4c
18-08-13, 20:34
Divej, stáhni si to HLTV a vysvětli mě jak sluchátkama hledáš panáčky přez zdi už od začátku mapy. Pokud hraješ na kotelně rád tak proč zapínáš WH, ten pláč ted ti už moc nepomůže :cray:
Edit: a navíc u CS 1,6 je úplně fuk jesi máš sluchátka za 200 nebo za 20000 s HQ 3D ultra mega krutým zvukem, slyšíš úplně stejně jako my ostatní.

grgin
18-08-13, 20:39
tak je to asi mýma ušima .... prosím dej mi UB ... nebrečím jen bych chtěl hrát .. WH jsem neměl přísahám

d3r0v4c
18-08-13, 20:40
UB dostaneš až se tady shodne většina adminů na tom že ban je neprávem, musiš počkat.

grgin
19-08-13, 17:58
tak snad ... :/ chtěl bych hrát CS dost mě baví

grgin
20-08-13, 19:07
prosil bych někoho aby se vyjádřil :/ chtěl bych už hrát

grgin
20-08-13, 21:24
dotaz: když mám ban na nick, IP a steamID, a koupím si z vašich stránek CS, bude to steam CS ? + půjde mi hrát ? dík za rychlou odpověď ;)

hofy
20-08-13, 21:29
Ano, bude to Steam cs a budeš moci hrát, ale ne ze zabanovaného nicku (abys ztratil nahrané score za pomoci cheatů). Je to ale druhá a zároveň poslední šance. Při cheatingu na Steamu už není další možnost, jak zase hrát.

Toy
20-08-13, 21:30
Ahoj, jojo se steam CS se připojiš v klidu, PS: na steamu už ale prosimtě necheatuj.

E : Does má rychlejší prsty :D

grgin
20-08-13, 21:36
já jsem necheatoval ani no nonsteam .... ale bohužel UB se asi nedočkám i když jsem WH neměl ... a jelikož si zas chci zahrát na kotelně tak asi nezbývá nic jinýho :(

kashpi
20-08-13, 22:51
Ono staci aby se na to nekdo dalsi podival, videlo tuto zadost 36 adminu a moc se jich asi nedivalo

grgin
20-08-13, 22:57
já to chápu ... a dost mě to štve ... chtěl bych si zahrát co nejdřív a visí to tu už 4 dny ... já vím že to není moc, ale není to zas tolik práce :/ doufám že se dočkám šťastnýho konce

slide
20-08-13, 23:28
Vždy vedel kam sa nemusí kukať a kde všeci sú + štýl hry je jasný ... nieje o čom ... POZITIVE ON WH

grgin
20-08-13, 23:50
takže mi nevěříte .... škoda ... je někde nějakej návod na to koupení z vašich stránek ? abych se měl čeho chytit ... nechtěl bych zaplatit 290 a pak zjistit že jsem něco udělal špatně a nic nebudu mít :D nebo je to jednoduchý ? :)

Maly Buu
21-08-13, 00:01
http://store.steampowered.com/app/10/ tady to mas za min

grgin
21-08-13, 00:07
jenže se platí všechno přes účet a to je na dlouho .. nejradši bych ale unban :/ :D

hofy
21-08-13, 00:17
takže mi nevěříte .... škoda ... je někde nějakej návod na to koupení z vašich stránek ? abych se měl čeho chytit ... nechtěl bych zaplatit 290 a pak zjistit že jsem něco udělal špatně a nic nebudu mít :D nebo je to jednoduchý ? :)

V podstatě není co zkazit, zaplatíš přes SMS, zkontaktuješ PMkou Kotla a ten ti pošle další instrukce co a jak.

EDIT: Na Steamu to jde PayPalem, kartou, PaySafeCard = ihned můžeš hru stahovat.

grgin
21-08-13, 00:27
a to první trvá jak dlouho ?

hofy
21-08-13, 00:38
SMS platba je otázkou pár minut, pak už jen počkat na Kotla, až bude online (což je každý den).

grgin
21-08-13, 00:40
vidím ... dík ... už jsem mu i psal ... dík za pomoc

matis
21-08-13, 13:39
Takze tuto zalezitost mozme povazovat za uzavretu....WH tam bolo a ak si uz kupis Steam, prosim bez cheatov....

Lock