PDA

Zobrazit normální verzi : JailBreak - Hodne modu



UNHCZ
17-08-13, 21:44
Ahoj,
Mám jednu malinkou stížnost nevím proč, ale hodně dlouho sem neviděl aby pouštěli Gangster mod. Hodně lidí na to nadává, že to bere many Téčkám, protože se killujou navzájem.A bejt po mém tak bych to zrušil je to prodělečný. :idea:http://csko.cz/forum/images/smilies/idea.gif

vikernes
17-08-13, 21:46
Už se to tu navrhovalo asi se udělá změna a poupraví se ten mod aby přidával love a neubíral fragy za kill spoluhráče.
Třeba tak hráči získají motivaci pro zabíjení a né jen kempit v celách.

Shit Pro ^_^
17-08-13, 21:49
To by bolo dobre Vikernes ale toto tu pocuvame dlho ja by som bol rad keby tu je nejaky datum alebo aspon nejaka podrobnost o tom

vikernes
17-08-13, 22:02
To by bolo dobre Vikernes ale toto tu pocuvame dlho ja by som bol rad keby tu je nejaky datum alebo aspon nejaka podrobnost o tom

Toto všechno dělá Kotel a on nemá tolik času na to aby se hned věnoval všemu.

UNHCZ
19-08-13, 10:59
dekuji moc za vase nazory a chtel bych apelovat na prvni vikernesuv prispevek ja povida o tom jak by bylo lepsi kdyby se pridavali prachy a TAKY byse tam melo upravit menu to menu bylo delane kdy pred 3nebo 4 rokama a meli by se to upravit mnoho lidi nevi co to je janosik a nevijou jak hrat simona.

diki vase Unihoc CZ

Shit Pro ^_^
19-08-13, 15:28
dekuji moc za vase nazory a chtel bych apelovat na prvni vikernesuv prispevek ja povida o tom jak by bylo lepsi kdyby se pridavali prachy a TAKY byse tam melo upravit menu to menu bylo delane kdy pred 3nebo 4 rokama a meli by se to upravit mnoho lidi nevi co to je janosik a nevijou jak hrat simona.

diki vase Unihoc CZ
Napis /menu a tam je princip hier vratane janošíka a aj simona

UNHCZ
19-08-13, 19:02
neboj ja to umim ale ja myslim nekoho jineho než sem já ja jb hraju skoro 2 roky