PDA

Zobrazit normální verzi : unbam



Unregistered
28-08-11, 14:02
Dostal som Ban.Na JailBreek.Ale nepravou ,Admin Grey mi dal vcera na 1hod ban za vulgarnost prišel som večer a nič som neudelal a ráno stanem a viskoci mas ban pozri konzolu proc.Grey prišel pred 10min na Skype.Dal mi UNBAN abi mi moholo daco napisat na servery,a ptm.povedal ze aj tak musim mat ban . A to je blbost mne uz bi od vcera 1den usel takze mal bi som uz len 2dni no ale grey musel mi neco napisat.to je po 1. A po druhe aj tak ten ban je za nic prvni na 1hod som si opikal ale 2ban na 3dni a za nic tak to je ine caffe.Nepravom BAn.Tak prosim o UNBAN.Dakuje!

Smile
28-08-11, 14:16
unbam tu nevedem, ať už je to cokoliv, zkus třeba aukro...

Flash
28-08-11, 14:22
Pekne napsana zadost.

Karl0s
28-08-11, 14:27
nerozumět řeči tvého kmene

grEy
28-08-11, 15:25
Nedam si tu namahu a nebudem hladat, ako si vcera kazdemu nadaval aky je kkt, ked som tu nebol. Obcas si prejdem chat logg jailu a ked sa tam vyskytne nieco ako ty, tak tomu dam ban. Dal som ti ban na 3dni a napriek tomu si dnes prisiel na jail, preto som ti ban zrusil a isiel som ti dat tyzden za obchadzanie banu. Medzi tym si mi vsak napisal na skype, ze tvoj prichod na jail pocas banu je len bug a po niekolkych sekundach ta to hned kickne (co som teda este naozaj nevidel) - prave preto som ti dal znova ban na 3 dni za vulgarnost. Unban necakaj, tie sproste slova na druhych hracov si si mal odpustit.