PDA

Zobrazit normální verzi : Poprosím o skráceni unbanu - Jiri



*Anonym*
23-08-13, 15:38
Hráč *ThE Proffessor*
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:969773875
IP adresa 85.216.143.199
Udělen 22-08-2013 - 14:37
Délka BANu 10080 minut
Vyprší 29-08-2013 - 14:37 (0 měsíců 0 týdnů 5 dní 23 hodin 49 minut ještě zbývá )
Důvod [zakaz k CT] Demence, narusovani hry, zneuzivani /open
BAN dal Admin Pustna vevericka. (JiRi)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak (jail_assault)


Poprosím o skráceni unbanu JiRi ja sem bil na toho hrace velmi nahnevan lebo mi dal na zacitku kola kill.
Tak som mu s pomsty daval /open
Potom ked ses prisel tak sem bil nasrat ses mi zrazu zakazal k ct potom ses mne vikopl ze servru potom sem rekl ze strc se a ty ses mi dal na tyden zakaz k ct.
Dalej to pokracovalo ze sem odesel a ty ban 30. min ze : schladni se.
Preslo to a sel sem na serv a taky ct mne davali sami fk ani 1x nedali mi vd a all t psali fk.
Poprosím o skraceni banu na 1den prosím uz nebudu ani 1x to robit.
Poprosím napiste si tu príspevek vsichni admini.
Ja us se polepsim ani 1x nebudem robit zle poprosím dejte mi sanci skrate to na 1 den.
Ja vím ze hovorím lzy ale dejte mi sanci.

Toy
23-08-13, 16:21
Unban ti prostě nedám, a nezakládej další témata, pokud nechceš ban i na forku, na serveru se chováš jak největší frajer, pak si tu příjdeš pro unban sem a absolutně lžeš, nevěřím ti ani nos mezi očima, počkej si až ti ban respektive zákaz vyprší, LOCK páni fialoví.

PS: Radši si vem do ruky Pravidla slovenského pravopisu než myš, neuškodilo by ti to si myslím .

matis
23-08-13, 17:44
Skratenie nehrozi, uz sa nauc pravidla a nerob hluposti, toto nieje tvoj prvy ban, tak sa uz konecne uvedom...Lock