PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



DriftOne
23-08-13, 18:56
Takže tedy bych chtěl podat bezdůvodný ban, protože jsem, když jsem se díval na to demo, tak jsem se do té zdi sice díval, ale nemám WH, opravdu jsem nevěděl, že stojí za těmi sudy a když ten první člověk na mě vyběhl, tak jsem jej zabil proto, že jsem jej slyšel! AB nemám, než se mi to teď povedlo "vygooglit", tak sorry, ale ani jsem nevěděl, co to je?! Což znamená, že nebudu podléhat takovým zasraným podmínkám, omlouvám se za můj slovník, ale nenaštvalo by vás, že rádi hrajete CSko a jen tak ze srandy dostanete ban?! Myslím, že takové jednání s hráčem na vašem serveru je kravina...!

Zoyer
23-08-13, 19:44
http://csko.cz/forum/showthread.php?19964-%8E%E1dost-o-UNban-DriftOne , když to potvrdili toti admini, tak na tom asi něco bude.

DriftOne
23-08-13, 22:12
Názory adminů mě opravdu nezajímají v době, kdy jsem dostal ban za něco, co vím, že jsem NEudělal!!! Kdybych cheaty měl, tak držím hubu! Ti "admini" taky nerozeznají AFK/PREMYSLENÍ NAD STRATEGII/ČEKÁNÍ NA NEPŘÍTELE/CHEATY! Až budu mít cheaty, rád se ozvu, ale to nyní nehrozí!

Zoyer
23-08-13, 22:20
mě nezajímá to co si ty myslíš a už vůbec mě nezajímají ty tvé kecy že nic nemáš. Mě zajímá demo a na demu je jasné wh a ab.. LOCK

matis
23-08-13, 22:22
chlapce sa uvedom co pises.....

dalsi spam budem trestat - lock