PDA

Zobrazit normální verzi : Novy Class Only VIP



Dzeus
26-08-13, 02:12
Ahojte, mam taky Napad. Bolo by dobre Vytvorit Class ktora by bolo vynimocna ale bola by len pre VIP.$$ Kotelna :DD

(Musela by byt vynimocna napr. ( ja neviem no.. mohla by mat 3 Primary Ak47,M4A1,AWP + niekatu tu minu alebo raketku, speed.[[PRIKLAD]]) Podla mna je to celkom dobry napad no.. Viacero ludi by si kupovalo Vip, pre ten Class...

Prosim vyjadrite Svoj nazor PRO a PROTI. :new_russian:

DJ Pon-3
26-08-13, 07:03
Představ si následující situaci: Ten class by tam nějakou dobu byl, lidi by nabrali levely, mezi nima i někdo jako jezus s levelem 200 a pak co - s itemem bude dávat 100 dmg na ranu, k tomu rakety a ještě aby ho ani komando nedohonilo... to mi připadne trochu moc OP.

IKEA
26-08-13, 10:48
určitě NE!

E: Ještě mu dát do základu 250 HP bys nechtěl? + rychlost komanda, tři primárky.. + RAKETY/MINY .. to by bylo moc OP

yadort
26-08-13, 18:48
TROLOLO m4,a4,awp ??
sak to ked dostane nejaky ss awp sniper a notes/nano už nejde zabit ani na dalku ani na blizko
a ked tak etse by mnel m4,ak,awp dostal by treba platiny a notes --> chuck noris

J3ZUsSs*
26-08-13, 19:12
Proti

Rail
26-08-13, 21:52
Přesně toto je na GameSites a proto tam nechodím...
Jsou tam strašně velké výhody a pak se tam nevyplatí chodit. když ani nemáš VIP...
Nechci aby to bylo na Kotelně taky. Toto je dobrý Portál...

slide
26-08-13, 22:19
Toto sa môže rovno LOCKNÚŤ pretože my nie sme GS a chceme aby hráči s vip boli iba minimálne zvýhodnení (ako teraz) ... takže žiadna šanca na úspech ;)

Drago
27-08-13, 00:35
Na GS jsem kvůli tomuto skončil...."rambo" s morfiem jako pasivkou :Dneporazitelný kvůli oživování a healu :D

Tady je ten VIp dost levnej, na měsíc s perma rezervací nicku a 1kč na den za rezervaci serveru + 30% expu je podle mně dostatečný VIP bonus :)

Jestli chceš VIP classu jdi jinam, nechci kotelně odebírat hráče ale nechci z tohoto mít GS kde je nehratelný,CSko hraju kvůli tomu že placení je dobrovolné ->bavíí klidně platím, moc nebaví tak ani neplatím ale hrát se dá....

Chci tě vidět proti třeba chocholouškovi nebo beatovi se SS a AWP nebo raketama :D a ještě si k tomu představit větší speed a třeba notes/nano.....nene to je prostě blbost, někde je VIP classa někde je super server s ohledem na lidi :)

shootradar
27-08-13, 08:02
Přesně toto je na GameSites a proto tam nechodím...
Jsou tam strašně velké výhody a pak se tam nevyplatí chodit. když ani nemáš VIP...
Nechci aby to bylo na Kotelně taky. Toto je dobrý Portál...

Též sem přešel minulý podzim sem z GS, protože se tam už nedalo hrát.

A co se týče té classy co tu navrhuje, by mě zajímalo, jak bychom ji měli zabít??? Uvádí tam 3 nejúčinnější zbraně a navíc rakety či miny no prostě radši no comment ;)

YouniTtwo
28-08-13, 13:18
tá tvoja classa.. 200level+Ak47,M4,AWP,raketa,mina? tomu nano plukáče a čo sa stane? všetci sa odpojia pretože by ju nikto nedal...

yadort
28-08-13, 13:22
hej tu by zabil iba skiller chocholousek a jeho neporazitelny/a FS !

YouniTtwo
28-08-13, 13:26
hej tu by zabil iba skiller chocholousek a jeho neporazitelny/a FS !

:DD nie to nie je smiešne tú classu by nikto nezabil.. jedine kill do konzole :D

halelujah
28-08-13, 14:14
Na zm by sa hodilo dať nejaku op classu len pre vip buď hoppa alebo smoka

IKEA
29-08-13, 11:05
Na zm by sa hodilo dať nejaku op classu len pre vip buď hoppa alebo smoka

Proč to píšeš do COD sekce? + je to kravina.


hej tu by zabil iba skiller chocholousek a jeho neporazitelny/a FS !

ChoCho by to dal! :D

LopotNiK
29-08-13, 11:46
Taktiež zásadne proti. Platenie zato aby si mohol hrat za ultra class. TO je moc nóbl.

JOZKO VAJDA!!
29-08-13, 11:47
Chujovina na mraky.

YouniTtwo
29-08-13, 12:29
Proč to píšeš do COD sekce? + je to kravina.



ChoCho by to dal! :D

určite :) neviem koľko hráš CODko ale ver mi či never sú ľudia čo už ani moc nehrajú a ChoCha dajú aj ked nemajú 200level.. (btw, že expí FS a má ho už pomaly 200level nič neznamená) a ani ľudia čo dajú chocha by tu classu nedali... stačí ked jej padnú náboje takže je to kravina...

shootradar
02-09-13, 10:50
určite :) neviem koľko hráš CODko ale ver mi či never sú ľudia čo už ani moc nehrajú a ChoCha dajú aj ked nemajú 200level.. (btw, že expí FS a má ho už pomaly 200level nič neznamená) a ani ľudia čo dajú chocha by tu classu nedali... stačí ked jej padnú náboje takže je to kravina...

Stačí Pl 32 či pluky a nano proti raketam a potaháš si každého pokud nebude mít čerstvý notes 5 :p