PDA

Zobrazit normální verzi : Větší skoky a klíčky



Grakon2702
26-08-13, 10:41
Každý si tu stěžuje, že JB začíná být nuda a že by to chtělo něco nového, ovšem aby sami něco vymysleli, tak to ne. I mě se poslední dobou zdá, že je na jJB nuda, tak jsem si na chvilku sedl a popřemýšlel, co by se mohlo přidat třeba do shopu u vězňů, tak snad uvidíme jestli se vám to zalíbí.

Větší skoky: Když si vězeň může koupit za 12 000 peněz větší rychlost, zdraví a armor v jednom jako drogy, mohla by se do shopu přidat nová možnost zakoupení větších skoků. Myslím to, že když vězni skočí ,tak skočí vysoko a budou pomaleji padat na zem. Prostě snížená gravitace. Ono to obojí spíše má mít účel pomoct při atrakcích. Mohlo by se to dát za nějakou větší cenu, ať si vězeň zároveň nemůže koupit drogy.

A druhá věc, co mě napadla (ale což je už vážně blbost :D) jsou klíčky, které by na začátku kola mohly otevřít hráčovu celu při použití.

To je vše, ani nepočítám s tím, že by se to tam přidalo, jsou to jen návrhy, ale za pokus nic nedám :).

IKEA
26-08-13, 12:16
Ty skoky, no nevím, špatný by to být nemuselo :drinks: , klíče bych nepřidával, už tak je dost jednoduché udělat vzbouru, kor když jsou neschopná CT.

Fhacker
26-08-13, 12:30
Tie skoky s fetami by bolo docela fájn. A podľa mňa aj tie kľúčiky by sa mohly urobiť ako glock, že by si ich mohlo kúpiť iba jedno TT za kolo. Dobré nápady grakone :)

Toy
26-08-13, 12:40
Skok není zlý nádad, ale ty klíčky se tu už řešili, je to hloupost, jsou tu mapy, kde je jedna velká společná cela pro vězně, takže to by byla opravdu anarchie.

Grakon2702
26-08-13, 13:06
Skok není zlý nádad, ale ty klíčky se tu už řešili, je to hloupost, jsou tu mapy, kde je jedna velká společná cela pro vězně, takže to by byla opravdu anarchie.

Ach no vlastně jo, na to jsem úplně zapomněl! No tak asi nic :-/.Ale zase kdyby si ty klíčky daly za 16 000 peněz. Ono v podstatě když si tak řeknem tak skoro všechny mapy s jednou společnou celou jsou hned u zbrojky, Než by teda stačili všichni utéct, CT by už tam byly. Pokud teda nepočítám jail_assault. Kdyby se to ještě nějak pořešilo... ono přece není za škodu si to jedno kolo zahrát trochu živěji, kdyby by ty klíčky opravdu byly za 16 000 a udělaly by se ještě na způsob kupování glocku.

edit: Tak mě napadlo, že ten, kdo by měl ty klíčky tak by stačilo, aby šel ke dveřím cely zmáčknul tlačítko třeba pro střelbu a teleportovalo by ho to před celu.

Despe
26-08-13, 13:38
Obojí se mi líbí, ale stěma klíčema se mi to líbi ještě víc, tak co kdyby to stálo fakt těch 16000 a mohlo by se to koupit jednou za kolo, ale celu by to neotevřelo, jen po kliknutí by ho to portlo před celu, něco jak grab prostě..

Dzeus
26-08-13, 14:57
Celkom v pohode napad to je Tie skoky (Gravitace) celkom dobry napad, no ale zase tie klicky.. spravdu povediac je to onicom.. jak pise jiri Uz sa to riesilo.. Ale za tie skoky Som PRO

The Frisco
26-08-13, 15:02
Ty klíčky by se asi nedaly ani zrealizovat. Skoky jsou nesmysl, speed stačí. Že je na jb nuda? Za to nemůže obsah shopu, ale lidi co tam chodí. Pokud je dobrý ct tým, tak tam nuda není, ani kdyby se shop odstranil..

Ponozka
26-08-13, 22:28
Robte to ako ja.. ked sa nudím tak precházdam autom , skutrom , bagrom.

Když chceš mít ban na den za demenci tak prosím :)..

Ten jump se mi líbí.. Myslím že za vyzkoušení se nic nedá..
Ty klíče.. to vůbec,vzpour je dost,a kdyby se přidalo ještě tohle..

a k té nudě..: Kdyby jste třeba dávali pozor a nedostávali zbytečné killy.. (viz. boční stěna, simon říká, atd..) Tak by vás to začalo bavit.. Mě osobně by to taky nebavilo kdybych po minutě kola dostal kill..

Gregyy
27-08-13, 15:53
Klíče asi neprojdou, ono nezáleží jen na CT teamu když jsou vzpoury, když si alespoň polovina T řekne, že udělá vzpouru, tak jí udělají ať je u CT kdokoliv, (Krom dextera, kterej na jeden zásobník vystřílí celej T team :D)
Ty skoky nejsou špatný, například gravity 600 nebo 500 by nebyla za 10 - 12K špatná.
Ještě mě napadlo, ale to je asi nesmysl že by si jedno T za kolo třeba za těch 16K mohlo koupit skin CT, ale myslím že je to fakt nesmysl, většina lidí se na radar nekouká, takže by pak asi nebyl žádný problém utéct, a nebo ještě za nějaký peníze koupit neviditelnost, že například při zmáčknutí E by byl člověk řekněme 3 sec. neviditelný.
Ale asi jsou to nesmysly všechno :D
Jak psal Frisco, za nudu tam nemůže obsah shopu ale lidi, který k CT lezou :).

Shit Pro ^_^
27-08-13, 19:49
Robte to ako ja.. ked sa nudím tak precházdam autom , skutrom , bagrom.

Problem je ze iba par ludi to vie ako ty zazil som aj to ze si dal polku T 1 autom.
ale k téme pre skoky Pro
kluče mno to keby sa da tak CT si nezahraju
Ja by som bol pre balíček 1He 2Flash +50armor

Cream.
27-08-13, 20:20
Ono sa už aj za prechádzanie banuje ? :D zas tie "super nové" pravidlá ? :D
inak tie skoky by bola celkom sranda ale tie kľúče.. to by bolo asik už moc :D

IKEA
28-08-13, 12:22
Robte to ako ja.. ked sa nudím tak precházdam autom , skutrom , bagrom.

Robte to jako já, dělejte vzboury :D