PDA

Zobrazit normální verzi : Menší AWP skill



Mars
26-08-13, 15:43
http://youtu.be/j24UZAVjNEA



Like potěší :D :).

caHor
26-08-13, 16:00
normálne fragy, za ktorých uverejnenie by som sa hanbil..
ale, každy nejako začinal, ja tiež, ale nedával som sem úplne normalne fragy..
kvalita na 360p nič moc, edit tiež nie je bohvie aký..
viem, nie je jednoduche zostrihať video, ja som to ešte neskušal, ale videl som aj lepší..
určite to skúšaj a budeš to vedieť strihať krajšie, pridať nejake efekty a tak ;)

Mars
26-08-13, 16:10
normálne fragy, za ktorých uverejnenie by som sa hanbil..
ale, každy nejako začinal, ja tiež, ale nedával som sem úplne normalne fragy..
kvalita na 360p nič moc, edit tiež nie je bohvie aký..
viem, nie je jednoduche zostrihať video, ja som to ešte neskušal, ale videl som aj lepší..
určite to skúšaj a budeš to vedieť strihať krajšie, pridať nejake efekty a tak ;)

J, tohle je moje druhé video.Vím ta grafika nic moc, ale už sem to ve Frapsu spravil :D

yadort
27-08-13, 20:20
nechcu hejtovat,ale kdybys jen ty killly aspon vystrihnul bylo by to lepsi

DelteN
27-08-13, 21:55
Tie killy nič moc.. Keby tolko nezoomuješ... :-)

Dzeus
27-08-13, 22:22
Mohlo to byt aj lepsie keby si daval menej zoom a viac Fast Zoom. :) inac celkom OK

DarkAspecT
28-08-13, 09:21
Viděl jsem minutu... Stačilo... Nezlob se na mě, ale pokud už natočíš movie z publicu, tak ty fragy musí za něco stát.. Tohle je def, takový fragy dám bez rozehry a taky netočím movie vždycky když se napojím. Navíc mě bilo do očí to červený AWP, ale tak hraj jak to vyhovuje tobě.

IKEA
28-08-13, 11:40
nechci být zlej, ale takovýhle fragy jsem dávál jako začátečník s awp, po prnví minutě jsem to vypl.

Mars
28-08-13, 16:24
Viděl jsem minutu... Stačilo... Nezlob se na mě, ale pokud už natočíš movie z publicu, tak ty fragy musí za něco stát.. Tohle je def, takový fragy dám bez rozehry a taky netočím movie vždycky když se napojím. Navíc mě bilo do očí to červený AWP, ale tak hraj jak to vyhovuje tobě.

Červený sem my líbí, ten původní skin mě sr*l :D jo a nejsem tak dobrej skiller, ale budu se zlepšovat ...

MisulkA
28-08-13, 16:42
Červený sem my líbí, ten původní skin mě sr*l :D jo a nejsem tak dobrej skiller, ale budu se zlepšovat ...

Červený se MY líbí.. To neee :(

Mars
28-08-13, 17:01
Červený se MY líbí.. To neee :(

:).Jak sem se díval na modifikace tak červený se mě hrozně líbil asi z 30 skinů :D

heilig
28-08-13, 20:46
nechcem Ťa uraziť ale takto hrám keď mám vypnutý monitor (ožratý že nevidim ) zdokonal techniku a naber trochu skillu z awp ....
a k videu nikdy som nerobil video nemám šajnu ako sa robý ale skus lepšiu kvalitu PLS :)

prosím neber to ako urážku

Mars
28-08-13, 21:21
nechcem Ťa uraziť ale takto hrám keď mám vypnutý monitor (ožratý že nevidim ) zdokonal techniku a naber trochu skillu z awp ....
a k videu nikdy som nerobil video nemám šajnu ako sa robý ale skus lepšiu kvalitu PLS :)

prosím neber to ako urážku

jo dík za pomoc a tu kvalitu se omlouvám, měl jsem přenastavený Fraps a nevšim sem si :D

Acid
29-08-13, 10:36
Úplně klasický, možná podprůměrný fragy. Nevim, asi bych to na youtube nedával...

^NeoneK :3
29-08-13, 12:58
Pošleš mi ty skiny knifu a AWP ??? Prosííím

^NeoneK :3
29-08-13, 12:59
Pošleš mi ty skiny knifu a AWP ??

Mars
29-08-13, 13:22
Pošleš mi ty skiny knifu a AWP ??? Prosííím

pošlu ti odkaz an stránku a tam si to najdi :D do SZ ...