PDA

Zobrazit normální verzi : Furien



Mars
26-08-13, 15:44
http://www.youtube.com/watch?v=6rru9o-t-bM


Nahráno před rokem ...

Kazki
26-08-13, 16:03
Podla mna uplne low movie, strafe nevies vobec, iba tocis mysou ako blazon a take fragy dava uplne kazdy... nepochopil som tu sitaciuna d2, vybehol si na B, "zastrafoval", vbehol s5 do tunelu a hodil si HE na T spawn, o co slo?


To je furien server a točil jsem to tak před rokem takže classicu se to vůbec nepodobá ( ta moje hra).

ja viem ze to je furien, to kedy si to tocil moze byt jedno, tam ziadny skill nie je a toto bych vobec nedal na forko ako movie, takto tam hra 3/4 serveru, zvysok ma skill..

Mars
26-08-13, 16:12
Podla mna uplne low movie, strafe nevies vobec, iba tocis mysou ako blazon a take fragy dava uplne kazdy... nepochopil som tu sitaciuna d2, vybehol si na B, "zastrafoval", vbehol s5 do tunelu a hodil si HE na T spawn, o co slo?

To je furien server a točil jsem to tak před rokem takže classicu se to vůbec nepodobá ( ta moje hra).

Mars
26-08-13, 17:34
Kriste ta pesnička mi už lezie na nervy či je leto zima jesen počujem ju v radiu , škole proste všade..

Se podívej na můj druhý příspěvek s AWP, tam je dobrá písnička :D

Acid
26-08-13, 17:47
Nechci kritizovat, ale co bylo pointou tohohle videa? Ukázky běhů a skoků furiena?

Mars
26-08-13, 18:18
Nechci kritizovat, ale co bylo pointou tohohle videa? Ukázky běhů a skoků furiena?

ukázky Furien serveru :D

yadort
26-08-13, 19:45
Ved to ani niesu strafe ked skaces s Weckom :D
Edit : jako sorry ale ty máš SK a hážeš mu tam HEčko ?,a ani jeden kill si nedal stím SK

Mars
26-08-13, 20:34
Ved to ani niesu strafe ked skaces s Weckom :D
Edit : jako sorry ale ty máš SK a hážeš mu tam HEčko ?,a ani jeden kill si nedal stím SK

Před rokem sem byl fuck logic. tedka už by se to nestalo a nemusíte všeci hejtovat :D

DarwiN
26-08-13, 20:45
Ked tu dáš "unskilled somarinu" /dúfam že sa namna neurazíš / aj s tou najhorošou pesničkou nebud prekvapený že je na to hejt .

Mars
26-08-13, 21:05
Ked tu dáš "unskilled somarinu" /dúfam že sa namna neurazíš / aj s tou najhorošou pesničkou nebud prekvapený že je na to hejt .
Nj, tak sem před rokem neuměl vybírat písničky jak sem psal Pukymu podívej se na druhý příspěvek s AWP , to je natočeno asi před měsícem a písnička si myslím, že je vybraná dobře