PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o unban



(eoL^)tyger103
29-11-10, 21:49
takže pánové a dámy tam nahoře-admini,dostal jsem permanent za wallhack-pokud to je zato že jsem v eolu jako ti kteří byli zabanováni tak mi nepište wallhack,a pokud mi tady napíšete že používám cheaty tak asi pan admin future.sys je slepý,nebo kouknul na tabulku a zjistil že jsem 15 a že 4 hráči z eolu byli zabanováni tak si domyslel že používám taky hacky.Já je používal tak 1,5hodiny zhruba před 4 týdny a to už jsem napsal,hacky nepoužívám a nebudu používat,chtěl bych odpověd od admina proč sem dostal ban?(když za hacky to nebylo) tyger103

Syrius.
29-11-10, 22:05
Nič sme si nedomysleli. Pozorovali sme ťa asi hodinu. Naprv bolo jasne videť že niečo máš. Ale nemali sme demo. Potom keď si uvidel že sme tam. Hral si tak aby to vyzeralo že nič nemáš. Práve preto sme ťa tak dlho pozorovali.

C(.)(.)L
29-11-10, 22:15
Třeba opravdu nic neměl :) vždyť sami jste mi říkaly že dobrý hráč třebas jen vypadá na to že má WH.

Syrius.
29-11-10, 22:22
Ano to sme hovorili. Ale hovorili sme aj to že neskúsený hráč to tak môže vidieť

Kotel
29-11-10, 22:47
Demo se nahralo jen na prvni mape, takze chybi dukaz. Mas unban.

morbe
29-11-10, 22:51
Demo se nahralo jen na prvni mape, takze chybi dukaz. Mas unban.

bohuzel.. muj fail

Kotel
29-11-10, 23:03
To uz bysme byli moc zli. Mesic nevidi admina a najednou takova prepadovka.

C(.)(.)L
29-11-10, 23:59
Konečně rozumná slova :) Děkuji za tygera.

(eoL^)tyger103
30-11-10, 17:19
nebudu nějak reagovat na ty odpovědi všechno podstatné jsem uvedl hned nazačátku a za tim si stojim.za unban jsem vděčný, ale rád bych se dozvěděl jestli existuje nějaký program kterej bych si nainstaloval a byla by to jako kamera,takže bych si natáčel sám sebe na cskách po celou hru když hraju.Protože nebudu riskovat že dostanu další ban,pak bych se mohl bránit kdybych vám poslal natočený video. dik za odpověd tyger103

KillMan
30-11-10, 20:29
Ja se sem chci take nepsat protoze nikdo neodpovda na moje komtare na coolove zadosti prosil bych take unban jestli se kouknete do ban listu dozvite se ze hrac killman dostal ban ani nwm za co ale mam ho tam ted jsem vstoupil do eolu a chtel jsem vyzkouset paintball prisel jsem tam a vubec jsem si to nedaval protoze tam meli skoro vsichni wallhack a nechtel jsem spadnout az na posledni misto tak jsem si to take stahnul hraju to chvilku a co?? ihned ban tak bych tedy zadol o unban

apach29
30-11-10, 22:46
nebudu nějak reagovat na ty odpovědi všechno podstatné jsem uvedl hned nazačátku a za tim si stojim.za unban jsem vděčný, ale rád bych se dozvěděl jestli existuje nějaký program kterej bych si nainstaloval a byla by to jako kamera,takže bych si natáčel sám sebe na cskách po celou hru když hraju.Protože nebudu riskovat že dostanu další ban,pak bych se mohl bránit kdybych vám poslal natočený video. dik za odpověd tyger103

No tak za prve muzes natace svoje dema, staci jak do console napises "record nazevdema", ale taky je program, kterej nehrava to co je na monitoru, neco jako jako by jsi mel kameru namirenou na monitor, a jmenuje se Hypercam.

(eoL^)tyger103
02-12-10, 18:42
oki díky za radu :)

Karl0s
02-12-10, 19:04
nebo fraps , ale ten umí natáčet jen ze hry myslím

Kotel
02-12-10, 20:15
Pokud admin nenahraje demo, kde bude jasny dukaz cheatu, tak ban neni platny.